Paradajky rajčiny planty vrúbľované

Paradajky rajčiny planty vrúbľované

Tento rok ponúkame po 3 rokoch skúsenosti cez našu stránku prvý krát vrúbľované zeleninové planty. Keďže je o ne veľký záujem a planty sa osvedčili chcemne ich ponúknuť širšiemu okruhu záujemcov. ponúkame vrúbľované paradajky, papriky a uhorky. V menšom množstve budú aj baklažány, prípadne ďalšie.

Stojí to za vyskúšanie pestovať vrúbľovanú zeleninu pre viacero výhod. Hlavne pre silnejší rast, vyššie úrody, vyššiu odolnosť - rezistenciu voči chorobám. Pri sadení treba dávať pozor, aby bolo miesto štepenia nad zeminou.

Zobrazenie mriežky:

Buffalosteak F1 paradajka mäsitá vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (10)

Buffalosteak F1 paradajka je skorá univerzálna odroda typu byvolieho srdca s veľkými mäsitými sploštenými rebrovanými plodmi s hmotnosťou približne 180 g. Veľmi chutná odroda paradajok odolná voči mno..

5,50 €

Mirado Red F1 paradajka cherry vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (10)

Mirado Red F1 sú sladké a šťavnaté rajčiny slivkovitého až čerešňovitého tvaru. Je to kolíková odroda s výškou 150 - 200 cm. Odroda je rezistentná na väčšinu chorôb rajčiakov. Ideálne na maškrtenie pr..

5,50 €
Na dotaz

Cristal F1 paradajka kolíková vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (13)

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť ..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)