Paw Paw Asimina triloba

Paw Paw Asimina triloba

Paw Paw Asimina triloba pochádza zo Severnej Ameriky, má veľké žlto-zelené plody výnimočnej sladkej chuti pripominajúci banán, mango, vanilku. Dozrieva na začiatku jesene v septembri až v októbri. Je výborný na priamu konzumáciu rovno zo stromu, má pudingovú konzistenciu sfarbenu do krémova s pár väčšími semenami pripominajúcimi fazule. Má vysoký obsah vitamínu A a C. Ako strom dorastá do 5-8m, má krásne veľké kvety sfarbené do hneda až purpurova a začínajú kvitnút od apríla. Je mrazuodolná okolo -20C a zatiaľ neboli u nás zistené choroby.

Zobrazenie mriežky:

Prima paw paw asimina samoopelivá kontajner C5L / 40-60 cm

(0)
Objednávky (8)

Paw paw Asimina triloba Prima je stredne skorá, dozrieva koncom septembra až začiatom októbra. Je samoopelivá, plody sú stredne veľké a plnej veľmi dobrej chuti.  Popis: Pochádza zo Severnej Ameri..

86,00 €
Bude september

Sunflower paw paw asimina triloba kontajner C5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (7)

Paw paw Asimina triloba Sunflower je neskorá odroda, dozrievajúca začiatkom až v strede októbra. Má stredne až veľké plody vážiace okolo 240g, dužina máslovej farby s málo semenami. Mnohí ju uvádzajú ..

88,00 €
Na dotaz

Gent Bloom Paw paw Asimina triloba

(0)
Objednávky (0)

Asimina triloba (Pawpaw) Gent Bloom Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta. Dorastie do 5 až 8m. Koruna stromu je elipsovitá, listy sú dlhé až..

Na dotaz

Ithaca Asimina triloba banán severu štepený

(1)
Objednávky (0)

Asimina triloba (Pawpaw) Ithaca má veľké, okrúhle, hnedo-žlté plody podobnej chuti ako cukrový melón.  Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta...

Na dotaz

Lady D Paw paw štepený veľké plody

(0)
Objednávky (0)

Asimina triloba (Pawpaw) Lady D má veľmi veľké plody (300g) sladkej chuti. Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta. Dorastie do 5 až 8m. Koruna..

Na dotaz

Lynns Favorite Paw paw obrie plody štepený

(0)
Objednávky (0)

Paw paw Asimina triloba Lynns Favorite má veľké plody s veľmi chutnou a sladkou žltou dužinou. Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta. Dorasti..

Nie je skladom

Overleese asimina paw paw

(0)
Objednávky (2)

Paw paw Asimina triloba Overleese je stredne skorá odroda, dozrieva koncom septembra až začiatkom októbra. Má veľmi veľké plody (340g,) má málo semien, žltooranžová dužina, žltozelená hladká šupka, na..

Paw paw asimina

(0)
Objednávky (1)

Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta. Dorastie do 5 až 8m. Koruna stromu je elipsovitá, listy sú dlhé až 25cm, ktoré opadávajú už v polovici je..

Nie je skladom

Pennsylvania Gold paw paw skory strom

(0)
Objednávky (0)

Paw paw Asimina triloba Pennsylvania Gold má stredne veľké až veľké plody, sladkej chuti so žltou dužinou. Patrí medzi najskoršie odrody a je veľmi úrodná.   ..

Na dotaz

Prolific paw paw asimina stredne skorá

(0)
Objednávky (0)

Paw paw Asimina triloba Prolific má mäkké, mäsité plody sladkej chuti podobné žltému melónu. Sfarbenie má žlté a sú stredne veľké až veľké. Dozrieva stredne skoro,  koncom septembra až začiatkom októb..

Na dotaz

Rebecca Gold paw paw asimina triloba kontajner C2L / 40+cm

(0)
Objednávky (0)

Paw paw Asimina triloba Rebecca Gold je odroda dozrievajúca začiatkom až v strede októbra. Má stredne veľké plody, dužina máslovej farby s málo semenami. Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to..

Na dotaz

Sac Overleese paw paw mrazuodolný štepený

(0)
Objednávky (0)

Paw paw Asimina triloba Sac Overleese Popis: Pochádza zo Severnej Ameriky. Je to najväčšie ovocie pochádzajúce z tejto časti sveta. Dorastie do 5 až 8m. Koruna stromu je elipsovitá, listy sú dlhé ..

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)