Minica osivá Semo, celoročná kapusta hlávková

Minica osivá Semo, celoročná kapusta hlávková

Kategorie výrobku

Semená » Semená novinky » Novinky semena Semo 2019

Názov

Minica osivá Semo , celoročná kapusta hlávková

Katalógový kód výrobku:

SEMI05967

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

Minica F1 je skorá malo hlávková kapusta s možnosťou pestovania celoročne. Určená je hlavne pre priamy konzum. Hlávka je guľovitá, mierne špicatá, s hmotnosťou 0,5 až 1 kg – veľkosť závisí na hustote výsadby. Hlávka kapusty Minica F1 má jemnú vnútornú štruktúru, malý vnútorný hlúb a je veľmi odolná k praskaniu – dlho vydrží na poli a môžeme ju doporučiť i pre stredne dlhé skladovanie. Pre jarné pestovanie sejeme od januára do apríla a pre letné pestovanie od apríla do júna. Predpestované sadenice vysádzame do voľnej pôdy od marca do júla. Sadíme v spone 40 x 40 cm. Zberať môžeme od júna do októbra.

Pestovanie.

Kapusta vyžaduje úrodné pôdy s dobrou zásobou živín a vysokou vododržnosťou. Pre skoré odrody volíme ľahšie pôdy, pre kapustu neskorú a skladovateľné pôdy ťažšie, s pH v rozmedzí 6 - 7. Kapustu zaraďujeme do prvej trate. Skoré odrody pestujeme z predpestovanej sadby, neskoré môžeme vysievať tiež priamo na stanovisko. V priebehu vegetácie zaisťujeme pravidelné zásobovanie vodou. Zberáme ručne, skladujeme pri teplote 1 - 2 °C a vysokej vlhkosti vzduchu (95%). HTS 3 - 5 g. 1 g osiva obsahuje 200 - 300 semien. Spon: skoré 50 x 50 cm, neskoré 60 x 60 - 70cm.  

Produkt obsahuje (množstvo)

50s

Cena s DPH

0,73 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

Informácia pre zákazníkov

PRED OBJEDNÁVKOU SI NAJPRV OVERTE ĆI JE DANÝ PRODUKT AJ SKLADOM NA 0903 433 033 ALEBO NA kvety@klivia.com