Slovplant

Zobrazenie mriežky:

Adamas vinič stolový modrý veľmi skorý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (30)

ADAMAS Veľmi skorá tmavomodrá odroda dozrievajúca v termíne 105 dní, t.j. prelom júla a augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec je riedky, vyrovnaný, n..

15,00€

Aladdin vinič stolový veľmi skorý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (48)

ALADDIN Atraktívna stolová odroda dozrievajúca prvý augustový týždeň /105 dní/. Jej hlavnou prednosťou je vysoká a spoľahlivá úrodnosť. Bobule sú tvarovo a farebne zaujímavé, vajíčkového tvaru, oranž..

Alfa stolový vinič rezistentný modrý skorý kontajner

(0)
Objednávky (14)

Alfa je skorá tmavo modrá odroda viniča s veľkými strapcami 700-1300g bobuľami, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľnos..

Na dotaz

Alvika stolový vinič modrý skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (7)

Veľmi perspektívna skorá modrá odroda stolového viniča s mimoriadne atraktívnymi elegantnými strapcami vysokej trhovej hodnoty, veľmi veľkými podlhovastými bobuľami výbornej chuti a vysokou rezistenci..

Na dotaz

Armani stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (1)

Veľmi skorá červená odroda stolového viniča s veľkými strapcami, veľmi veľkými atraktívnymi bobuľami a vysokou rezistenciou voči hubovým chorobám a mrazu. Cenená pre výbornú chuť, vysokú úrodnosť a do..

Bude za 3 týždne

Arni stolový vinič biely super skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (15)

Vinič stolový rezistentný ARNI je novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlto ružové veľké, oválne až vajcovité usporiadané vo veľkých strapcoch 600-1200 g kónickeho tvaru, s mäsitou šťavnatou dužin..

Na dotaz

Atos vinič stolový rezistentný modrý super skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (23)

ATOS je super skorá tmavo modrá až čierna stolová odroda viniča s veľkými strapcami 700-1500g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám...

Na dotaz

Bažena stolový vinič biely rezistentný kontajner C1.5L/60-80cm

(0)
Objednávky (28)

Vinič stolový rezistentný BAŽENA, novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlté veľmi veľké, predĺžené vajcovité usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700-1500 g kónickeho tvaru, mäsitou šťavnatou du..

Na dotaz

Bogatyr stolový vinič rezistentný skorý tmavomodrý prostokorenný

(0)
Objednávky (12)

Bogatyr vinič je nová skorá tmavo modrá odroda viniča s veľkými strapcami 800-1200g a veľkými bobuľami, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám...

Bude za 3 týždne

Božij dar stolový vinič rezistentný jantarový žltý veľmi veľký prostokorenný

(0)
Objednávky (25)

Božij Dar je jantarovo žltá odroda viniča s veľkými strapcami 900-3000g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľn..

Na dotaz

Bruno vinič stolový modrý super skorý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (1)

VINIČ STOLOVÝ BRUNO je super skorá novinka, jedna z najskorších odrôd vôbec. Dozrieva v termíne od polovice júla. Tmavomodré bobule s veľkosťou do 16 gramov majú chrumkavú dužinu s výbornou sladkou ch..

15,00€
Na dotaz

Čarli vinič stolový rezistentný modrý skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (42)

Vinič stolový rezistentný Čarli je kontajnerovaný, novinka s atraktívnymi plodmi. Má tmavo-modré až čierne veľké, oválne bobule usporiadané vo veľkých strapcoch 600-800 g, s mäsitou šťavnatou dužinou,..

Zobrazenie 1 až 12 z 75 (7 stránok)