Jigonal nemorené osivo, Cucurbita pepo, Cuketa

Jigonal nemorené osivo, Cucurbita pepo, Cuketa

Kategorie výrobku

Semená » Nemorené osivá zeleniny bez chemického ošetrenia » Cukety nemorené semená bez chemického ošetrenia

Názov

Jigonal nemorené osivo , Cucurbita pepo, Cuketa

Katalógový kód výrobku:

SEJI05804

Špecifikácia

 

Vlastnosti odrody.

Nehybridná odroda tekvice s väčšími, tmavozelenými plodmi. Plody sú kratšie, pri prerastaní prechádzajú do mierne kyjovitého tvaru. Ker je stredne vzrastný. Výnosná odroda kríčkovej cukety s pravidelnými tmavozelenými plodmi. Rastlina nevetví, má kríkovitý habitus a bohatú násadu plodu, ktoré je nutné pravidelne zberať. Vegetačná doba je 60 - 65 dní, doporučený spon pre pestovanie: 120 - 150 x 80 cm.

Pestovanie.

Tekviciam a cuketám se najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobené živinami. Podľa možnosti ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnejší je priamy výsev v polovici mája.
Plody cukiet zberáme v mladom štádiu v dĺžke 15 - 25 cm. Pravidelným zberom zaistíme stálu násadu plodov až do jesene. Dozrievajúce plody ponechané na rastline blokujú tvorbu ďalších mladých plodov.
Cukety netrpia plesňou uhorkovou. V polovici augusta môže porast napadnúť múčnatka, proti nej môžeme účinne zasiahnúť prípravkami uvedenými v metodike pre ochranu rastlín.

HTS 105 - 145 g.
1 g osiva obsahuje 5 - 9 semien.

Produkt obsahuje (množstvo)

400g

Cena s DPH

35,00 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

Informácia pre zákazníkov

PRED OBJEDNÁVKOU SI NAJPRV OVERTE ĆI JE DANÝ PRODUKT AJ SKLADOM NA 0903 433 033 ALEBO NA kvety@klivia.com