Slovplant

Zobrazenie mriežky:

Akademik stolový vinič rezistentný kontajnerovaný C2L

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový AKADEMIK má tmavomodré veľké zaujímavo tvarované bobule, predĺženéne usporiadané vo veľkých strapcoch (okolo 1000g) cylindricko kónickeho tvaru, šťavnatou mäsitou chrumkavou dužinou, chu..

16,00 €

Aksajskij Manicur vinič stolový

(0)
Objednávky (5)

AKSAJSKIJ MANICUR je skorý vinič. Dozrieva v prvej polovici augusta. Strapce sú veľké, s hmotnosťou do 1kg, vysokej trhovej hodnoty. Bobule sú dlhé, špicaté, žlto-ružovej farby, s hmotnosťou do 12g. D..

16,00 €

Armani stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (5)

Veľmi skorá červená odroda stolového viniča s veľkými strapcami, veľmi veľkými atraktívnymi bobuľami a vysokou rezistenciou voči hubovým chorobám a mrazu. Cenená pre výbornú chuť, vysokú úrodnosť a do..

16,00 €

Bažena stolový vinič biely rezistentný kontajner C2

(0)
Objednávky (55)

Vinič stolový rezistentný BAŽENA, novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlté veľmi veľké, predĺžené vajcovité usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700-1500 g kónickeho tvaru, mäsitou šťavnatou du..

16,00 €

Bruno vinič stolový modrý super skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (9)

VINIČ STOLOVÝ BRUNO je super skorá novinka, jedna z najskorších odrôd vôbec. Dozrieva v termíne od polovice júla. Tmavomodré bobule s veľkosťou do 16 gramov majú chrumkavú dužinu s výbornou sladkou ch..

8,50 €

Černyj Chrustaľ stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (3)

Veľmi skorá modrá odroda stolového viniča s veľmi atraktívnymi strapcami, veľkými chrumkavými mäkkosemennými bobuľami, vysokou úrodnosťou a vysokou rezistenciou voči chorobám a mrazu. Odroda dozrie..

Chudožník vinič stolový rezistentny obrovsky kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

CHUDOŽNÍK je jeden z nových viničov s obrovskými plodmi. Strapce majú často aj viac ako 3kg. Preto je pri tejto odrode nevyhnutná regulácia úrody. Dozrieva stredne skoro, na prelome augusta a septembr..

16,00 €

Dikson stolový vinič rezistentný veľký ružový prostokorenný

(0)
Objednávky (33)

Dikson je ružová odroda viniča s veľkými strapcami 600-800g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľnosť a transp..

Everest vinič stolový

(0)
Objednávky (2)

Vinič EVEREST je skorá odroda viniča s veľkými bobuľami a atraktívnym vzhľadom. Dozrieva v polovici augusta na úrovni odrody Arkadia, t.j po 115-120 dňoch. Bobule majú krásnu farbu, vynikajúcu chuť a ..

16,00 €

Faeton stolový vinič rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (51)

FAETON Krásna odroda ružovo fialovej farby dozrievajúca už v strede augusta /120 dní/ s obrovskými bobuľami aj strapcami. Strapce sú riedke, vzhľadné, vážiace do 1kg, bobule vážia až do 20 gramov. Je..

16,00 €
Nie je skladom

Flóra vinič stolový rezistentný skorý C1.5L/60-80cm

(0)
Objednávky (7)

FLÓRA Atraktívna biela odroda hrozna s výbornou chuťou, skorým dozrievaním /110 dní/ , v našich podmienkach dozrieva v prvej polovici augusta. Strapce sú vyrovnané, veľmi pekné, s hmotnosťou 1 kg a v..

Nie je skladom

Gala vinič stolový modrý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (13)

GALA Tmavomodrá odroda dozrievajúca v termíne 120 dní, t.j. stred augusta. Bobule do 10g, veľmi vyrovnanej veľkosti, v strapcoch do 1,5 kg. Je veľmi spoľahlivá a úrodná, s odolnosťou na mrazy do -21°..

Zobrazenie 1 až 12 z 80 (7 stránok)