Zeleninové semená

Zeleninové semená

Ponúkame na výber širokú škálu zeleninových semien od renomovaných firiem. V poslednom čase sa dostávajú do popredia Bio osivá, Nemorené semená a geneticky nemodifikované semená.

Zobrazenie mriežky:

Adika F1 náhrada Anita F1 kukurica cukrová 5g

(0)
Objednávky (89)

Cukrová skorá. Vlastnosti odrody. Adika F1 je skorý hybrid kukuriće cukrovej vhodný na priamy konzum, mrazenie aj konzervovanie, vyniká kvalitným žltým zrnom s vysokým obsahom cukru. Rastlina je..

1,15 €

Aeneus F1 cibuľa jarná na skladovanie

(0)
Objednávky (28)

NOVÉ. Jarná, na skladovanie. Vlastnosti odrody. Cibuľa kuchynská Aeneus F1 je poloskorá (vegetačná doba cca 128 dní) hybridná odroda jarnej cibule vyznačujúcou sa mohutným koreňovým systémom. Šu..

1,73 €

Afrodita F1 náhrada Gusta F1 kukurica cukrová

(0)
Objednávky (22)

Cukrová stredne neskorá. Vlastnosti odrody. Afrodita F1 je stredne neskorý úrodný hybrid cukrovej kukurice, neskorší o 10 - 15 dní ako ADIKA. Vyznačuje sa vysokou toleranciou voči fusariózam, vy..

1,15 €

Agnes F1 náhrada Longa F1 kukurica cukrová

(0)
Objednávky (92)

Cukrová, supersladká, skorá. Vlastnosti odrody. Agnes F1 je super sladká - skorá odroda s výbornými chuťovými vlastnosťami. Rastlina je vysoká 160 - 180 cm, tvorí 1 - 2 veľké klasy s vysokým pod..

1,15 €

Agostana cibuľa biela jarná

(0)
Objednávky (6)

1 g. Vlastnosti odrody. Výnosná neskorá odroda bielej cibule s jasno bielo-striebornou farbou a to ako šupky, tak i vnútri. Udržuje si veľmi jednotný tvar. Pri krájaní zostáva cibuľa kompaktná a..

0,96 €

Aidagold fazuľa kríčková žltá lusková

(0)
Objednávky (79)

Kríková.    Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda žlto struká kríčkového typu, 30 - 40 cm vysoká, vzpriameného vzrastu. List je tmavo zelený, menší, špicatý. Struk je žltý, mierne prehnutý,..

1,15 €

Ailsa Craig náhrada za The Kelsai cibula žltá obria 175 semien

(0)
Objednávky (39)

The Kelsai partí medzi obrovské druhy cibule, ktoré tvoria velké do 7 kg hmotnosti. Vyborny pre jarny vysev,  má oválny tvar, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

2,40 €

Albena fazuľa švábka kolíková biela veľkozrnná

(0)
Objednávky (26)

Veľké biele fazule. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Fazuľa kolíková Albena so svetlo zelenými lúskami dlhé 12 – 19 cm, ktorá dorastá do výšky 3 – 4 m. Vysievame v máji - júni k opore do vyhriatej pôdy ..

1,73 €

Albienka cibuľa biela

(0)
Objednávky (6)

1,5 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda určená pre jarné výsevy. Listy vzpriamené až polo vzpriamené, stredne zelené, so stredne až silno voskovou vrstvou. Ohnutie špičiek listov nie je a..

1,15 €

Albion F1 paštrnák veľmi výnosný

(0)
Objednávky (43)

Vlastnosti odrody. Albion F1 je hybridný paštrnák anglickej provenience. Koreň je biely a nežltne ani pri dlhodobom skladovaní. Má výrazne repovitý tvar a je vhodný na priamy konzum i priemyslové s..

1,73 €

Alderman hrach neskorý vysoký osivo 20g

(0)
Objednávky (88)

ALDERMAN je neskorá tradičná odroda vysokého dreňového hrachu s veľmi veľkým tmavozeleným strukom (10-12 cm) s 9 až 10 veľkými, sladkými, kvalitnými zrnami. Rastlina je veľmi produktívna, dosahuje výš..

1,30 €

Alderman Hrach Pisum sativum 30g

(0)
Objednávky (56)

Neskorý, tyčkový. Veľkozrnný. 30 g. Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Alderman je neskorá odroda hrachu vysokého vzrastu určená predovšetkým na pestovanie s oporou. Ako oporu môžeme použiť drôt,..

1,15 €
Zobrazenie 1 až 12 z 408 (34 stránok)