Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks

(0)
Objednávky (37)

Jahoda Anablanca je novinka, stálerodiaca s ľahkou príchuťou ananásu. Plody sú stredne veľké, sfarbené do biela. Chuť je polosladká. Výhodou odrody je vysoká odolnosť voči suchu a jej samoopelivosť. Z..

1,50 €

Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (92)

Jahoda Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skla..

7,50 €

Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks

(0)
Objednávky (8)

Jahoda DAHLI je nová raz rodiaca holandská odroda s veľmi bohatou úrodou. Dahli je veľmi skoro rodiaca, rodí 3-4 dni hneď po odrode Flair, ešte pred Clery, už koncom mája. Plody sú strednej veľkosti, ..

10,00 €

Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (10)

Jahoda Daroyal je veľmi skorá a vysoko úrodná odroda. Kríženec Elsanta x Parker. Dozrieva koncom mája do polovice júna. Plody sú šťavnaté, atraktívne jasno červené až tmavo červené. Rodivosť je vysoká..

9,00 €

Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (21)

Jahoda Darselect, podobná Elsante, dozrieva tri dni skôr, v prvej polovici júna. Je vysoko úrodná, plody sú veľké (cca 18g), atraktívnej svetločervenej farby a kuželovitého tvaru. Pritom sa Elsante ne..

7,50 €
Na dotaz

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm

(0)
Objednávky (169)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks

(0)
Objednávky (146)

Jahoda Elsanta je v súčasnosti najviac pestovaná v Európe, je veľmi úrodná. Plody má veľmi veľké (cca 15g), kuželovité, dužina je pevná, sladkej chuti. Dozrieva stredne skoro, v prvej polovici júna, p..

8,50 €
Na dotaz

Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane

(1)
Objednávky (1081)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

Honeoye jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (39)

Jahoda Honeoye je veľmi skorá s veľmi veľkými plodmi, pevná dužina, široko kúžeľovité. Chuť je stredne sladká, aromatická. Dozrieva koncom mája do konca júna. Jahoda je úrodná, odolná na plieseň sivú,..

8,50 €
budú jar 2022

Joly jahody veľmi veľké vynikajúce multiplat 10ks

(0)
Objednávky (106)

Jahody Joly je veľkoplodá stredne skorá odroda. Plody sú veľmi veľké, homogénne, splošteného tvaru – (tvar zrezaného kužeľa). Dužina má priam ideálnu tvrdosť a podiel cukru, je sladká, vynikajúcej chu..

Korona jahoda najodolnejšia odroda multipack 10ks

(0)
Objednávky (38)

Jahoda Korona patrí medzi najodolnejšie odrody. Je známa pre svoje atraktívne veľké až veľmi veľké lesklé plody. Zafarbenie je červené, dužina pevná a chuť sladká s príjemnou arómou. Korona je vysoko ..

8,50 €

Malinojahoda Framberry stále rodiaca kontajner

(0)
Objednávky (131)

Malinojahoda Framberry je veľmi skorá, moderná odroda s veľmi dobrou chuťou malín a jahôd.  Jej plody majú hlboko zakorenené semiačka, sú stredne veľké, guľaté, tmavo rúžové až tmavočervené s rúžovou ..

1,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 55 (5 stránok)