Maršálus šalát lepšie klíčenie za vysokých teplôt

Maršálus šalát lepšie klíčenie za vysokých teplôt

Počet hodnotení: 0 Objednávky (5)
1,25€
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 1414
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

PROFI. Hlávkový celoročný. 0,8 g. Vlastnosti odrody. PROFI ŠALÁT - označenie novej rady šalátov Semo s výborným zdravotným stavom, rezistencia k plesni šalátovej a vysokej odolnosti k vybiehaniu. Maršálus je skorá odro...

Dostupné možnosti

Popis produktu

PROFI. Hlávkový celoročný. 0,8 g.

Vlastnosti odrody.

PROFI ŠALÁT - označenie novej rady šalátov Semo s výborným zdravotným stavom, rezistencia k plesni šalátovej a vysokej odolnosti k vybiehaniu.
Maršálus je skorá odroda tvoriaca veľké, svetlo zelené hlávky. Má tuhšie listy a je vhodný pre celoročné poľné pestovanie. Vyniká vysokou odolnosťou proti prehrievaniu hlávky, čo ho predurčuje pre pestovanie v horkom letnom období.

Pestovanie.

Šalát vyžaduje dobrú, dostatočne vzdušnú pôdu v II. trati. Je náročný na zásobenie živinami v okamžite prijateľnej forme. Doporučujeme slnečné polohy. Pri výseve priamo na záhon vysievame semena plytko do riadkov alebo po semienkách v spone 25 x 25 až 30 x 30 cm a rastliny po vzídení vyjednotíme. Pre predpestovanie plánt vysievame semena plytko do truhlíkov a v štádiu tvorby pravých listov rastlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty cez deň udržujeme v rozpätí 16 - 20°C, v noci 4 - 6°C. Vysadzujeme pri 4 - 6 pravých listoch plytko na záhon tak, aby sme nezahrnuli srdiečko rastliny. Zavlažujeme pravidelne menšími dávkami vody.

HTS 1 - 1,5 g.
1 g osiva obsahuje 800 - 1000 semien.
Spon: rýchlenie 20 x 20 , 20 x 25, 25 x 25 cm (podľa veľkosti hlávok jednotlivých odrôd), pole - jarný 25 x 25 cm, letný 25 x 30 cm, ľadový 30 x 30 cm.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm