Bremex, Lactuca sativa var. Capitata, Šalát hlávkový

Bremex, Lactuca sativa var. Capitata, Šalát hlávkový

Kategorie výrobku

Semená » Semo záhradnícke balenie » Šalát hlávkový

Názov

Bremex , Lactuca sativa var. Capitata, Šalát hlávkový

Katalógový kód výrobku:

SEBR02392

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

PROFI ŠALÁT - označenie novej rady šalátov Semo s výborným zdravotným stavom, rezistencia k plesni šalátovej a vysokej odolnosti k vybiehaniu.
Bremex je veľmi skorá odroda, skorší než BRILANT. Tvorí rovnako veľké, ale pevnejšie a lepšie uzavrené hlávky. Bremex vďaka vyššej odolnosti k vybiehaniu vydrží dlhšie na záhone.

Pestovanie.

Šalát vyžaduje dobrú, dostatočne vzdušnú pôdu v II. trati. Je náročný na zásobenie živinami v okamžite prijateľnej forme. Doporučujeme slnečné polohy. Pri výseve priamo na záhon vysievame semena plytko do riadkov alebo po semienkách v spone 25 x 25 až 30 x 30 cm a rastliny po vzídení vyjednotíme. Pre predpestovanie plánt vysievame semena plytko do truhlíkov a v štádiu tvorby pravých listov rastlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty cez deň udržujeme v rozpätí 16 - 20°C, v noci 4 - 6°C. Vysadzujeme pri 4 - 6 pravých listoch plytko na záhon tak, aby sme nezahrnuli srdiečko rastliny. Zavlažujeme pravidelne menšími dávkami vody.

HTS 1 - 1,5 g.
1 g osiva obsahuje 800 - 1000 semien.
Spon: rýchlenie 20 x 20 , 20 x 25, 25 x 25 cm (podľa veľkosti hlávok jednotlivých odrôd), pole - jarný 25 x 25 cm, letný 25 x 30 cm, ľadový 30 x 30 cm.

Produkt obsahuje (množstvo)

5g

Cena s DPH

13,75 €

Poznámka

OSIVO ŠALÁTU V ZÁHRADNÍCKOM BALENÍ JE OŠETRENÉ PROTI CHOROBÁM.

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

OTVORENÉ

OTVORENÉ PODĽA OTVÁRACÍCH HODÍN.