Bylinky koreniny liečivé rastliny

Bylinky koreniny liečivé rastliny

Čerstvé bylinky v širokom sortimente ponúkame vysadené v kvetináčoch k použitiu v kuchyni alebo pri liečení chorôb.Na záhonoch alebo v kvetinačoch sa daju pestovať raz ročne alebo niektore ako trvalky niekoľo rokov.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

zelená bazalka pravá kontajner P9cm

(0)
Objednávky (61)

* jednoročná bylina * výška 20-60cm * kvety sú biele až červenkasté * kvitne od júna do augusta * priepustná štruktúra pôdy * dostatočná vlhkosť pôdy * zásobenie živinami vysoké * poloha slnečn..

Na dotaz

Ligurček lekársky "Magi" vegeta kontajner P9cm

(0)
Objednávky (84)

Ligurček je obľúbeným korením. Vonia korenisto, ostro, pripomína polievkové korenie maggi. Má korenistú a horkastú chuť. Táto bylina s charakteristickou vôňou pripomína zeler. Pre jeho intenzívnu aróm..

Na dotaz

Majorán záhradný majoránka kontajner P9cm

(0)
Objednávky (22)

Majorán záhradný  je bežnou koreninou kuchyne, bez neho si už nevieme predstaviť zemiakovú polievku, či zemiakové placky. Vôňa majoránu je silno korenistá a slabo štipľavá, do značnej miery pripomína ..

Na dotaz

Mäta pieporná liečivka kontajner P9cm

(0)
Objednávky (10)

Mäta je jednou z najstarších liečivých vytrvalých byliniek. Jej využitie nie je však len v liečiteľstve, ale aj v kozmetike a kuchyni.Listy mäty obsahujú silicu, mentol a ďalších viac ako 40 látok, kt..

Na dotaz

Medovka lekárska liečivka kontajner P9cm

(0)
Objednávky (8)

Medovka lekárska má mimoriadne dobré liečivé vlastnosti. Poznajú ju najmä tí z nás, ktorí túžia po upokojení nášho organizmu. Pôsobením na centrálny nervový systém ovplyvňuje nielen nervovú sústavu, a..

Na dotaz

Pažítka pravá korenina kontajner P9cm

(0)
Objednávky (12)

Pažitka sa používa sa už od stredoveku. Je to vytrvalá bylina, s bohatým obsahom vitamínov, má aj liečiteľské účinky. Najlepšie sa konzumuje čerstvá, cez zimu si ju prirýchľujeme na oknách...

Na dotaz

Purple bazalka pravá červená kontajner P9cm

(0)
Objednávky (9)

Bazalka pravá červená - Ocimum basilicum Bazalka pravá červená je forma bazalky so silne voňajúcimi listami červenkastej farby a ružovými kvetmi..

Na dotaz

Rozmarín lekársky bylinka kontajner P9cm

(0)
Objednávky (13)

Rozmarín je stálozelený poloker s tvrdými čiarkovitými listami. V našich podmienkach prezimuje len v chranených  teplích lokalitách , pestujeme ho v nádobách na balkóne alebo ako izbovú rastlinu. List..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)