Rakytník citrón severu

Rakytník citrón severu

Hippophae rhamnoides alebo Rakytník rešetliakový patrí medzi netradičné ovocie, ker- menší strom, ktorý zaujal verejnosť hlavne pre svoje jasno-oranžové malé bobule. Táto drevina patrí medzi okrasné, ale i veľmi zdravé odrody. Jej plody obsahujú vysoké množstvo vitamínov a cenných látok, ktoré nenájdete v inej ovocnej drevine mierneho pásma. 

Viac sa dočítate v našom článku Rakytník

Zobrazenie mriežky:

Friesdorfer Orange rakytník samoopelivý kontajner

(0)
Objednávky (53)

Friesdorfer Orange rakytník je patrí medzi samoopelivé novinky, ktoré má veľké šťavnaté bobule sfarbené do oranžova. Obsahujú vysoké množstvo vitamínu C. Aby mala rastlina lepšiu a kvalitnejšiu úrodu ..

8,00 €
Nie je skladom

Altajská rakytník nenáročný ker

(0)
Objednávky (0)

Rakytník Atlajská patrí medzi populárne nové odrody, hlavna vďaka konárom, ktoré sú takmer bez tŕňov. Celý proces zberu je uľahčený. Vzrast tejto dreviny je nižší a kompaktnejší. Plody sú sladké, žiar..

Nie je skladom

Askola rakytník samičia bohaté úrody

(0)
Objednávky (3)

Rakytník Hippophae rhamnoides Askola samičia má oranžové, stredne veľké oválne plody (0,29g) sfarbené do sýto oranžova, ktoré dozrievajú koncom augusta. Odroda má bohaté úrody a ker dorastá do 4-5m vý..

Nie je skladom

Hikul rakytník zakrslý samec

(0)
Objednávky (6)

Rakytník Hikul je zakrslý samec, ktorý je známy hlavne pre svoj kompaktný vzrast, zakrslý znamená, že jeho výška a šírka dosahuje maximálne 2m. Preto jeho tvar je pekne zaoblený. Je výborný na sadenie..

Krasavice rakytník červené plody ovocie

(0)
Objednávky (5)

Rakytník Krasavice má červené plody, stredne veľké (0,5g) so sladkokyslou chuťou. Odroda dorastá do 2 m, vzrast je kríkový. Plody dozrievajú v priebehu júla. Rakytník  patrí medzi netradičné ovocie..

Nie je skladom

Leikora rakytník samičia vysoká rodivosť ker

(0)
Objednávky (7)

Rakytník Leikora je známa pre svoju vysokú rodivosť, je plody sú sfarbené do sýto oranžova a sú oválneho tvaru v priemere 1cm veľké (0,65g) s kyslastou chuťou. Bobule dozrievajú v druhej polovici sept..

Orange Energy rakytník samičia neskorá

(0)
Objednávky (4)

Rakytník Orange Energy samičia má stredne veľké plody (0,5g) oválneho tvaru, ktoré dozrievajú v druhej polovici septembra, sfarbené do jasno oranžova. Odroda je kríženec Leikora x Pollmix, má silný vz..

Nie je skladom

Pantelejevska rakytník bez tŕňov ker skorý

(0)
Objednávky (14)

Rakytník Pantelejevskaja patrí medzi novinky 2016, je hlavne známa pre skoré rodenie, jej sladkastú chuť bobúl a má vetvy takmer bez tŕňov. Odroda má pôvod z Ruska a pre svoj stredne silný vzrast je v..

Nie je skladom

Podruga rakytník skorý mrazuodolný

(0)
Objednávky (3)

Rakytník Podruga je novinka 2016 a je známa pre svoje skoré dozrievanie, už v druhej polovici júla. Ker má kompaktný a nízky vzrast, a vetvy takmer bez tŕňov. Oberanie bobúl je jednoduchšie Bobule sú ..

Nie je skladom

Pollmix samec ker opeľovač nenáročný

(0)
Objednávky (14)

Rakytník Pollmix je samec, ktorý poskytuje pre samičie rakytníky opelenie. Opeľuje za pomoci vetra a 1 samec zvyčajne vystači pre 4-5 samičky.  Rakytník  patrí medzi netradičné ovocie, ker- menší s..

Na dotaz

Rakytník DUO samec samička bal 60-80cm násada plodov

(0)
Objednávky (2)

Rakytník  patrí medzi netradičné ovocie, ker- menší strom, ktorý zaujal verejnosť hlavne pre svoje jasno-oranžové malé bobule. Táto drevina patrí medzi okrasné, ale i veľmi zdravé odrody. Jej plody ob..

Sluníčko rakytník samička žiarivo oranžová

(0)
Objednávky (9)

Rakytník Sluníčko je samička, ktorá má veľké, žiarivo oranžové plody (1g), oválneho tvaru a pre prepravu vhodné. Plody dozrievajú skoro, koncom júla a majú kyslú, aromatickú chuť. Ker je stredne veľký..

8,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)