Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský patrí medzi veľmi známy strom, ktorý rástol skoro v každej záhrade. Orech obsahuje vysoké množstvo bielkovín, tukov a minerálov. Orech je vhodný skôr do teplejších polôh, do -26C, na Slovensku do nadmorskej výšky 800 až 900m. Dôležitý krok je ošetrovanie koruny, pravidelný rez prináša vysoký plodnosť.Potreba výchovného a udržiavacieho rezu, pri ktorom sa odtraňujú konkurenčné výhonky, výhonky z kosterných konárov rastúce kolmo hore, záhusťujúce výhonky a poškodené konáre.

Zobrazenie mriežky:

Apollo orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (2)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

22,00 €

Apollo orech polopapierak veľký plod kontajner C6

(0)
Objednávky (19)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

30,00 €

Europa orech nízky vzrast samoopelivý kontajner C15L / 125-150cm

(0)
Objednávky (7)

Orech kráľovský EUROPA je nová samoopelivá odroda orecha s nízkym vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 4 - 6m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť už 3.roku p..

105,00 €

Jupiter orech polopapierak štepený

(0)
Objednávky (31)

Orech Jupiter má veľký, širokovajcovitý plod, s nepatrnou špičkou. Škrupina je polopapierová, dobre luskateľná s veľkým jadrom. Chuť je mierne sladká, lahodná a veľmi dobrá na priamy konzum. Odroda má..

22,00 €

Lange van Lod orech obrovský samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (36)

Orech LANGE VAN LOD má obrovské orechy. Je to novinka z Holandska. Strom je vhodný do menších záhrad s konečnou veľkosťou 5 až 7m. Plody sú obrovské 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vys..

85,00 €

Lara orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (2)

Orech Lara je francúzska odroda polopapierak s vysokým výnosom orechov vynikajúcej kvality s dobrou nasládlou chuťou, nie sú horké. Je samoopelivý, pre dosiahnutie najvyššej úrody je vhodný ďaľší orec..

25,00 €

Mars orech polopapierak samoopelivý štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (80)

Orech Mars má veľký, širokovajcovitý plod, s výraznou špičkou, škrupina je polopapierová, je sladký veľmi dobrej chuti a svetlohnedej farby. Skladovanie je veľmi dobré, orech nezasychá a nestráca svoj..

22,00 €

Mini Multiflora 14 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 14 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 2m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť..

110,00 €

Saturn orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Orech Saturn má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zbere čo najsk..

22,00 €

Seifersdorfský orech polopapierak štepený

(0)
Objednávky (199)

Orech Seifersdorfský má veľký guľato- oválny plod, škrupina je polopapierová, takmer hladká, dobre sa oddeľuje od rubiny. Chuť je veľmi dobrá, sladká, plod má slamovožlté zafarbenie. Úroda býva pravid..

22,00 €
Na sklade

Shubert orech srdcový kontajner C6

(0)
Objednávky (2)

Orech Shubert pôvodom z Japonska taktiež známy ako Heartnut alebo srdcový orech sa vyznačuje práve svojimi plodmi ktoré sú v tvare srdca. Plody môžu dorastať až do 4-5cm, škrupina je tvrdá ale aj napr..

86,00 €
Nie je skladom

Broadview orech kráľovský menší vzrast kontajnerovaný C10

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský Broadview patrí medzi nové odrody, ktoré sú hlavne známe pre svoj menší vzrast a vysokú mrazuodolnosť a odolnosť voči chorobám. Je vhodné pestovanie aj vo vyšších polohách a pestovanie..

Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)