Ríbezle červené kríkové stromkové

Ríbezle červené kríkové stromkové

Ríbezle červené sú z ríbezlí najviac predávané či u vo forme stromčeka alebo kríka. Obsahujú vápnik, železo, vitamín A, B a preto sú výborné na ochranu zdravia. Majú osviežujúcu chuť. Ríbezle sú nenáročné, vhodné do hlinitých a hlinitopiesočnatých pôdach. Ich najrodivejšie drevo je dvojročné, preto jednoročné výhonky neskracujte. Ako krík viacej rodia a majú dlhšiu životnosť a stromkové zas sa lepšie obhospodarujú. 

Zobrazenie mriežky:

Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (210)

Ríbezla červená Detvan patrí medzi obľúbené odrody, má tmavočervené veľké až väčšie bobule na dlhých strapcoch (priemerne 22 bobúľ), dužina je šťavnatá, červená, sladkokyslá. Rodivosť je poloskorá, vy..

4,00 €

Jonkheer van Tets ríbezla červená veľmi skorá

(0)
Objednávky (53)

Ríbezla červená Jonkheer van Tets má tmavočervené veľké bobule na stredne dlhých strapcoch (11-13 bobúľ), dužina je šťavnatá a príjemne kyslastá. Bobule dozrievajú veľmi skoro,súčasne koncom júna, je ..

4,00 €

Maraton ríbezla červená neskorá tmavočervená prostokorenná ker

(0)
Objednávky (73)

Ríbezla červená Maraton má tmavočervené, veľké bobule na dlhých strapcoch (27 bobúľ). Bobule sú šťavnaté, tuhé a dozrievajú neskoršie, v druhej polovici júla. Má vysokú a pravidelnú úrodnosť, na jeden..

3,50 €

Rovada ríbezla červená skorá

(0)
Objednávky (129)

Ríbezla červená Rovada je skorá, s pravidelnou a veľmi vysokou úrodou. Bobule sú veľké, pevné, kyslej chuti so silnou arómou na dlhých strapcoch. Výťažnosť šťavy je vyššia. Bobule predčasne neopadávaj..

3,50 €

Tatran ríbezla červená sýtočervená stredne skorá

(0)
Objednávky (77)

Ríbezla červená Tatran je neskoršia, má sýtočervené veľké bobule na dlhých strapcoch, dužina je šťavnatá, červená, výrazne kyslastá. Dozrieva rovnomerne koncom druhej dekády júla, veľmi úrodný, je zna..

4,00 €
Nie je skladom

Holandský červený ríbezla červená stredne skorá

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla červená Holandský červený patrí medzi samoopelivé odrody, s dlhými a hustými strapcami a veľkými bobuľami (10-12mm). Na jednom strapci - 18 až 25 bobúľ, chuť je kyslastá a šťavnatá. Dozrievajú..

Na dotaz

Red Lake ríbezla červená skorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla červená Red Lake má výrazne červené veľké bobule na stredne dlhých strapcoch, sladkokyslá a aromatická dužina, zreje skoro, na prelome júna a júla, úrodný a pravidelne rodiaci, je pomerne odol..

Nie je skladom

Rolan ríbezla červená neskorá sladko kyslá

(0)
Objednávky (33)

Ríbezla červená Rolan je neskorá, má veľké strapce a plody žiarivej červenej farby, typickej sladko-kyslej chuti s výraznou ríbezlovou arómou. Dozrievajú až v júli až koncom augustu. Vzrast je stredný..

Rondom ríbezla červená neskorá nenáročná prostokorenný ker

(0)
Objednávky (32)

Ríbezla červená Rondom je neskorá a nenáročná odroda, má stredne dlhý strapec s veľkými bobuľami. Chuť je sladká a aromatická. Pri pestovaní sa treba vyhnúť silnému zamorkeniu pôde, vhodná na slnečné ..

5,00 €
Na dotaz

Rubigo ríbezla červená stredne skorá

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla červená Rubigo je stredne skorá vytvára vzpriamené, stredne husté korunky. Strapce sú stredne dlhé, bobule veľké, sýto tmavočervenej farby. Dužina je sladkokyslá, aromatická, obsah vitamínu C ..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)