Slovplant

Zobrazenie mriežky:

Alexa vinič stolový rezistentný obrovské strapce prostokorenný

(0)
Objednávky (7)

Alexa alebo aj Pamjati Kostrikina je stredne skorá odroda viniča ktorá dozrieva v strede augusta. Dosahuje spoľahlivú úrodu, cylindricko kónické strapce sú obrovské od 700 g do 2 kg. Oválne bobule váž..

8,50 €

Alvika stolový vinič modrý skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (10)

Veľmi perspektívna skorá modrá odroda stolového viniča s mimoriadne atraktívnymi elegantnými strapcami vysokej trhovej hodnoty, veľmi veľkými podlhovastými bobuľami výbornej chuti a vysokou rezistenci..

8,50 €

Black Magic vinič stolový modrý skorý bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (1)

Black Magic Skorá modrá odroda dozrievajúca v pólke augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec dorastajú do 500g. Odroda má silný rast, no napriek tomu ne..

18,00 €

Džin stolový vinič bezsemenný rezistentný ružový prostokorenny

(0)
Objednávky (5)

Džin je tmavoružová veľmi skorá odroda bezsemenného stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Dosahuje spoľahlivú vysokú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 800 g do 1200 g...

8,50 €

Furor stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Furor je modrá veľmi skorá odroda stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Úroda môže ostať na kroch aj niekoľko týždňov po dozretí , bez následkov na choroby alebo osi. Dosahuje spoľ..

8,50 €

Galachad vinič stolový rezistentný veľmi skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (75)

Vinič GALACHAD je veľmi skorá odroda 100-110 dní v prvej polovici augusta , mimoriadne atraktívna biela stolová odroda viniča s veľmi veľkými chutnými plodmi a veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám..

8,50 €

Julian stolový vinič ružový veľmi skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Julian je veľmi skorá ružová odroda stolového viniča s atraktívnymi veľkými strapcami, veľmi veľkými vajcovitými predĺženými bobuľami výbornej harmonickej chuti a vysokou rezistenciou voči hubovým cho..

8,50 €

Katalonia vinič stolový rezistentný tmavo fialový čierny veľký kontajner C2

(0)
Objednávky (21)

Katalonia je tmavo fialová až čierna odroda viniča s veľkými strapcami 700-800g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skla..

18,00 €

Kišmiš Geliodor stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (34)

Kišmiš Geliodor je veľmi skorá (100-105 dní, dozrieva začiatkom augusta)) bezsemenná biela stolová odroda s veľmi veľkými strapcami ( 1-2 kg), veľkými bobuľami veľmi príjemnej muškátovej chuti, nepras..

8,50 €

KIšmiš Nachodka stolový vinič bezsemenný veľmi skorý rezistentný prostokorenny

(0)
Objednávky (7)

Kišmiš Nachodka je ružová veľmi skorá bezsemenná rezistená odroda stolového viniča ktorá dozrieva začiatkom augusta. Dosahuje spoľahlivú úrodu, kónicko cylindrické strapce sú veľké od 500 g do 700 g. ..

8,50 €

Konsul stolový vinič tmavomodrý stredne skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Stolový vinič Konsul je stredne skorá (prvá polovica septembra)  tmavomodrá odroda s veľkými kónickými strapcami 800-1200g a veľmi veľkými bobuľami ( 28 - 32 mm ) oválne až vajcovito obrátené, s vysok..

7,50 €

Kvadro stolový vinič skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Kvadro je skorá rezistená odroda stolového viniča ktorá dozrieva v auguste. Dosahuje spoľahlivú úrodu, strapce sú stredne veľké od 600 do 800 g. Oválne veľmi veľké zlatožlté bobule vážia 10 - 14 gramo..

8,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 92 (8 stránok)