Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie svojím rozsahom patrí medzi najširšiu kategóriu v našej ponuke. Patria sem jahody, maliny, černice, ríbezle, čučoriedky, egreše a veľa ďalších druhov. Ponúkame Vám odrody stále rodiace, rezistentné a podľa možnosti do všetkých oblastí Slovenska.

Zobrazenie mriežky:

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (7)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

7,00€

Aroma Queen malina stále rodiaca kontajner C2L

(0)
Objednávky (12)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

7,50€

Asterina černica skorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (1)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

9,50€

Black Jewel malina čierna kontajner C2L

(0)
Objednávky (14)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00€

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

8,50€

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (2)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

8,50€

Glen Ample malina beztŕnna stále rodiaca C2L

(0)
Objednávky (10)

Malina Glen Ample je odroda vyšlachtená v Škótsku, rodí stredne skoro ( začiatok až koniec júla ) na dvojročnom dreve. Úrodnosť je vysoká a pravidelná odrodené výhony komplet vyrežeme a nehávame mladé..

7,50€

Glen Coe malina neskorá tmavo bordová kontajner C2L

(0)
Objednávky (7)

Malina Glen Coe je vynimočný pre svoju chuť po maline a černici. Jej plody sú veľké, aromatické, sfarbené do tmavobordova s čiernym líčkom, a úroda je bohatá. Výborne na výboru marmelád alebo na priam..

7,50€

Golden Everest malina žlté plody kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

Malina Golden Everest má veľké, žlté plody veľmi dobrej a osviežujúcej arómy so sladkou chuťou. Plodí na 1-ročných výhonkoch od augusta, je stálerodiaca. Má jemné ostňe. Kvitne od mája do júla. Vhodná..

7,50€

Himalaya černica neskorá veľké plody kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Himalaya má veľké, oválne plody a vysokú úrodnosť. Dozrieva neskoršie koncom augusta, výborné na spracovanie, konzervovanie, má vysoký obsah trieslovín. Stanovište slnko až polotieň, je mrazuo..

8,00€

Loch Ness (Nessy) černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Loch Ness (Nessy) je veľmi úrodná odroda so silným rastom a s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľké eliptické s pevnou dužinou sladko kyslej chuti. Rodí ako všetky černice na dvojročnom dreve. O..

8,00€

Meeker malina stredne neskorá kontajner C2L

(0)
Objednávky (0)

Malina Meeker je vysoko výnosná odroda. Má stredne až veľké plody, tmavo červenej farby a veľmi pevné a chutné, šťavnaté aromatickej a sladkej chuti. Dozrievajú od júla do augusta. Je odolná voči sive..

7,50€
Zobrazenie 1 až 12 z 159 (14 stránok)