Paradajky rajčiny planty vrúbľované

Paradajky rajčiny planty vrúbľované

Tento rok ponúkame po 3 rokoch skúsenosti cez našu stránku prvý krát vrúbľované zeleninové planty. Keďže je o ne veľký záujem a planty sa osvedčili chcemne ich ponúknuť širšiemu okruhu záujemcov. ponúkame vrúbľované paradajky, papriky a uhorky. V menšom množstve budú aj baklažány, prípadne ďalšie.

Stojí to za vyskúšanie pestovať vrúbľovanú zeleninu pre viacero výhod. Hlavne pre silnejší rast, vyššie úrody, vyššiu odolnosť - rezistenciu voči chorobám. Pri sadení treba dávať pozor, aby bolo miesto štepenia nad zeminou.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Brioso F1 paradajka kokteilová obľúbená sladká

(0)
Objednávky (0)

BRIOSO je kokteilová paradajka. Sladká a aromatická dužina má sýtu tmavočervenú farbu. Svojim pravidelným tvarom predstavuje dokonalú paradajku. Paradajky Brioso sú plné antioxidantov, s vyšším obsaho..

Na dotaz

Mirado Red F1 paradajka cherry vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (11)

Mirado Red F1 sú sladké a šťavnaté rajčiny slivkovitého až čerešňovitého tvaru. Je to kolíková odroda s výškou 150 - 200 cm. Odroda je rezistentná na väčšinu chorôb rajčiakov. Ideálne na maškrtenie pr..

Na dotaz

Buffalosteak F1 paradajka mäsitá vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (10)

Buffalosteak F1 paradajka je skorá univerzálna odroda typu byvolieho srdca s veľkými mäsitými sploštenými rebrovanými plodmi s hmotnosťou približne 180 g. Veľmi chutná odroda paradajok odolná voči mno..

Na dotaz

Cristal F1 paradajka kolíková vrúbľovaná 1ks

(0)
Objednávky (13)

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)