Alice, Ďatelina plazivá, Trifolium repens

nie je obrazok

Kategorie výrobku

Semená » Osiva krmovín » Ďatelina

Názov

Alice , Ďatelina plazivá, Trifolium repens

Katalógový kód výrobku:

SEAL01704

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznačuje sa najlepším jarným rastom spomedzi všetkých ostatných odrôd tejto kategórie, vďaka čomu prináša výnimočné výnosy počas prvej jarnej kosby. Je veľmi agresívna odroda, ktorá odoláva intenzívnym systémom pastvinného hospodárstva. Vzhľadom na jej dobrú odolnosť voči zime a výnimočnú konkurencieschopnosť, táto odroda dokáže v TTP vydržať dlhé obdobia.

Pestovanie.

Ďatelina plazivá rastie na pastvinách a úhoroch. Jej korene dokážu preniknúť do zeme až do hĺbky 1 metra, čo ju robí menej náchylnou na sucho. Ďatelina fi xuje vzdušný dusík v pôde, ktorý sa neskôr stáva dostupným pre trávnaté rastliny. V rámci svojho šľachtiteľského programu ďateliny plazivej spoločnosť Barenbrug kladie dôraz na nasledovné hlavné vlastnosti: úrodnosť, vytrvalosť, odolnosť voči zime, odolnosť voči chorobám a rýchle obrastanie. Pri výsadbe použijeme 200 g osiva na 130 m2.

 

Produkt obsahuje (množstvo)

250g

Cena s DPH

4,00 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

ZATVORENÉ KORONAVÍRUS

ZATVORENÉ PRE KORONAVÍRUS NA NEURČITO. Ponúkame možnosť napísania objednávky cez E-mail kvety@klivia.com Každá ...