Maliny raz rodiace stálorodiace sadenice

Maliny raz rodiace  stálorodiace sadenice

Malina je výborná odroda s ľahšou starostlivosťou na slovenské podmienky. Patrí medzi najchutnejšie plody ovocia s vysokým obsahom vitamínu A, C, B a pod. Po zbere koncom jesene sa jednoducho zreže na 10cm. V ponuke sú aj stálerodiace odrody, beztŕnne, sfarbenie červené, žlté alebo tmavomodré. Sú vhodné nielen do južných, ale i vyšších polôh, na pôdu sú naročnejšie. Vyžadujú si pôdy s dostatočným obsahom živín a pôdnej vlahy. V suchých pôdach slabo rastú, výhodou je koreňový systé, ktorý sa nachádza do hĺbky 0,2m. Patria medzi najproduktívnejšie plodiny, potreba živín a ošetrovania.  

Zobrazenie mriežky:
Nie je skladom

Alpen Gold malina stále rodiaca beztŕnna C2L

(0)
Objednávky (21)

Malina Alpen Gold je beztŕnna, stále rodiaca, odolná odroda známa svojími veľkými, pevnými plodmi sfarbenými do žlta. Chuť je lahodne sladká a aromatická. Dozrieva neskoršie v auguste až do októbra...

Aroma Queen malina stále rodiaca

(0)
Objednávky (55)

Malina Aroma Queen patrí medzi nové odrody, má veľké, červené plody s vynikajúcou sladkou chuťou a výraznou arómou. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta až do mrazov, stále rodiaca. Sú výborne ni..

9,00 €

Autumn Amber malina žlta kontajner C2

(0)
Objednávky (6)

..

8,00 €

Autumn Bliss malina stálerodiaca vysoko úrodná

(0)
Objednávky (144)

Malina Autumn Bliss (Blissy) je stálerodiaca, má aromatické veľké a pevné plody sfarbené do červena. Rodiace neskoršie, v auguste až do prvých mrazov. Odroda je vysoko úrodná, vhodná aj do nádob na te..

3,50 €

Autumn Sun malina žlta

(0)
Objednávky (5)

..

8,50 €
Na sklade

Black Jewel malina čierna kontajner C1L

(0)
Objednávky (63)

Malina Black Jewel má vynimočné čierne sfarbenie plodov, sú stredne veľké, sladkej a šťavnatej chuti. Dozrievajú stredne skoro, koncom júla až začiatkom augusta. Malina dorastá do výšky 2m v dospelost..

6,00 €

Fallgold malina stálerodiaca žltá kontajner C2L

(0)
Objednávky (90)

Malina Fallgold je stálerodiaca, má stredne veľké plody sfarbené do zlato-žltá, má veľmi sladkú a aromatickú chuť. Dozrievajú skoro v júli až do septembra. Preferuje vlhké, ílové pôdy a vyhovuje mu sl..

9,00 €

Glen Ample malina beztŕnna stále rodiaca kontajner C1L

(0)
Objednávky (79)

Malina Glen Ample je odroda vyšlachtená v Škótsku, rodí stredne skoro ( začiatok až koniec júla ) na dvojročnom dreve. Úrodnosť je vysoká a pravidelná odrodené výhony komplet vyrežeme a nehávame mladé..

7,00 €

Glen Clova veľmi skorá jasno červená

(0)
Objednávky (24)

Malina Glen Clova má pevné plody, jasno červenej farby, chuť je vysoko aromatická, dozrievajú veľmi skoro na začiatku sezóny, v júni.  Vzrast je energický, je odolná voči plesni. Rodivosť je vysoká, v..

Nie je skladom

Glen Coe malina neskorá tmavo bordová kontajner C2L

(0)
Objednávky (25)

Malina Glen Coe je vynimočný pre svoju chuť po maline a černici. Jej plody sú veľké, aromatické, sfarbené do tmavobordova s čiernym líčkom, a úroda je bohatá. Výborne na výboru marmelád alebo na priam..

Nie je skladom

Golden Everest malina žlté plody kontajner C2L

(0)
Objednávky (23)

Malina Golden Everest má veľké, žlté plody veľmi dobrej a osviežujúcej arómy so sladkou chuťou. Plodí na 1-ročných výhonkoch od augusta, je stálerodiaca. Má jemné ostňe. Kvitne od mája do júla. Vhodná..

Nie je skladom

Golden Queen malina stálerodiaca oranžovo-žlta kontajner C2L

(0)
Objednávky (63)

Malina Golden Queen je vzácna stálerodiaca odroda, s mimoriadne sladkými plodmi. Má stredne pevné, guľaté, stredne veľké plody sfarbené do oranžovo-žlta, zber začína už začiatkom augusta. Je odolná vo..

Zobrazenie 1 až 12 z 32 (3 stránok)