Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie ovocné výpestky

Drobné ovocie svojím rozsahom patrí medzi najširšiu kategóriu v našej ponuke. Patria sem jahody, maliny, černice, ríbezle, čučoriedky, egreše a veľa ďalších druhov. Ponúkame Vám odrody stále rodiace, rezistentné a podľa možnosti do všetkých oblastí Slovenska.

Zobrazenie mriežky:

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (14)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

7,00€

Aroma Queen malina stále rodiaca kontajner C2L

(0)
Objednávky (22)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

7,50€

Asterina černica skorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (9)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

9,50€

Autumn Bliss malina stálerodiaca vysoko úrodná

(0)
Objednávky (78)

Malina Autumn Bliss (Blissy) je stálerodiaca, má aromatické veľké a pevné plody sfarbené do červena. Rodiace neskoršie, v auguste až do prvých mrazov. Odroda je vysoko úrodná, vhodná aj do nádob na te..

3,00€

Black Jewel malina čierna kontajner C2L

(0)
Objednávky (26)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00€

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (6)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

8,50€

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (5)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

8,50€

Fallgold malina stálerodiaca zlato-žltá

(0)
Objednávky (65)

Malina Fallgold je stálerodiaca, má stredne veľké plody sfarbené do zlato-žltá, má veľmi sladkú a aromatickú chuť. Dozrievajú skoro v júli až do septembra. Preferuje vlhké, ílové pôdy a vyhovuje mu sl..

3,00€

Glen Ample malina beztŕnna stále rodiaca C2L

(0)
Objednávky (28)

Malina Glen Ample je odroda vyšlachtená v Škótsku, rodí stredne skoro ( začiatok až koniec júla ) na dvojročnom dreve. Úrodnosť je vysoká a pravidelná odrodené výhony komplet vyrežeme a nehávame mladé..

7,50€

Glen Clova veľmi skorá jasno červená

(0)
Objednávky (5)

Malina Glen Clova má pevné plody, jasno červenej farby, chuť je vysoko aromatická, dozrievajú veľmi skoro na začiatku sezóny, v júni.  Vzrast je energický, je odolná voči plesni. Rodivosť je vysoká, v..

5,00€

Glen Coe malina neskorá tmavo bordová kontajner C2L

(0)
Objednávky (13)

Malina Glen Coe je vynimočný pre svoju chuť po maline a černici. Jej plody sú veľké, aromatické, sfarbené do tmavobordova s čiernym líčkom, a úroda je bohatá. Výborne na výboru marmelád alebo na priam..

7,50€

Golden Everest malina žlté plody kontajner C2L

(0)
Objednávky (12)

Malina Golden Everest má veľké, žlté plody veľmi dobrej a osviežujúcej arómy so sladkou chuťou. Plodí na 1-ročných výhonkoch od augusta, je stálerodiaca. Má jemné ostňe. Kvitne od mája do júla. Vhodná..

7,50€
Zobrazenie 1 až 12 z 176 (15 stránok)