Pink Marble / Cassini Photinia Fraseri Červienka ker C3L/ 30-35

Pink Marble / Cassini Photinia Fraseri Červienka ker C3L/ 30-35

Počet hodnotení: 0 Objednávky (1)
22,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 100620003
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Pink Marble / Cassini Photinia Fraseri Červienka ker je známa pre svoje pestré sfarbenie lístia, tmavo zelené panašované ružovou. Vzrast je dobrý kompaktný a dorastá do 2.5 až 4m.  Počas jari kvitnú drobné biele kvietky a na jeseň sa tvoria červen...

Popis produktu

Pink Marble / Cassini Photinia Fraseri Červienka ker je známa pre svoje pestré sfarbenie lístia, tmavo zelené panašované ružovou. Vzrast je dobrý kompaktný a dorastá do 2.5 až 4m.  Počas jari kvitnú drobné biele kvietky a na jeseň sa tvoria červené bobule.

Photinia Red Robin červienka patrí medzi atraktívne a ľahko pestovateľné kry. Je stálo zelený, kompaktný, aj bez dodatočného zostrihovania, dorastajúci do veľkosti 2 - 3 m. Listy sú lesklé tmavo zelené. Najkrajšie sú pri rašení, kedy sa mladé líśtky zafabujú do žiarivej vínovo červenej farby. Pre dosiahnutie trvalešieho efektu červených listov, môžeme rastliny koncom jari zostrihnúť. Rašenie mladých listov sa deje minimálne 2 x za sezónu. Mrazuvzdorná . Photinie vyžadujú vlhké ale nie premokrené výživné pôdy na chránenom stanovišti. V zime keď nemrzne ich sem tam polejeme. V prípade zimného omrznutia ich hlbšie orežeme a bohato obrastú.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Evie 2 jahody stálerodiace frigo sadenice
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks