Vinič výpestky rezistentné odrody

Vinič výpestky rezistentné odrody

Viničové sadenice na predaj bezsemenné rezistentné Vám ponúkame v naozaj širokom rozsahu. Hlavnú váhu kladieme na to, aby boli vhodné  ja do krajových oblastí a aby ich bolo možné pestovať s čo najnižším množstvom postrekov.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:

Ajvaz vinič stolový stredne neskorý tmavo modrý

(0)
Objednávky (12)

Vinič stolový rezistentný Ajvaz. Odroda má veľmi veľké, husté, kuželovité strapce a veľké, oválne tmavo-modré bobule, je stredne skorá odroda. Chuť je neutrálna, harmonická sladko-kyslá s chrumkavou, ..

4,50 €

Alexa vinič stolový rezistentný obrovské strapce prostokorenný

(0)
Objednávky (7)

Alexa alebo aj Pamjati Kostrikina je stredne skorá odroda viniča ktorá dozrieva v strede augusta. Dosahuje spoľahlivú úrodu, cylindricko kónické strapce sú obrovské od 700 g do 2 kg. Oválne bobule váž..

8,50 €

Alvika stolový vinič modrý skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (10)

Veľmi perspektívna skorá modrá odroda stolového viniča s mimoriadne atraktívnymi elegantnými strapcami vysokej trhovej hodnoty, veľmi veľkými podlhovastými bobuľami výbornej chuti a vysokou rezistenci..

8,50 €

Arkadia vinič stolový biely skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (56)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

14,00 €

Arkadia vinič stolový biely skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (40)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

5,00 €

Atika vinič stolový bezsemenný skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Atika je bezsemenná skorá modrá odroda stolového viniča s veľkými strapcami až 30cm okolo 280g, veľkými podlhovastými sladkými bobuľami a zvýšenou  rezistenciou voči plesni sivej. Odroda dozrieva v..

4,50 €

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (22)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

4,50 €

Birstaler Muskat vinič biely stolový rezistentný

(0)
Objednávky (13)

Vinič stolový rezistentný Birstaler Muskat je kontajnerovaný, vyznačuje sa veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám. Dokonca aj v rokoch s nepriaznivým počasím a v polohách kde iné sorty už pomaly nem..

14,00 €

Black Magic vinič stolový modrý skorý bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (1)

Black Magic Skorá modrá odroda dozrievajúca v pólke augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec dorastajú do 500g. Odroda má silný rast, no napriek tomu ne..

18,00 €

Cabernet Sauvignon muštový vinič modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Cabernet Sauvignon je jedna z najviac pestovaných modrých odrôd muštového hrozna. Bobule strednej veľkosti majú atraktívnu tmavo modrú farbu a výbornú harmonickú chuť. Dozrieva v druhej polovici októb..

3,00 €

Chardonnay vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Vinič muštový Chardonnay dozrieva koncom septembra-začiatkom októbra. Výborná na výrobu vína a priamy konzum. Strapce sú stredne veľké, kuželovité, husté a bobule stredne veľké, guľaté, žltozelenej fa..

3,00 €

Chrupka červená vinič stolový do chladnejších oblasti prostokorenný

(0)
Objednávky (42)

Vinič stolový klasický Chrupka červená je prostokorenný, má stredne veľký strapec so stredne veľkými bobuľami šťavnatej dúžiny príjemnej chuti, sfarbený do červena. Odroda má dobrú rodivosť, je stredn..

4,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 198 (17 stránok)