Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie svojím rozsahom patrí medzi najširšiu kategóriu v našej ponuke. Patria sem jahody, maliny, černice, ríbezle, čučoriedky, egreše a veľa ďalších druhov. Ponúkame Vám odrody stále rodiace, rezistentné a podľa možnosti do všetkých oblastí Slovenska.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (21)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

Na sklade

Aroma Queen malina stále rodiaca kontajner C2L

(0)
Objednávky (35)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

Asterina černica skorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (23)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

9,50€
Na dotaz

Autumn Bliss malina stálerodiaca vysoko úrodná

(0)
Objednávky (110)

Malina Autumn Bliss (Blissy) je stálerodiaca, má aromatické veľké a pevné plody sfarbené do červena. Rodiace neskoršie, v auguste až do prvých mrazov. Odroda je vysoko úrodná, vhodná aj do nádob na te..

Black Jewel malina čierna kontajner C2L

(0)
Objednávky (34)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00€

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (7)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

8,50€

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (5)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

8,50€

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm

(0)
Objednávky (99)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

2,50€

Evie 2 jahody stálerodiace frigo sadenice

(1)
Objednávky (786)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

1,70€
Na dotaz

Fallgold malina stálerodiaca zlato-žltá

(0)
Objednávky (70)

Malina Fallgold je stálerodiaca, má stredne veľké plody sfarbené do zlato-žltá, má veľmi sladkú a aromatickú chuť. Dozrievajú skoro v júli až do septembra. Preferuje vlhké, ílové pôdy a vyhovuje mu sl..

Glen Ample malina beztŕnna stále rodiaca C2L

(0)
Objednávky (40)

Malina Glen Ample je odroda vyšlachtená v Škótsku, rodí stredne skoro ( začiatok až koniec júla ) na dvojročnom dreve. Úrodnosť je vysoká a pravidelná odrodené výhony komplet vyrežeme a nehávame mladé..

7,50€

Glen Clova veľmi skorá jasno červená

(0)
Objednávky (12)

Malina Glen Clova má pevné plody, jasno červenej farby, chuť je vysoko aromatická, dozrievajú veľmi skoro na začiatku sezóny, v júni.  Vzrast je energický, je odolná voči plesni. Rodivosť je vysoká, v..

5,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 177 (15 stránok)