Vinič výpestky rezistentné odrody

Vinič výpestky rezistentné odrody

Viničové sadenice na predaj bezsemenné rezistentné Vám ponúkame v naozaj širokom rozsahu. Hlavnú váhu kladieme na to, aby boli vhodné  ja do krajových oblastí a aby ich bolo možné pestovať s čo najnižším množstvom postrekov.

Zobrazenie mriežky:

Boskoop Glory vinič stolový rezistentný stredne skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový rezistentný Boskoop Glory je kontajnerovaný. Populárna a kvalitná odroda s vysokou úrodnosťou výborná na výrobu vína. Pestovať sa dá prakticky bez postrekov aj vo vyššich polohách. Strap..

12,00€
Na dotaz

Čarli vinič stolový rezistentný modrý skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Čarli je kontajnerovaný, novinka s atraktívnymi plodmi. Má tmavo-modré až čierne veľké, oválne bobule usporiadané vo veľkých strapcoch 600-800 g, s mäsitou šťavnatou dužinou,..

Chardonnay vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (10)

Vinič muštový Chardonnay dozrieva koncom septembra-začiatkom októbra. Výborná na výrobu vína a priamy konzum. Strapce sú stredne veľké, kuželovité, husté a bobule stredne veľké, guľaté, žltozelenej fa..

2,50€
Na dotaz

Chrustík vinič stolový veľmi skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Chrustík je novinka na trhu, ktoré je známa hlavne pre svoje veľmi skoré dozrievanie v druhej polovici júla. Bobule majú odrodovú a chrumkavú chuť. Výhonky sú silno rastúce a..

Na dotaz

Citronnyj Magarača vinič muštový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič muštový Citronnyj Magarača je novinka, pestovanie je možné bez postrekov, bio, je rezistentný voči chorobám. Má stredne veľký (300-400g), kónický strapec, stredne hustý so stredne veľkými, guľat..

Dačnyj vinič rezistentný stolový prostokorenný

(0)
Objednávky (8)

Vinič stolový rezistentný Dačnyj je kontajnerovaný a prostokorenný, s vysokou trhovou hodnotou. Strapec je veľký s veľkými bobulami modrej farby, mierne oválne,  dužina je mäsitá s príjemnou a neutrál..

3,50€

Devín vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (10)

Vinič muštový Devín dozrieva koncom septembra až začiatkom októbra, je vysoko rodiaca. Odroda obsahuje veľa cukru, čo je vhodné na neskorý zber. Má biele plody, stredne veľké strapce, kónický a hustý...

2,50€

Dokučajevoj Ustojčivij vinič rezistený biely prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový rezistentný Dokučajevoj Ustojčivij, je prostokorenný. Odroda patrí medzi atraktívne viniče, je to biela veľkoplodá odroda, stredne skoro dozrievajúca /polovica septembra/. Strapec je veľ..

3,50€

Dornfelder vinič muštový tmavý prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Vinič muštový Dornfelder dozrieva na začiatku októbra, má výraznu tmavú matnú modro-čiernu farbu. Chuť je sladká a ovocná. Strapec je stredne veľký až veľký, hustý, oválny a bobule sú veľké. Odroda je..

2,50€

Dunaj vinič muštový modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Vinič muštový Dunaj je vysoko kvalitná odroda, má výraznú chuť aj čokoládových tónov. Má stredne veľké, kónické, stredne husté strapce. Má stredne veľké (15x14mm), guľaté bobule sfarbené do tmavomodra..

2,50€
Na dotaz

Ferdinand de Lesseps vinič muštový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič muštový Ferdinand de Lesseps je rezistentná biela odroda stredne skorá so silným rastom. Strapce sú stredne až veľké, bobule sú veľké, pri dozretí aromatickej chuti. Rodivosť je vysoká. ..

Frankovka modrá vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Vinič muštový Frankovka Modrá má príjemnú korenistú chuť spojenú s ovocnou arómou. Dozrieva neskoršie v druhej polovici októbra, obľúbená odroda na výrobu vína. Má veľké, guľaté bobule tmavo-modrej až..

2,50€
Zobrazenie 1 až 12 z 99 (9 stránok)