Vinič muštový rezistentný

Vinič muštový rezistentný

Vinič muštový rezistentný

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Bianca vinič stolový stredne skorý rezistentný C2L

(0)
Objednávky (16)

Stredne skorá odroda stolového viniča pôvodom z Maďarska. Hmotnosť strapcov môže mať až 350g a jednotlivé bobule do 3g. Dokáže odolaž zime do -24°C a má vysokú odolnosť voči hubovým chorobám...

Na dotaz

Citronnyj Magarača vinič muštový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič muštový Citronnyj Magarača je novinka, pestovanie je možné bez postrekov, bio, je rezistentný voči chorobám. Má stredne veľký (300-400g), kónický strapec, stredne hustý so stredne veľkými, guľat..

Na dotaz

Ferdinand de Lesseps vinič muštový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič muštový Ferdinand de Lesseps je rezistentná biela odroda stredne skorá so silným rastom. Strapce sú stredne až veľké, bobule sú veľké, pri dozretí aromatickej chuti. Rodivosť je vysoká. ..

Na dotaz

Hibernal vinič muštový rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (197)

Hibernal je muštový vinič s veľmi dobrou odolnosťou voči väčšine chorôb. Pri vysokom tlaku je potrebný postrek, ako pri väčšine odrôd, aj keď je písané že sú rezistentné. Vyniká vynikajúcou odolnosťou..

Na dotaz

Johanniter vinič rezistentný muštový C2/60cm

(0)
Objednávky (10)

Vinič muštový Johanniter je novinka, stredne neskorá odroda, dozrieva v polovici septembra, je vhodná na ekologické pestovanie, bez chemickej ochrany, na Bio sadoch. Strapce sú stredne veľké, stredne ..

Na dotaz

Marquette vinič muštový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič muštový Marquette je novinka medzi technickými odrodami, ktoré sa pestujú bez chemickej ochrany. Je výborná odroda na výrobu červených vín. Obsah pH 2,9 kyseliny vinnej, odroda má geneticky zafi..

Na dotaz

Phoenix vinič rezistentný univerzálny C2L/60cm

(0)
Objednávky (4)

Vinič stolový rezistentný Phoenix je kontajnerovaný, má veľké  (200G) strapce, veľké (18mm) guľaté, žlté plody s jemnou muškátovou chuťou a šťavnatou dužinou, dozrieva v prvej polovici septembra. Úrod..

Na dotaz

Solaris vinič muštový rezistentný C2L/60cm

(0)
Objednávky (7)

Vinič muštový Solaris je novinka, skorá odroda, ktorá má vynikajúcu chuť- vysoký obsah cukru, plody sú aromatické a sladké. Dozrieva od polovice augusta, sú sfrabené do žltozelana s červenými líčkami,..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)