Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie svojím rozsahom patrí medzi najširšiu kategóriu v našej ponuke. Patria sem jahody, maliny, černice, ríbezle, čučoriedky, egreše a veľa ďalších druhov. Ponúkame Vám odrody stále rodiace, rezistentné a podľa možnosti do všetkých oblastí Slovenska.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:
Nie je skladom

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (21)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

Arapaho černica beztŕnna samoopelivá kontajner C2 nevažaduje oporu

(0)
Objednávky (28)

Odroda vzpriamenej beztŕňovej černice pôvodom z Ameriky. Vyniká pravidelnou a vysokou úrodou. Zberové obdobie je dlhé, trvá od polovice augusta až do konca októbra. Plody sú veľké, aromatické, sladké,..

8,00 €

Aroma Queen malina stále rodiaca

(0)
Objednávky (55)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

9,00 €

Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (130)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

10,00 €

Asterina černica skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (33)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

10,00 €

Autumn Amber malina žlta kontajner C2

(0)
Objednávky (6)

..

8,00 €

Autumn Bliss malina stálerodiaca vysoko úrodná

(0)
Objednávky (144)

Malina Autumn Bliss (Blissy) je stálerodiaca, má aromatické veľké a pevné plody sfarbené do červena. Rodiace neskoršie, v auguste až do prvých mrazov. Odroda je vysoko úrodná, vhodná aj do nádob na te..

3,50 €

Autumn Sun malina žlta

(0)
Objednávky (5)

..

8,50 €

Ben Hope Ríbezla čierna neskorá rezistentná prostokorenná stromček

(0)
Objednávky (25)

Ríbezla čierna Ben Hope je bohato rodiaci, vzrastný ker s výbornou kvalitou plodov, neskoro rodiaci, rezistentný na vlnovníka ríbezľového a odolného k listovým chorobám. Má stredne veľké, pevné bobule..

8,00 €

Biely z Jutborgu biela ríbezľa kontajner C4 stromček

(0)
Objednávky (0)

Nemecká odroda kerových bielych ríbezlí z Jütborgu. Rast je bujný, korunka je stredne zahustená. Strapec je veľmi dlhý s veľkými bobuľami bielo žltej farby, dozrieva rovnomerne od júna do júla. Chuť m..

12,00 €
Na sklade

Black Jewel malina čierna kontajner C1L

(0)
Objednávky (63)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00 €

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner

(0)
Objednávky (13)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

5,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 193 (17 stránok)