Hurmikaki ebenovník štepený

Hurmikaki ebenovník štepený

Hurmikaki (Ebenovník rajčiakový) majú pôvod v Číne a sú známe pre svoje oranžové plody vynikajúcej sladkej chuti, ktoré dozrievajú na jeseň, koncom októbra, Po zbere plody dozrievajú a majú gélovú konzistenciu. Obsahuje veľa vlákniny, cukrov a vitamínov a je výborná na priamu konzumáciue, ale i spracovanie. Pestuje sa v prvých rokoch v kvetináči a neskôr sa vysádza do voľnej pôdy, najlepšie na južnú stranu, zo severu chránenú. Strom dorastá až do výšky 15m.

Zobrazenie mriežky:

Chioccolatino hurmikaki strom štepený stredne skorý kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (4)

Hurmikaki Cioccolatino má názov odvodený od svojich tmavých žíl, ktoré možné vidieť na dužine. Má veľmi sladké plody, pomerne malé, okrúhle a dajú sa používať skôr ako sú úplne zrelé, sú chrumkavé.. D..

40,00 €

Rojo Brillante hurmikaki samoopelivé štepené kontajner C5L

(0)
Objednávky (2)

Hurmikaki Rojo Brillante má mimoriadne vysokú úrodnosť, plody sú veľké (180g) s pevnou dužinou a jemne sladká, aromatická. Je samoopelivá a dozrieva stredne skoro, koncom októbra, 2-3 týždne neskôr ak..

40,00 €

Tipo hurmikaki samoopelivé štepené kontajner C5L

(0)
Objednávky (40)

Hurmikaki Tipo má vysoké výnosy a veľmi veľké(260g). Tvar majú skôr plochý, veľmi sladkej chuti. Má husté stromy, kompatkné koruny a veľmi skoro rodí a dozrieva stredne skoro, koncom októbra. Je samoo..

45,00 €

Vaniglia hurmikaki skoré kontajner C5L

(0)
Objednávky (9)

Hurmikaki (Diospyros kaki) Vaniglio má veľmi aromatické, sladké a šťavnaté plody, stredne veľké až veľké (140g). Aróma pripomína vanilku-burbón. Dozrieva skoro, od polovice októbra, má pravidelné a vy..

40,00 €
Na dotaz

Chioccolatino hurmikaki strom štepený stredne skorý prostokorenný 125-15ocm

(0)
Objednávky (3)

Hurmikaki Cioccolatino má názov odvodený od svojich tmavých žíl, ktoré možné vidieť na dužine. Má veľmi sladké plody, pomerne malé, okrúhle a dajú sa používať skôr ako sú úplne zrelé, sú chrumkavé.. D..

Na dotaz

Geneva Red hurmikaki samoopelivé vysoko mrazuodolne kontajner C5-7,5L / 120-150cm

(0)
Objednávky (2)

Hurmikaki Diospyros virginiana GENEVA RED  je samoopelivá, veľmi odolná odroda proti mrazu až do –30°C, pochádza zo Severnej Ameriky. Odrody je vhodná pre začiatočníkov. Do plodnosti nastupuje skoro a..

Na dotaz

Hana Fuyu hurmikaki samoopelivé štepené kontajner C5L 100-150cm

(0)
Objednávky (119)

Hana Fuyu je veľkoplodá odroda typu PCNA (Pollination Constant Non Astringent), tzn. plody sa dajú konzumovať ihneď po dozretí na strome. Je to stredne rastúca odroda, v dospelosti dosiahne výšku 3 - ..

Nie je skladom

Hofmann hurmikaki velkoplodé ovocie štepené

(0)
Objednávky (5)

Hurmikaki Hofmann má veľké plody veľmi dobrej sladkej chuti, dozrieva neskoro koncom októbra. Z dospelého stromku je úroda až 20kg plodov. Je to samoopelivá odroda, kvitne v júni. Je mrazuodolná do -1..

Jiro hurmikaki ovocie veľké plody štepené kontajner C5L

(0)
Objednávky (15)

Hurmikaki Jiro má veľké plody (190-240g), dozrieva skoro začiatkom októbra, plody sa dajú konzumovať po dozretí na stromku. Je to samoopelivá odroda, má vysokú úrodnosť 40kg plodov z dospelého stromku..

Na dotaz

Kostata hurmikaki samoopelivé mrazuodolné

(0)
Objednávky (4)

Hurmikaki Kostata má veľké plody, zlatožltej farby, dozrieva neskoršie, koncom októbra. Má sladké plody s trpkou dužinou, dozrievajú po obratí. Má vysokú úrodnosť, dospelý strom až 20kg plodov. Je sam..

Na dotaz

Lampadina hurmikaki priamy konzum kontajner C5L

(0)
Objednávky (1)

Pôvod. Pochádza z Číny. Je to opadavý strom s guľovitou korunou dosahujúci výšku až 15m. Listy sú veľké a hladké. Na jeseň sa vyfarbujú do oranžova. Opadávajú pred dozrievaním plodov. Kvety kvitnú ..

Nie je skladom

Maxim hurmikaki samoopelivé štepené kontajner C5-7,5L / 120-150cm

(0)
Objednávky (17)

Maxim je veľkoplodá odroda typu PCNA (Pollination Constant Non Astringent) patriaca do skupiny Fuyu, tzn. plody sa dajú konzumovať ihneď po dozretí na strome. Je to stredne rastúca odroda, v dospelost..

Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)