Záhradkárske potreby

Záhradkárske potreby

Záhradkárske potreby ponúkame v široko výbere. Nakoľko to nie sú naše hlavné produkty, budeme tu uvádzať ponuku len v malom rozsahu. V našom sortimente nájdete široký výber kvetináčov, náradia, postreky, hnojivá, textílie, fólie, zeminy a mnoho ďalšieho potrebné pre Vašu záhradku. Nájdete u nás aj BIO, organické hnojivá, prírodné, bez chemického ošetrenia, plné vitamínov.

Zobrazenie mriežky:

Agrofólia na fóliovníky bežný meter

(0)
Objednávky (164)

Ponúkame na predaj Agrofóliu s týmito parametrami: - šírka 6m - záložky 2 x 700mm. - hrúbka - 0,17mm (alebo 170my) - 100 kg = 106,3 bm - 100 kg = 637,8 m2 - UV stabilizáciu garantujeme min. 2 ..

6,30 €

Antifrost Cropaid postrek proti mrazom 1L

(0)
Objednávky (3)

Antifrost je jemný postrek pre rastlinky, ktorý pomáha pri mrazoch a zvyšuje ich odolnosť. Obsahuje minerály a pomocné látky, ktoré indikujú v rastlinke produkovať vlastné protimrazové bielkoviny a am..

70,00 €

Ausaat substrát 15L, Gramoflor profi, výsev,pikírovanie, rezkovanie

(0)
Objednávky (18)

Ausaat  substrát je profesioálny, vysoko kvalitný substrát, vynikajúci na výsev, rezkovanie a pikírovanie. Je to dôležitý základ pre dobrý rast semenáčikov, rezkov, pri množení rastlín. Obsahuje perli..

8,00 €
Na dotaz

Brioso F1 paradajka kokteilová obľúbená sladká

(0)
Objednávky (0)

BRIOSO je kokteilová paradajka. Sladká a aromatická dužina má sýtu tmavočervenú farbu. Svojim pravidelným tvarom predstavuje dokonalú paradajku. Paradajky Brioso sú plné antioxidantov, s vyšším obsaho..

Hydrogel absorbent vody 200g

(0)
Objednávky (4)

Hydrogel je špeciálny koncentrát , ktorý sa vyznačuje vysokou absorpčnou schopnosťou vody. Zvyšuje zadržiavanie využiteľnej vody v pôde, alebo substráte. Pomáha najmä v čase extrémneho sucha, je to pú..

9,50 €

JIFFY tablety 44mm / 42mm sieťka

(0)
Objednávky (225)

JIFFY, tablety Jiffy sú známe rašelinové disky výborné pre množenie rastlín. Tablety obsahujú rašelinový substrát, ktoré dodávajú rastlinám silu a zdravie. Majú jednoduché použitie, pri namočení do..

0,21 €
Na dotaz

Mirado Red F1 paradajka cherry vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (11)

Mirado Red F1 sú sladké a šťavnaté rajčiny slivkovitého až čerešňovitého tvaru. Je to kolíková odroda s výškou 150 - 200 cm. Odroda je rezistentná na väčšinu chorôb rajčiakov. Ideálne na maškrtenie pr..

Netkaná textília biela 1,6x10 m

(0)
Objednávky (14)

Biela netkana textília poskytuje ochranu pred nízkymi teplotami a chráni pred silným vetrom a krupobitím. Šetrí pôdnu vlahu, zvyšuje teplotu pôdy. Vytvára rastlinám vhodnú mikroklímu pre rast a vývoj ..

5,50 €

Netkaná textília biela 3,2x5 m

(0)
Objednávky (10)

Biela netkana textília poskytuje ochranu pred nízkymi teplotami a chráni pred silným vetrom a krupobitím. Šetrí pôdnu vlahu, zvyšuje teplotu pôdy. Vytvára rastlinám vhodnú mikroklímu pre rast a vývoj ..

5,50 €

Ochranný návlek z netkanej textílie 3ks

(0)
Objednávky (13)

Rozmery: 130x110 cm. Ochranný návlek z netkanej textílie poskytuje ochranu pred nízkymi teplotami a chráni pred silným vetrom a krupobitím. Je vhodný pre rôzne druhy kvetov, rastlín, kríkov a strom..

3,00 €

Okyseľovač pôdy a hnojivo na kyslomilné rastliny 1L

(0)
Objednávky (4)

Okysľovač pôdy a kvapalné hnojivo na azalky a rododendróny 2 v 1 -hnojivo vhodné pre všetky kyslomilné rastliny, azalky, rododendrony, vresy a kanadské čučoriedky -zvyšuje tvorbu nových kvetov a nás..

5,50 €

Slepičnice tekuté hnojivo BIO 500 ml

(0)
Objednávky (10)

Slepičnice hoštické tekuté organické hnojivo je výborné čisto prírodné na špeciálne využitie pre zdravú výsadbu rastlín, pre muškáty, paradajky, papriky, a podobne. Výborná aj pre ich zdravú mikroflór..

4,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 101 (9 stránok)