Maliny raz rodiace stálorodiace sadenice

Maliny raz rodiace  stálorodiace sadenice

Malina je výborná odroda s ľahšou starostlivosťou na slovenské podmienky. Patrí medzi najchutnejšie plody ovocia s vysokým obsahom vitamínu A, C, B a pod. Po zbere koncom jesene sa jednoducho zreže na 10cm. V ponuke sú aj stálerodiace odrody, beztŕnne, sfarbenie červené, žlté alebo tmavomodré. Sú vhodné nielen do južných, ale i vyšších polôh, na pôdu sú naročnejšie. Vyžadujú si pôdy s dostatočným obsahom živín a pôdnej vlahy. V suchých pôdach slabo rastú, výhodou je koreňový systé, ktorý sa nachádza do hĺbky 0,2m. Patria medzi najproduktívnejšie plodiny, potreba živín a ošetrovania.  

Zobrazenie mriežky:

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (7)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

7,00€

Aroma Queen malina stále rodiaca kontajner C2L

(0)
Objednávky (12)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

7,50€

Black Jewel malina čierna kontajner C2L

(0)
Objednávky (14)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00€

Glen Ample malina beztŕnna stále rodiaca C2L

(0)
Objednávky (10)

Malina Glen Ample je odroda vyšlachtená v Škótsku, rodí stredne skoro ( začiatok až koniec júla ) na dvojročnom dreve. Úrodnosť je vysoká a pravidelná odrodené výhony komplet vyrežeme a nehávame mladé..

7,50€

Glen Coe malina neskorá tmavo bordová kontajner C2L

(0)
Objednávky (7)

Malina Glen Coe je vynimočný pre svoju chuť po maline a černici. Jej plody sú veľké, aromatické, sfarbené do tmavobordova s čiernym líčkom, a úroda je bohatá. Výborne na výboru marmelád alebo na priam..

7,50€

Golden Everest malina žlté plody kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

Malina Golden Everest má veľké, žlté plody veľmi dobrej a osviežujúcej arómy so sladkou chuťou. Plodí na 1-ročných výhonkoch od augusta, je stálerodiaca. Má jemné ostňe. Kvitne od mája do júla. Vhodná..

7,50€

Meeker malina stredne neskorá kontajner C2L

(0)
Objednávky (0)

Malina Meeker je vysoko výnosná odroda. Má stredne až veľké plody, tmavo červenej farby a veľmi pevné a chutné, šťavnaté aromatickej a sladkej chuti. Dozrievajú od júla do augusta. Je odolná voči sive..

7,50€

Pokusa malina stálerodiaca veľkoplodá kontajner C2L

(0)
Objednávky (11)

Malina Pokusa má veľmi veľké plody, dozrieva od júla a má tmavo-červené plody do októbra, rodí na jednoročných výhonkoch. Majú výraznú aromatickú, sladkú chuť, malinová príchuť. Rast je stredne silný ..

7,00€

Rubaca malina neskorá veľmi sladká kontajner C2L

(0)
Objednávky (2)

Malina Rubaca má stredne veľké plody sfarbené do jasne červenej farby s veľmi dobrou sladkou chuťou. Plody dozrievajú neskôr, je to odolná odroda voči chorobám. ..

7,00€

Rubyfall malina neskorá beztŕňová kontajner C2L

(0)
Objednávky (5)

Malina Rubyfall patrí medzi nové beztŕňové odrody s kvalitnými plodmi, vhodný aj na veľkoobchodnú distribúciu. Má veľké (5g), červené plody kónického tvaru so sladkou a jemne aromatickou chuťou. Výhod..

7,50€

Sugana Lubera malina stálerodiaca kontajner C2L

(0)
Objednávky (13)

Malina Sugana Lubera Primeberry je prvá remontantná, stálerodiaca odroda, ktorá ma rovnako vysoké úrody, 1. dozrieva začiatkom júna  a 2. v auguste. Má veľmi veľké, pevné, kuželovité plody sfarbené do..

7,50€
Na dotaz

Tulamagic malina skorá odolná kontajner C2L

(0)
Objednávky (15)

Malina Tulamagic je nová odroda, známa pre svoju vynikajúcu a kvalitnú chuť. Je to skorá odroda, dozrieva koncom júna, má veľké, jasno červené plody s pevnou dužinou. Chuť je intenzívna malinová a má ..

Zobrazenie 1 až 12 z 27 (3 stránok)