Čerešne stĺpovité štepené

Čerešne stĺpovité štepené

Stĺpovité čerešne majú prebraný názov od stĺpovitých jabloní, ale geneticky tak ako jablone rasť nemôžu. Pozname čerešne zakrslé, ale majú skôr guľovú korunu. Miesto stĺpovitých by sme skôr mali použiť názov prísne tvarované štíhle vreteno. Podobne je to aj s stĺpovitými nektarinkami, hruškami, marhuľami, broskyňami, višňami, slivkami a inými ovocnými výpestkami mimo jabloní.

Zobrazenie mriežky:
Na sklade

Sylvia čerešňa zakrpatená balkónová kontajner C7,5L samoopelivá

(0)
Objednávky (0)

Je naštepená na podpníku Gisela 3. Čerešňa Sylvia  má kompaktný vzrast, veľmi dobrá na intenzívnu stĺpovitú úpravu, koruna je vzpriamená, oválna.  Odroda veľmi dobre obrastá plodnostným drevo. Prichád..

32,00€
Na dotaz

Campanilo čerešňa stĺpovitá veľké plody kontajnerovaná C7,5

(0)
Objednávky (0)

Stĺpovitá čerešňa Campanilo R má tmavočervené až čierne veľmi veľké plody sladkej chuti, dužina je pevná, chrumkavá, dozrieva v 5 až 6 čerešňovom týždni, vzrast je pravidelne stĺpovitý, dorastá do výš..

Celeste stlpovitá čerešňa podpnik Gizela5 kontajnerovaná C5

(0)
Objednávky (0)

Čerešňa Celeste je novo vyšlachtená odroda, vznikla krížením odrôd Van x Newstar. Dozrieva týždeň po odrode Burlat, v polovici až koncom júna. Plody sú veľmi veľké (10-11g) intenzívne červenej farby, ..

32,00€

Claudia stĺpovitá čerešňa tmavočervená kontajnerovaná

(0)
Objednávky (1)

Stĺpovitá čerešňa Claudia je samoopelivá, má pravidelnú a vysokú úrodnosť s lahodnými plodmi. Má stĺpovitý vzrast, do 2 - 2,5m výška, vhodná aj do malých záhrad. Tmavočervené, veľké plody, chrupka, do..

32,00€

Samba stlpová čerešňa do malých záhrad kontajnerovaná

(0)
Objednávky (0)

Samba kanadská čerešňa je tmavá chrupka. Čerešňa je samoopelivá .Samba má atraktívne tmavočervené plody s priemernou váhou 12 g.  Dozrieva v 4. - 5. čerešňovom týždni  asi 2 dni po odrode Van . Bohato..

32,00€

Sara stĺpovitá čerešňa samoopelivá tmavočervená kontajnerovaná

(0)
Objednávky (2)

Stĺpovitá čerešňa Sara je to skorá, samoopelivá odroda s vysokou kvalitou polodov a dobrým zdravotným stavom. Vďaka svojmu stĺpovému, stredne pomalému vzrastu je veľmi vhodná do menších záhrad. Plody ..

32,00€

Silvia stĺpovitá čerešňa samoopelivá polochrupka kontajnerovaná

(0)
Objednávky (1)

Stĺpovitá čerešňa Silvia  má kompaktný vzrast, veľmi dobrá na intenzívnu stĺpvitú úpravu, koruna je vzpriamená, oválna.  Odroda veľmi dobre obrastá plodnostné drevo. Prichádza skoro do rodivosti, má p..

32,00€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)