Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský patrí medzi veľmi známy strom, ktorý rástol skoro v každej záhrade. Orech obsahuje vysoké množstvo bielkovín, tukov a minerálov. Orech je vhodný skôr do teplejších polôh, do -26C, na Slovensku do nadmorskej výšky 800 až 900m. Dôležitý krok je ošetrovanie koruny, pravidelný rez prináša vysoký plodnosť.Potreba výchovného a udržiavacieho rezu, pri ktorom sa odtraňujú konkurenčné výhonky, výhonky z kosterných konárov rastúce kolmo hore, záhusťujúce výhonky a poškodené konáre.

Zobrazenie mriežky:

Chandler orech kráľovský polopapierak kontajner C6L

(0)
Objednávky (3)

Orech CHANDLER je nová americká odroda, patrí medzi samoopelivé odrody. Úroda je vysoká a pravidelná, plodí na laterárnych púčikoch (vyšší výnos o 50-70%). Kvitne neskoro, čím sa lepšie vyhne jarmým m..

33,00 €

Dwarf Karlik 3 orech trpasličí vzrast kontajner C9L / 30-40cm

(0)
Objednávky (0)

Dwarf Karlik 3 je slabo rastúci orech s trpasličím vzrastom (20 ročný výška do 2,3m) pôvodom z Ukrajiny, vhodný do malých záhrad. Pučí neskoro a tým aj neskoršie kvitne. Je cudzoopelivý. Plod je stred..

135,00 €

Jupiter orech polopapierak štepený kontajner C9L / 120+cm

(0)
Objednávky (33)

Orech Jupiter má veľký, širokovajcovitý plod, s nepatrnou špičkou. Škrupina je polopapierová, dobre luskateľná s veľkým jadrom. Chuť je mierne sladká, lahodná a veľmi dobrá na priamy konzum. Odroda má..

28,00 €

Lake orech nenáročný samoopelivý kontajner C6L

(0)
Objednávky (21)

Orech Lake je nenáročná a kvalitná odroda, má veľké, oválne, so špičkou plody, ktoré sa dobre vylupujú z rubiny. Majú hrubšiu škrupinu, takmer hladká, s veľkým jadrom, slamovo žltá šupka, dobre sa skl..

28,00 €

Mars orech polopapierak samoopelivý štepený kontajner C6L / 100+cm

(0)
Objednávky (1)

Orech Mars má veľký, širokovajcovitý plod, s výraznou špičkou, škrupina je polopapierová, je sladký veľmi dobrej chuti a svetlohnedej farby. Skladovanie je veľmi dobré, orech nezasychá a nestráca svoj..

33,00 €

Mars orech polopapierak samoopelivý štepený prostokorenný 150-180cm

(0)
Objednávky (84)

Orech Mars má veľký, širokovajcovitý plod, s výraznou špičkou, škrupina je polopapierová, je sladký veľmi dobrej chuti a svetlohnedej farby. Skladovanie je veľmi dobré, orech nezasychá a nestráca svoj..

26,00 €

Mini Multiflora 14 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (10)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 14 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 2m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť..

86,00 €

Mini Multiflora 9 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (3)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 9 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad alebo do kvetináča na terasu alebo balkóny, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo..

86,00 €

Seifersdorfský orech polopapierak štepený kontajner C9L

(0)
Objednávky (13)

Orech Seifersdorfský má veľký guľato- oválny plod, škrupina je polopapierová, takmer hladká, dobre sa oddeľuje od rubiny. Chuť je veľmi dobrá, sladká, plod má slamovožlté zafarbenie. Úroda býva pravid..

28,00 €

Shubert orech srdcový kontajner C6

(0)
Objednávky (5)

Orech Shubert pôvodom z Japonska taktiež známy ako Heartnut alebo srdcový orech sa vyznačuje práve svojimi plodmi ktoré sú v tvare srdca. Plody môžu dorastať až do 4-5cm, škrupina je tvrdá ale aj napr..

86,00 €

Sychrov orech červený štepený kontajner C6L

(0)
Objednávky (7)

Orech Sychrov je obľúbená odroda s červeným zafarbením, oválne sú plody, stredne veľké, polopapierovú škrupinu svetlo hnedú. Chuť je sladká, dozrieva v 2.-3. týždni v septmebri. Strom je odolný voči m..

30,00 €
Nie je skladom

Apollo orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (2)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

Zobrazenie 1 až 12 z 23 (2 stránok)