Hurmikaki ebenovník štepený

Hurmikaki ebenovník štepený

Hurmikaki (Ebenovník rajčiakový) majú pôvod v Číne a sú známe pre svoje oranžové plody vynikajúcej sladkej chuti, ktoré dozrievajú na jeseň, koncom októbra, Po zbere plody dozrievajú a majú gélovú konzistenciu. Obsahuje veľa vlákniny, cukrov a vitamínov a je výborná na priamu konzumáciue, ale i spracovanie. Pestuje sa v prvých rokoch v kvetináči a neskôr sa vysádza do voľnej pôdy, najlepšie na južnú stranu, zo severu chránenú. Strom dorastá až do výšky 15m.

Zobrazenie mriežky:

Hana Fuyu hurmikaki samoopelivé prostokorenné štepené

(0)
Objednávky (14)

Hana Fuyu je veľkoplodá odroda typu PCNA (Pollination Constant Non Astringent), tzn. plody sa dajú konzumovať ihneď po dozretí na strome. Je to stredne rastúca odroda, v dospelosti dosiahne výšku 3 - ..

25,00€

Kostata hurmikaki samoopelivé mrazuodolné

(0)
Objednávky (0)

Hurmikaki Kostata má veľké plody, zlatožltej farby, dozrieva neskoršie, koncom októbra. Má sladké plody s trpkou dužinou, dozrievajú po obratí. Má vysokú úrodnosť, dospelý strom až 20kg plodov. Je sam..

40,00€

Rojo Brilliante hurmikaki samoopelivé štepené prostokorenné

(0)
Objednávky (4)

Hurmikaki Rojo Brilliante má mimoriadne vysokú úrodnosť, plody sú veľké (180g) s pevnou dužinou a jemne sladká, aromatická. Je samoopelivá a dozrieva stredne skoro, koncom októbra, 2-3 týždne neskôr a..

25,00€

Tipo hurmikaki samoopelivé prostokorenné štepené

(0)
Objednávky (5)

Hurmikaki Tipo má vysoké výnosy a veľmi veľké(260g). Tvar majú skôr plochý, veľmi sladkej chuti. Má husté stromy, kompatkné koruny a veľmi skoro rodí a dozrieva stredne skoro, koncom októbra. Je samoo..

25,00€

Vaniglio hurmikaki skoré štepené prostokorenné

(0)
Objednávky (1)

Hurmikaki (Diospyros kaki) Vaniglio má veľmi aromatické, sladké a šťavnaté plody, stredne veľké až veľké (140g). Aróma pripomína vanilku-burbón. Dozrieva skoro, od polovice októbra, má pravidelné a vy..

25,00€
Na dotaz

Cioccolatino hurmikaki strom štepený stredne skorý

(0)
Objednávky (0)

Hurmikaki Cioccolatino má názov odvodený od svojich tmavých žíl, ktoré možné vidieť na dužine. Má veľmi sladké plody, pomerne malé, okrúhle a dajú sa používať skôr ako sú úplne zrelé, sú chrumkavé.. D..

40,00€

Hofmann hurmikaki velkoplodé ovocie štepené

(0)
Objednávky (1)

Hurmikaki Hofmann má veľké plody veľmi dobrej sladkej chuti, dozrieva neskoro koncom októbra. Z dospelého stromku je úroda až 20kg plodov. Je to samoopelivá odroda, kvitne v júni. Je mrazuodolná do -1..

40,00€
Na dotaz

Jiro hurmikaki ovocie veľké plody štepené

(0)
Objednávky (0)

Hurmikaki Jiro má veľké plody (190-240g), dozrieva skoro začiatkom októbra, plody sa dajú konzumovať po dozretí na stromku. Je to samoopelivá odroda, má vysokú úrodnosť 40kg plodov z dospelého stromku..

40,00€
Na dotaz

Melo hurmikaki veľké plody úrodné

(0)
Objednávky (0)

Hurmikaki Melo má veľké, šťavnaté sladké plody, vysokú úrodnosť, dozrieva skoro od októbra do novembra. Dorastá do výšky 3-4m, je mrazuodolný do -20C,  Pôvod. Pochádza z Číny. Je to opadavý strom ..

Ragno hurmikaki samoopelivé sladké neskoré

(0)
Objednávky (0)

Hurmikaki Ragno je nová samoopelivá odroda, má stredne veľké plody so sladkou a aromatickou chuťou, dozrieva neskôr. Pôvod. Pochádza z Číny. Je to opadavý strom s guľovitou korunou dosahujúci výšk..

35,00€

Rosseyanka hurmikaki najmrazuodolnejšie samoopelivé C5L/80-100cm

(0)
Objednávky (3)

Hurmikaki Rosseyanka má malé až stredne veľké sladké plody, pri dospelom stromku je úroda veľmi vysoká, až 50-70kg, 300 plodov. Je mrazudolná do -32°C, vhodná aj do vyšších oblastí. Dozrieva stredne s..

35,00€
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)