Záhradkárske potreby

Záhradkárske potreby

Záhradkárske potreby ponúkame v široko výbere. Nakoľko to nie sú naše hlavné produkty, budeme tu uvádzať ponuku len v malom rozsahu. V našom sortimente nájdete široký výber kvetináčov, náradia, postreky, hnojivá, textílie, fólie, zeminy a mnoho ďalšieho potrebné pre Vašu záhradku. Nájdete u nás aj BIO, organické hnojivá, prírodné, bez chemického ošetrenia, plné vitamínov.

Zobrazenie mriežky:

Agrofólia na fóliovníky bežný meter

(0)
Objednávky (143)

Ponúkame na predaj Agrofóliu s týmito parametrami: - šírka 6m - záložky 2 x 700mm. - hrúbka - 0,17mm (alebo 170my) - 100 kg = 106,3 bm - 100 kg = 637,8 m2 - UV stabilizáciu garantujeme min. 2 ..

4,80 €

AgraBiomin hnojivo BIO na paradajky, uhorky, a papriky 1kg

(0)
Objednávky (10)

AgraBiomin hnojivo je organické hnojivo vytvorené špeciálne pre paradajky, využíva sa hlavne pred výsadbou. Organické je vytvorené bez chemického ošetrenia podľa prísnych noriem pre bio hnojivá. Pomáh..

4,00 €

AgroBiomin hnojivo BIO na zeleninu 1 kg

(0)
Objednávky (9)

AgroBiomin je organické hnojivo s významkou zložkou, drtená rohovina, špeciálne využitie na zdravé pestovanie zeleniny. Bio hnojivá sú vytvorené bez chemického ošetrenia podľa prísnych noriem pre bio ..

4,00 €

Antifrost postrek proti mrazom 1L

(0)
Objednávky (0)

Antifrost je jemný postrek pre rastlinky, ktorý pomáha pri mrazoch a zvyšuje ich odolnosť. Obsahuje minerály a pomocné látky, ktoré indikujú v rastlinke produkovať vlastné protimrazové bielkoviny a am..

59,00 €

Ausaat substrát 15L, Gramoflor profi, výsev,pikírovanie, rezkovanie

(0)
Objednávky (12)

Ausaat  substrát je profesioálny, vysoko kvalitný substrát, vynikajúci na výsev, rezkovanie a pikírovanie. Je to dôležitý základ pre dobrý rast semenáčikov, rezkov, pri množení rastlín. Obsahuje perli..

7,10 €

Drôt Mader Garden 10 m

(0)
Objednávky (6)

Drôt Mader Garden  Veľkosť: 10 m  ..

1,70 €

Drôt OT1001 020 m, na cievke

(0)
Objednávky (2)

Drôt OT1001 Veľkosť: 020 m Druh: viazací, záhradný na cievke..

1,00 €

Hoštické hnojivo BIO na čučoriedky 1 kg

(0)
Objednávky (4)

Hoštické organické hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu čučoriedok, a ich zdravú mikroflóru. Bio hnojivá sú tvorené bez chemického ošetrenia podľa prísnych noriem..

4,30 €

Hoštické hnojivo BIO na paradajky a papriky 1 kg

(0)
Objednávky (1)

Hoštické organické hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu paradajok a paprík, a ich zdravú mikroflóru. Bio hnojivá sú tvorené bez chemického ošetrenia podľa prísnyc..

4,30 €

Hoštické hnojivo BIO na rododendróny a azalky 1 kg

(0)
Objednávky (0)

Hoštické organické hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu rododenrónov a azaliek, a ich zdravú mikroflóru. Bio hnojivá sú tvorené bez chemického ošetrenia podľa prí..

4,30 €

Hoštické tekuté hnojivo BIO na čučoriedky 500 ml

(0)
Objednávky (5)

Hoštické tekuté organické hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu čučoriedok, a ich zdravú mikroflóru. Bio hnojivá sú tvorené bez chemického ošetrenia podľa prísnych..

2,60 €

Hoštické tekuté hnojivo BIO na paradajky a papriky 500 ml

(0)
Objednávky (4)

Hoštické organické tekuté hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu paradajok a paprík, a ich zdravú mikroflóru. Bio hnojivá sú tvorené bez chemického ošetrenia podľa ..

2,60 €
Zobrazenie 1 až 12 z 92 (8 stránok)