Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks

(0)
Objednávky (0)

Jahoda Anablanca je novinka, stálerodiaca s ľahkou príchuťou ananásu. Plody sú stredne veľké, sfarbené do biela. Chuť je polosladká. Výhodou odrody je vysoká odolnosť voči suchu a jej samoopelivosť. Z..

1,50€

Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (53)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

9,00€

Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks

(0)
Objednávky (1)

Bravura je Holandská novinka stále rodiacich jahôd. To znamená, že kontinuálne rodí od skorej jari do jesene. Pevné plody nám umožňujú dlhú skladovateľnosť. Majú pravidelný konický tvar, stredne veľké..

12,50€

Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks

(0)
Objednávky (3)

Jahoda DAHLI je nová raz rodiaca holandská odroda s veľmi bohatou úrodou. Dahli je veľmi skoro rodiaca, rodí 3-4 dni hneď po odrode Flair, ešte pred Clery, už koncom mája. Plody sú strednej veľkosti, ..

10,00€

Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (4)

Jahoda Daroyal je veľmi skorá a vysoko úrodná odroda. Kríženec Elsanta x Parker. Dozrieva koncom mája do polovice júna. Plody sú šťavnaté, atraktívne jasno červené až tmavo červené. Rodivosť je vysoká..

9,00€
Na dotaz

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm

(0)
Objednávky (169)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks

(0)
Objednávky (112)

Jahoda Elsanta je v súčasnosti najviac pestovaná v Európe, je veľmi úrodná. Plody má veľmi veľké (cca 15g), kuželovité, dužina je pevná, sladkej chuti. Dozrieva stredne skoro, v prvej polovici júna, p..

7,50€

Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane

(1)
Objednávky (1050)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

2,50€

Joly jahody veľmi veľké vynikajúce multiplat 10ks

(0)
Objednávky (70)

Jahody Joly je veľkoplodá stredne skorá odroda. Plody sú veľmi veľké, homogénne, splošteného tvaru – (tvar zrezaného kužeľa). Dužina má priam ideálnu tvrdosť a podiel cukru, je sladká, vynikajúcej chu..

8,50€

Malwina jahoda najneskoršia obrovská multipack 10ks

(0)
Objednávky (25)

Jahoda MALWINA je nová samoopelivá raz rodiaca odroda s obrovskými plodmi. Malwina je veľmi neskoro rodiaca, až koncom júla. Obrovské atraktívne plody, tmavo červenej farby, veľmi dobrej aromatickej c..

10,00€

Mara de Bois jahody stálerodiace previslé multipack 10ks

(0)
Objednávky (49)

Jahoda Mara de Bois je stále rodiaca previslá francúzská odroda s bohatou úrodou. Vhodný je skoro každodenný zber od júna až do jeseni. Plody sú strednej veľkosti, guľovité, stredne červenej farby, le..

12,00€

Maxim jahody extrémne plody multipack 10ks

(0)
Objednávky (2)

Jahoda MAXIM je nová raz rodiaca odroda s extrémne veľkými plodmi. Maxim je stredne neskoro rodiaca. Obrovské atraktívne plody, svetlo červenej farby, veľmi dobrej aromatickej chuti s pevnou šťavnatou..

12,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 55 (5 stránok)