Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm

(0)
Objednávky (139)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

2,50€

Evie 2 jahody stálerodiace frigo sadenice

(1)
Objednávky (954)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

1,70€
Na dotaz

Altess jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks

(0)
Objednávky (19)

Jahoda Altess je novinka, podobná Florin. Stálerodiaca odroda, ktorá  prináša úrodu atraktívnych plodov od začiatku leta do prvých mrazov. Plody má podobne  Elsante, sú veľké, kuželovité, lesklej červ..

Na dotaz

Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks

(0)
Objednávky (0)

Jahoda Anablanca je novinka, stálerodiaca s ľahkou príchuťou ananásu. Plody sú stredne veľké, sfarbené do biela. Chuť je polosladká. Výhodou odrody je vysoká odolnosť voči suchu a jej samoopelivosť. Z..

Aprica jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (38)

Jahoda Aprica je skorá veľkoplodá odroda s rezistenciou voči mrazom a vysokou odolnosťou voči chorobám. Dozrieva 4 dni po odrode Clery koncom mája. Plody sú veľmi atraktívne, kónického a pravidelného ..

7,50€

Aromas stálerodiaca jahoda kontajner

(0)
Objednávky (54)

Odroda Aromas je bohato rodiaca s veľkými plodami. Chuť je aromatická a chutná. Plody dozrievajú od júna do októbra...

2,20€
Na dotaz

Asia jahoda stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (51)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

Na dotaz

Camara jahoda stálerodiaca multiplat 10ks

(0)
Objednávky (0)

Jahoda Camara je šťavnatá, stálerodiaca, previslá odroda s veľkými, pretiahnutými plodmi sfarbenými do červena. Má sladkú , stredne aromatickú chuť a je typická hlavne pre svoju šťavnatosť. Má mäkké p..

Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (74)

Jahoda Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skla..

7,50€
Na dotaz

Cupid jahoda neskorá odolná multiplat 10ks

(0)
Objednávky (0)

Jahoda Cupid je neskorá a vysoko odolná odroda voči všetkým hlavným chorobám jahôd. Má žiarivo červené a lesklé plody s vysokým obsahom cukrov. Vďaka tomuto má vynikajúcu chuť. Dozrieva podobne ako Fl..

Na dotaz

Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks

(0)
Objednávky (3)

Jahoda DAHLI je nová raz rodiaca holandská odroda s veľmi bohatou úrodou. Dahli je veľmi skoro rodiaca, rodí 3-4 dni hneď po odrode Flair, ešte pred Clery, už koncom mája. Plody sú strednej veľkosti, ..

Na dotaz

Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (4)

Jahoda Daroyal je veľmi skorá a vysoko úrodná odroda. Kríženec Elsanta x Parker. Dozrieva koncom mája do polovice júna. Plody sú šťavnaté, atraktívne jasno červené až tmavo červené. Rodivosť je vysoká..

Zobrazenie 1 až 12 z 53 (5 stránok)