Čučoriedky kanadské veľkoplodé

Čučoriedky kanadské veľkoplodé

Čučoriedky majú v poslednej dobe veľký rozmach pestovania. Najviac je známa z lesov a voľnej prírody, je to nenáročné ovocie bez postrekov na obhospodorovanie. Sú náročné jedine na pôdu, potreba kyslej pôdy. Plody sú modré bobule s vysokým obsahom vitamínov a neoceniteľný vplyv na ľudský organizmus. Dozrievajú od začiatku júla do konca septembra v závislosti od odrody. 

Zobrazenie mriežky:

Bluecrop čučoriedka poloskorá stredne veľké plody

(0)
Objednávky (57)

Čučoriedka Bluecrop vytvára pevné, vzrastné, vzpriamené 1,5 - 1,7 m vysoké kry, plody rastú na dlhších, kompaktných strapcoch. Bobule sú stredne veľké až veľké, pevné, guľato-oválne, jasnomodré, jemne..

9,00 €

Bluegold čučoriedka poloskorá stredne veľké plody kontajner C2,5L

(0)
Objednávky (0)

Čučoriedka Bluegold vytvára pevné, vzrastné, vzpriamené 1,5 - 1,7 m vysoké kry, plody rastú na dlhších, kompaktných strapcoch. Bobule sú stredne veľké až veľké, pevné, guľato-oválne, jasnomodré, príje..

12,00 €

Chandler čučoriedka stredne skorá obrovske plody kontajner C1L

(0)
Objednávky (67)

Čučoriedka Chandler patrí medzi čučoriedky s najväčšími plodami a dlhým obdobím zberu. Odroda má vysokú a pravidelnú úrodnosť, je vysoko mrazuodolná aj do -34C. Dozrieva stredne skoro tmavomodré plody..

9,00 €

Darrow čučoriedka neskorá obrovské plody kontajner C1L

(0)
Objednávky (38)

Čučoriedka Darrow z pestovaných odrôd má najväčšie bobule, ktoré sú pevné, guľato-sploštené, jasnomodré, s výraznou kyslasto-sladkou chuťou, dozrievajú od konca júla do konca augusta, úrody sú v rozsa..

9,00 €

Duke čučoriedka skorá aromatická sladkokyslá kontajner C2,5L

(0)
Objednávky (19)

Čučoriedka Duke je vzpriamený , opadavý ker, má svetlo modré bobule strednej veľkosti. Dozrieva skoro v polovici leta, 2 týždne pred Bluecrop, už na začiatku júla. Chuť je aromatická, sladkokyslá. Jeh..

12,00 €

Goldtraube 71 čučoriedka poloskorá aromatická pevné plody kontajner C2,5L

(0)
Objednávky (12)

Čučoriedka Goldtraube 71 má pomerne velké, veľmi pevné plody, aromatickej a sladkej chuti, svetlo až tmavo modré, zreje v polovici leta, plody sú vhodné na priamy konzum, ale aj na mrazenie, lebo po r..

12,00 €

Northland čučoriedka kanadská skorá mrazuodolná kontajner C2,5L

(0)
Objednávky (65)

Čučoriedka kanadská Northland je veľmi dobre mrazuodolná odroda, ker je mierne previsajúci. Má tmavomodré, veľké bobule sladkej chuti , ktoré dozrievajú skoro, začiatkom leta. Jeho listy sa počas jese..

12,00 €

Patriot čučoriekda skorá rezistentná veľké plody kontajner C3

(0)
Objednávky (38)

Čučoriekda Patriot je obľúbená a vyhľadávaná odroda s veľkými plodmi. Je vhodná aj do vlhších a chladnejších polôh s kratkou vegetačnou dobou. Má vysoké výnosy kvalitných a zdravých plodov. Má veľmi v..

14,00 €

Spartan čučoriedka kanadská skorá mrazodolná kontajner C1L

(0)
Objednávky (48)

Čučoriedka kanadská Spartan patrí medzi staršie odrody, má veľké, pevné svetlomodré plody s výraznou chuťou, sladké a jemno kyslasté. Má vysokú úrodnosť, ale je náročnejšia na pôdu, hnojenie a drenáž...

9,00 €

Top Hat čučoriedka balkónová skorá extrémne mrazuodolná kontajner C1,5L/20-30cm

(0)
Objednávky (19)

Čučoriedka Top Hat je známa svojím zakrpateným vzrastom a pestovaním na balkónoch. Umožňuje pestovať čučoriedky bez záhradky na malom priestore v kvetináči. Rastie do 50cm. Plody majú výraznú aromatic..

11,00 €
Na dotaz

Berkeley čučoriedka poloskorá veľmi veľké plody kontajner

(0)
Objednávky (31)

Čučoriedka Berkeley má vysoký obsah nutričných látok a vysoké úrody. Kry sú 1,5 - 1,7 m vysoké, tvorené hrubšími konármi rozložitého rastu, rodí na dlhších redších strapcoch. Bobule sú veľmi veľké, pe..

Nie je skladom

BerryBux čučoriedka kanadská zakrslá stredne veľké plody kontajner P10cm / veľkosť 10-15cm

(0)
Objednávky (0)

BERRYBUX je druh zakrslej kanadskej čučoriedky, vhodná do nádob na terasy a balkóny, dorastá do veľkosti max. 60 cm. Zberáme v letných mesiacoch júl a august. Stredne veľké bobule sú sladkej chuti...

Zobrazenie 1 až 12 z 29 (3 stránok)