Egreše odolné ovocie

Egreše odolné ovocie

Egreš je nenáročná odroda s guľatými, hladkými plodmi s mäkkou dužinou. Po viniču obsahujú najväčšie množstvo ovocného cukru z bobuľového ovocia. Majú veľmi príjemnú kyslastú chuť s vysokým obsahom vínnej, citrónovej a jablkovej kysleiny. Veľmi vhodné na podporu trávanie a majú vysoký obsah bielkovín. Sotriment je moderný a rodí aj bez postrekov, je odolný voči americkej múčnatke. 

Zobrazenie mriežky:

Captivator egreš stredne skorý bezostňový kontajner stromček

(0)
Objednávky (52)

Egreš Captivator má stredne veľké tmavočervené plody sladkej, aromatickej chuti, vhodné na priamy konzum a spracovanie. Dozrieva stredne skoro, v polovici júla, patrí medzi bezostňové egreše, má veľmi..

16,00€
Na dotaz

Hinomaki Gelb egreš stredne skorý žltý

(0)
Objednávky (76)

Egreš Hinomaki Gelb patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) žlté šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, vhodná n..

Na dotaz

Hinomaki Grun egreš stredne skorý zelený

(0)
Objednávky (0)

Egreš Hinomaki Grun patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) zelené šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, vhodná..

Hinomaki Rot egreš stredne skorý tmavočervený

(0)
Objednávky (34)

Egreš Hinomaki Rot patrí medzi nové odrody, má veľké ( 3,6g ) tmavočervené šťavnaté plody sladkej chuti. Pravidelné a vysoké úrody, dozrieva stredne skoro v polovici júla. veľmi prispôsobivá odroda, v..

3,50€
Na dotaz

Invicta egreš stredne skorý žltozelený

(0)
Objednávky (67)

Egreš Invicta je moderná vysoko úrodná odroda. Má veľké až 8g, elipsovité plody zelenej až žltozelenej farby, šupka je tenká, chuť je sladká. Dozrieva stredne skoro, začiatkom júla, ostne sú veľké a p..

Na dotaz

Krasnoslawjanskij egreš

(0)
Objednávky (0)

Egreš Krasnoslawjanskij ​popis bude pridaný čoskoro..

Pax egreš červený beztŕnny odolný kontajner

(0)
Objednávky (86)

Egreš Pax patrí medzi „beztŕnny“ egreš s veľmi vysokou kvalitou plodov. Odroda je vzrastná, dobre tvarovateľná, beztŕnna. Tŕň sa môže napriek tomu občas vytvoriť, zväčša na mladom dreve v bazálnej čas..

6,00€

Redeva egreš stredne skorý tmavočervený

(0)
Objednávky (5)

Egreš Redeva je obľúbená odroda, dozrieva stredne skoro, v júli. Má stredne veľké, tmavočervené plody, sladkej chuti. Ker má mierny, stabilný vzrast, je odolný proti múčantke americkej a choroby listo..

8,00€
Na dotaz

Reflamba egreš neskorý sladko kyselkavý zelený

(0)
Objednávky (0)

Egreš Reflamba patrí medzi nové odrody. Je neskorý, má veľké plody, zelené sfarbenie, s mierne aromatickou dužinou. Chuť je sladko-kyselkavá, šupka je takmer bez chĺpkov a dozrievajú koncom júla. Refl..

Na dotaz

Remarka egreš skorý tmavo červený

(0)
Objednávky (3)

Egreš Remarka je skorá odroda odolná voči americkej múčnatke egreša. Vytvára guľovité koruny, je stredne tŕnitá, tŕne sú stredne veľké. Do plodnosti vstupuje skoro, úrody sú vysoké a stále. Plody sú v..

Rodnik egreš skorý žlto zelený

(0)
Objednávky (8)

Egreš Rodnik je kvalitná odroda, má vysokú kvalitu plodov a je vysoko úrodná. Má stredne silný rast, stromček je hustý a má málo trňov. Rodník má veľké, okrúhlo-oválne plody sfarbené do žlto-zelena vy..

7,00€
Na dotaz

Rokula egreš skorý tmavobordový bez chĺpkov

(0)
Objednávky (3)

Egreš Rokula má elipsovité stredne veľké plody tmavobordovej farby, šupka je stredne hrubá bez chĺpkov,chuť je veľmi dobrá sladká, šťavnatá, mierne aromatická. Tŕne sú početné, zreje skoro, v strede j..

Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)