Firelight spiraea japonica tavoľník C1.5L/ 25-30

Firelight spiraea japonica tavoľník C1.5L/ 25-30

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
6,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 11062014
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Firelight spiraea japonica tavoľník je elegantný, hustý ker, patrí medzi vyššie odrody. Obľúbený je pre sfarbenie, počas jari má červené listy, pomaly sa meniace na zelenú a počas jesene sa sfarbenie opäť mení. Jeho kvietky kvitnú počas jari až za...

Popis produktu

Firelight spiraea japonica tavoľník je elegantný, hustý ker, patrí medzi vyššie odrody. Obľúbený je pre sfarbenie, počas jari má červené listy, pomaly sa meniace na zelenú a počas jesene sa sfarbenie opäť mení. Jeho kvietky kvitnú počas jari až začiatkom leta a sú sfarbené do peknej ružovej.

Spirea po slovensky tavoľník je hustý, bohato kvitnúci, opadavý ker s krásnymi drobnými kvietkami, vďaka svojmu vzrastu je výborný do živých plotov, ale i do skupiniek a samostatne. V priemere dorastá ker do 1.2 m. Listy má zelené a počas jesene sa mení sfarbenie na žltú. Na jar začiatkom mája až júna začína kvitnúť, rýchlosť rastu je pomalý a dobre mrazuvzdorný. Poloha na výsadbu je dobrá na slnku a v polotieni. Pôda je vhodná dobre odvodnená, dobrá je mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobená s dobrými živinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Evie 2 jahody stálerodiace frigo sadenice
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks