Semená predaj

Semená predaj

Semená patria u nás k vyplneniu medziobdobia, keď sa nedá pracovať na záhradach. Ponúkame na výber širokú škálu semien od renomovaných firiem. Či už ide o zeleninové semená, trávne osivá, cibuľoviny, sadbové zemiaky, krmoviny a veľa ďalších. V poslednom čase sa dostávajú do popredia Bio osivá, Nemorené semená a geneticky nemodifikované semená.

PONÚKAME AJ VYSOKO KVALITNÉ OSIVO PAPRIKY ZA PRIJATEĽNÉ CENY OD FIRMY CAPSICO, ako odrody Octavia F1, Baklava F1, Krypton F1 a ďalšie.

Zobrazenie mriežky:

Beatrice F1 baklažán poloskorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (11)

Vlastnosti odrody. Baklažán BEATRICE F1 je svetlo fialový poloskorý hybrid – guľatooválny, 350-400 g, ľahko rebrovaný, s typickým sfarbením do lila, vhodný do sklenníku a pre pole. Stredná rastlina..

2,35 €

Clara F1 baklažán biely poloskorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (3)

Vlastnosti odrody. Baklažán CLARA F1 je biely poloskorý hybrid strednej veľkosti, prispôsobivý, do sklenníku a pre pole. Plod je oválny a mierne rebrovaný, má mäsitú konzistenciu, šupka je bielej f..

2,35 €

Serena F1 baklažán skorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (27)

Vlastnosti odrody. Baklažán SERENA F1 je čierno-fialový skorý hybrid, vhodný do sklenníkov i pre pole. Rastlina je hustá, strednej veľkosti. Dužina je mäsitá a je dobre odolná proti zhnednutiu po r..

2,35 €
Na dotaz

Ačokča Uhorko paprika 0,70g

(0)
Objednávky (0)

Kuriozita. 0,7 g. Vlastnosti odrody. AČOKČA - Uhorko-paprika " Rastlinu možno pestovať všade tam, kde sa darí melónom, uhorkám a tekviciam. Ide o lianu, ktorá potrebuje pre svoj rast dostatočne ..

Adika F1 náhrada Anita F1 kukurica cukrová 5g

(0)
Objednávky (66)

Cukrová skorá. 5 g. Vlastnosti odrody. Adika F1 je skorý hybrid kukuriće cukrovej vhodný na priamy konzum, mrazenie aj konzervovanie, vyniká kvalitným žltým zrnom s vysokým obsahom cukru. Rastli..

0,81 €

Admira F1 uhorka nakladačka hruboostná 100g

(0)
Objednávky (1)

..

26,90 €

Admira F1 uhorka nakladačka hruboostná 25g

(0)
Objednávky (0)

..

9,86 €

Aeneus F1 cibuľa jarná na skladovanie

(0)
Objednávky (13)

NOVÉ. Jarná, na skladovanie. Vlastnosti odrody. Cibuľa kuchynská Aeneus F1 je poloskorá (vegetačná doba cca 128 dní) hybridná odroda jarnej cibule vyznačujúcou sa mohutným koreňovým systémom. Šu..

1,25 €

Afrodita F1 náhrada Gusta F1 kukurica cukrová

(0)
Objednávky (16)

Cukrová stredne neskorá. Vlastnosti odrody. Afrodita F1 je stredne neskorý úrodný hybrid cukrovej kukurice, neskorší o 10 - 15 dní ako ADIKA. Vyznačuje sa vysokou toleranciou voči fusariózam, vy..

0,81 €

Afrodita F1 nemorené osivo Zea mays Kukurica cukrová 1kg

(0)
Objednávky (0)

Cukrová stredne neskorá. 1 kg. Ponúkame aj osivo voľne vážené. Vlastnosti odrody. Stredne neskorý úrodný cukrovej kukurice, neskorší o 10 - 15 dní ako ADIKA. Vyznačuje sa vysokou toleranciou voč..

41,00 €
Na dotaz

Agáta Sadbové zemiaky veľmi skoré

(0)
Objednávky (0)

Veľmi skoré. Odroda sadbových zemiakov Agáta je veľmi skorá odroda so žltou šupkou a svetlo žltou dužinou, hľúzy sú veľké, oválne s plytkými očkami, vysoko úrodná, varný typ AB, vhodná na priamy ko..

Agil Ďatelina lúčna odolna vytrvala 25 kg

(0)
Objednávky (0)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Ďatelina lúčná Agil je veľmi cenná krmovina, ktorú je možné pestovať na všetkých typoch pôd, dokonca aj na kyslých. Agil je nová diploidná odroda. Vysoko odoln..

248,60 €
Zobrazenie 1 až 12 z 1961 (164 stránok)