Juna F1, Brassica oleracea

nie je obrazok

Kategorie výrobku

Záhradkárske potreby » Zeleninové priesady » Kapusta

Názov

Juna F1 , Brassica oleracea

Katalógový kód výrobku:

ZAJU01680

Špecifikácia

Vlastnosti odrody.

Veľmi skorý hybrid vhodný na pestovanie pre najskoršie zbery. Má nízku rastlinu na krátkom vonkajšom hľube so strednými, tmavozelenými listami. Hlávka je vajcovitá, dobre uzavretá, stredne hustá so stredným vnútorným hlúbom, pri zretí sa zagulaťuje. Nie je náchylná na prerastanie. Hmotnosť hlávky je 600 - 900 g, vegetačná doba od výsevu 110 - 115 dní, od výsadby 80 až 85 dní. Zo 100 m2 môžeme zozbierať 420 - 450 kg kapusty. Hybrid je odolný voči praskaniu aj predčasnému vybiehaniu do kvetu.

Pestovanie.

Kapusta vyžaduje úrodné pôdy s dobrou zásobou živín a vysokou vododržnosťou. Pre skoré odrody volíme ľahšie pôdy, pre kapustu neskorú a skladovateľné pôdy ťažšie, s pH v rozmedzí 6 - 7. Kapustu zaraďujeme do prvej trate. Skoré odrody pestujeme z predpestovanej sadby, neskoré môžeme vysievať tiež priamo na stanovisko. V priebehu vegetácie zaisťujeme pravidelné zásobovanie vodou. Zberáme ručne, skladujeme pri teplote 1 - 2 °C a vysokej vlhkosti vzduchu (95%). 

 

Produkt obsahuje (množstvo)

1ks

Cena s DPH

Cena na vyžiadanie

Poznámka

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú s DPH

Dôležité informácie

Nie sme e-shop

Toto nie je e-shop. Je to informatívna web stránka s tovarom, ktorý vieme ponúknuť s približnými cenami. Po registrácii si ...

Informácia pre zákazníkov

PRED OBJEDNÁVKOU SI NAJPRV OVERTE ĆI JE DANÝ PRODUKT AJ SKLADOM NA 0903 433 033 ALEBO NA kvety@klivia.com