Sadby, osivá

Sadby, osivá

PONUKA NIE JE AKTUÁLNA, JE INFORMAČNÉHO CHARAKTERU. V DOHĽADNEJ DOBE JU BUDEME AKTUALIZOVAŤ TU.

Zobrazenie mriežky:

Bar Fescue Barenbrug 15kg

(0)
Objednávky (0)

NOVÉ. Kosenie možné 5mm, aj horšie podmienky. 15kg..Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER % ODRODA     nová odroda   ..

Barenbrug Gazon Trávne osivo Golfová zmes 15kg

(0)
Objednávky (0)

Znáša nízke kosenie. 15kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.GAZON je super jemná trávniková zmes na golfové ihriská a predzáhradiek rodinných domov na nízku záťaž.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSK..

126,40€

Barenbrug Gazon Trávne osivo Golfová zmes 500g

(0)
Objednávky (0)

Znáša nízke kosenie. 500g. CENA JE ORIENTAČNÁ.GAZON je super jemná trávniková zmes na golfové ihriská a predzáhradiek rodinných domov na nízku záťaž.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSK..

5,20€

Barenbrug Gazon Trávne osivo Golfová zmes 5kg

(0)
Objednávky (3)

Znáša nízke kosenie. 5kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.GAZON je super jemná trávniková zmes na golfové ihriská a predzáhradiek rodinných domov na nízku záťaž.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY..

44,40€

Barenbrug Sport Classic Športová zmes 1kg

(0)
Objednávky (0)

1kg.SPORT Classic je  trávna zmes na vysokú záťaž, pre štadióny i zaťažované plochy pri rodinných domoch.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER % ODRODA   ..

Barenbrug Sport Classic Trávne osivo Športová zmes 15kg

(0)
Objednávky (1)

15kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.SPORT Classic je  trávna zmes na vysokú záťaž, pre štadióny i zaťažované plochy pri rodinných domoch.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER %&nbs..

121,50€

Barenbrug Sport Classic Trávne osivo Športová zmes 25kg

(0)
Objednávky (0)

25kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.SPORT Classic je  trávna zmes na vysokú záťaž, pre štadióny i zaťažované plochy pri rodinných domoch.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER %&nbs..

200,60€

Barenbrug Sport Classic Trávne osivo Športová zmes 500g

(0)
Objednávky (0)

500g. CENA JE ORIENTAČNÁ.SPORT Classic je  trávna zmes na vysokú záťaž, pre štadióny i zaťažované plochy pri rodinných domoch.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER %&nbs..

4,90€

Barenbrug Sport Classic Trávne osivo Športová zmes 5kg

(0)
Objednávky (0)

5kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.SPORT Classic je  trávna zmes na vysokú záťaž, pre štadióny i zaťažované plochy pri rodinných domoch.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER % ..

41,60€

Barenbrug Super Sport Špeciál Trávne osivo Športová zmes 25kg

(0)
Objednávky (0)

Balenie 25kg. CENA JE ORIENTAČNÁ.Super SPORT PROFESIONAL je špeciálna zmes pre osev futbalových štadiónov i na výrobu trávnych kobercov.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER ..

269,00€

Barenbrug Super Sport Trávne osivo Športová zmes 25kg

(0)
Objednávky (0)

25kg.Super SPORT PROFESIONAL je špeciálna zmes pre osev futbalových štadiónov i na výrobu trávnych kobercov.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER % ODRODA   &n..

265,90€

Barenbrug Super Sport Trávne osivo Športová zmes 500g

(0)
Objednávky (0)

500g. CENA JE ORIENTAČNÁ.Super SPORT PROFESIONAL je špeciálna zmes pre osev futbalových štadiónov i na výrobu trávnych kobercov.Zloženie trávnej zmesi. DRUH LATINSKY POMER % O..

6,20€
Zobrazenie 1 až 12 z 40 (4 stránok)