Lilana osivá Semo, Reďkovka celoročná

Lilana osivá Semo, Reďkovka celoročná

Kategorie výrobku

Semená » Semená novinky » Novinky semena Semo 2019

Názov

Lilana osivá Semo , Reďkovka celoročná

Katalógový kód výrobku:

SELI05973

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

Reďkovka Lilana je skorá, fialová reďkovka s jemnou reďkovkovou chuťou. Veľká bulvička je guľovitá až pretiahnutejšia, svietivo fialová, v hornej časti mierne tmavšia. Dužina je jemná, biela, šupka je jemná. Vďaka veľmi vysokej odolnosti voči vybiehaniu, praskaniu i vyšeptávaniu je možné jej celoročné pestovanie. Na jar ju môžeme i prirýchlovať pod netkanou textíliou s vysievaním vo februári - marci. Von ju vysievame od marca do augusta. Sejeme do hĺbky 1 - 2 cm. Vyžaduje pôdu zásobenú živinami v okamžite prijateľnej forme a dostatočné zavlažovanie.

Pestovanie.

Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlení je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na m2. Vegetačná doba je 32 - 36 dní. HTS 10 g. 1 g osiva obsahuje 100 semien.  

  

Produkt obsahuje (množstvo)

5g

Cena s DPH

0,73 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

Informácia pre zákazníkov

PRED OBJEDNÁVKOU SI NAJPRV OVERTE ĆI JE DANÝ PRODUKT AJ SKLADOM NA 0903 433 033 ALEBO NA kvety@klivia.com