Sunchocola osivá Semo, Rajčiak kolíkový cherry

Sunchocola osivá Semo, Rajčiak kolíkový cherry

Kategorie výrobku

Semená » Semená novinky » Novinky semena Semo 2019

Názov

Sunchocola osivá Semo , Rajčiak kolíkový cherry

Katalógový kód výrobku:

SESU05971

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

Rajčiak tyčkový Sunchocola F1 je čerešňová ( cherry ) skorá odroda s malými plodmi s priemerom 3 – 4 cm s miernou čokoládovou farbou a výbornou sladkou chuťou. Zavlažujeme 1 x týždenne veľkou dávkou vody. Plody utvárajú ucelený vijan plodov odolných k praskaniu s dlhšou dobou skladovateľnosti. Odroda je vhodná pre poľné pestovanie a pestovanie vo fóliovníkoch či skleníkoch. Pri rýchlení intenzívne vetráme. Vysádzame 3 - 4 ks na m2.

Pestovanie.

Rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme. Na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkové odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z pazúch listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom. HTS 4 - 5 g. 1 g osiva obsahuje 200 - 250 semien.  

  

Produkt obsahuje (množstvo)

12s

Cena s DPH

3,02 €

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

Informácia pre zákazníkov

PRED OBJEDNÁVKOU SI NAJPRV OVERTE ĆI JE DANÝ PRODUKT AJ SKLADOM NA 0903 433 033 ALEBO NA kvety@klivia.com