Egreše odolné ovocie

Egreše odolné ovocie

Egreš je nenáročná odroda s guľatými, hladkými plodmi s mäkkou dužinou. Po viniču obsahujú najväčšie množstvo ovocného cukru z bobuľového ovocia. Majú veľmi príjemnú kyslastú chuť s vysokým obsahom vínnej, citrónovej a jablkovej kysleiny. Veľmi vhodné na podporu trávanie a majú vysoký obsah bielkovín. Sotriment je moderný a rodí aj bez postrekov, je odolný voči americkej múčnatke. 

Zobrazenie mriežky:

Captivator egreš stredne skorý bezostňový

(0)
Objednávky (89)

Egreš Captivator má stredne veľké tmavočervené plody sladkej, aromatickej chuti, vhodné na priamy konzum a spracovanie. Dozrieva stredne skoro, v polovici júla, patrí medzi bezostňové egreše, má veľmi..

5,00 €

Hinnomaki Grun egreš stredne skorý zelený ker kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

Egreš Hinnomaki Grun patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) zelené šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, vhodn..

10,00 €

Hinnomaki Rot egreš stredne skorý tmavočervený

(0)
Objednávky (51)

Egreš Hinnomaki Rot patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) tmavočervené šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, ..

10,00 €

Invicta egreš stredne skorý žltozelený

(0)
Objednávky (101)

Egreš Invicta je moderná vysoko úrodná odroda. Má veľké až 8g, elipsovité plody zelenej až žltozelenej farby, šupka je tenká, chuť je sladká. Dozrieva stredne skoro, začiatkom júla, ostne sú veľké a p..

9,00 €

Mucurines egreš žltozelený odolný americkej múčnatke

(0)
Objednávky (4)

Egreš Mucurines je vysoko úrodná a odolná odroda, hlavne voči americkej múčnatke. Má veľké, elipsovité plody zelenej až žltozelenej farby, šupka je tenká, chuť je sladká. Dozrieva začínajú dozrievať o..

7,00 €

Pax egreš beztŕnny odolný stromček prostokorenný

(0)
Objednávky (148)

Egreš Pax patrí medzi „beztŕnny“ egreš s veľmi vysokou kvalitou plodov. Odroda je vzrastná, dobre tvarovateľná, beztŕnna. Tŕň sa môže napriek tomu občas vytvoriť, zväčša na mladom dreve v bazálnej čas..

9,00 €

Redeva egreš stredne skorý tmavočervený prostokorenný stromček

(0)
Objednávky (15)

Egreš Redeva je obľúbená odroda, dozrieva stredne skoro, v júli. Má stredne veľké, tmavočervené plody, sladkej chuti. Ker má mierny, stabilný vzrast, je odolný proti múčantke americkej a choroby listo..

9,00 €

Remarka egreš skorý tmavo červený prostokorenný stromček

(0)
Objednávky (4)

Egreš Remarka je skorá odroda odolná voči americkej múčnatke egreša. Vytvára guľovité koruny, je stredne tŕnitá, tŕne sú stredne veľké. Do plodnosti vstupuje skoro, úrody sú vysoké a stále. Plody sú v..

8,00 €

Spinefree egreš beztŕnny rezistentný stredne skorý červený

(0)
Objednávky (29)

Egreš Spinefree je vysoko kvalitná, nenáročná, beztŕnna a rezistentná odroda. Je nenáročná na prostredie, či už klimatické alebo pôdne. Plody sfarbené do červena, sú menšie až stredne veľké, aromatick..

5,00 €
Nie je skladom

Hinnomaki Gelb egreš stredne skorý žltý

(0)
Objednávky (89)

Egreš Hinnomaki Gelb patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) žlté šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, vhodná ..

Nie je skladom

Krasnoslavjanskij egreš prostokorenný stromček

(0)
Objednávky (5)

Egreš Krasnoslavjanskij je úrodná a odolná odroda. Má veľké, elipsovité plody červenej až tmavo červenej farby, šupka je tenká, chuť je sladká. Dozrieva začínajú dozrievať od druhej polovice júla. Str..

Na dotaz

Neguš egreš rezistentný stromkový kontajner

(0)
Objednávky (5)

Neguš je staršia odroda egreša s vynikajúcou chuťou plodov dozrievajúca v druhej polovici júla. Je pôvodom z Ukrajiny ako náhodný semenáč. Odroda je rezistentná proti americkej múčnatke egreša, preto ..

Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)