Darinka F1 nemorené osivo, Rajčiak kríčkový, Lycopersicon lycopersicum

Darinka F1 nemorené osivo, Rajčiak kríčkový, Lycopersicon lycopersicum

Kategorie výrobku

Semená » Nemorené osivá zeleniny bez chemického ošetrenia » Rajčiak nemorené semená bez chemického ošetrenia

Názov

Darinka F1 nemorené osivo , Rajčiak kríčkový, Lycopersicon lycopersicum

Katalógový kód výrobku:

SEDA05802

Špecifikácia

 

Vlastnosti odrody.

Veľmi skorý hybrid habitusom pripomínajúci staré odrody Aneta, K509, Pionýr F1 a pod., ale s pevnými, takmer nepraskajúcimi plodmi vhodnými na prepravu na dlhšie vzdialenosti. Vyznačuje sa veľmi rýchlou dynamikou zretia, a preto je určený na najskorší zber na priamy konzum. Pri dobrej agrotechnike (závlaha, výživa a pod.) poskytuje mimoriadné úrody. Je vhodný aj do chladnejších podmienok (skorá-zemiaková oblasť).

Pestovanie.

Rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme. Na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkové odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z pazúch listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

HTS 4 - 5 g.
1 g osiva obsahuje 200 - 250 semien.

Produkt obsahuje (množstvo)

20g

Cena s DPH

48,00 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

OTVORENÉ

OTVORENÉ PODĽA OTVÁRACÍCH HODÍN.