Kôstkoviny

Kôstkoviny

Kôstkoviny patria u nás medzi najviac pestované ovocie. Či už ide o tie najhlavnejšie ako broskyne, marhule, slivky, čerešne a višne, veľa sa pestujú aj tie menéj známe ako ringloty, nektarinky, mirabelky a do poredia sa dostávajú aj rôzne krížence ako Aprimira, Aprisali, Aprikyra, japonské slivky a veľa ďalších.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Althanova ringlota modročervená prostokorenná podpník semenáč

(0)
Objednávky (9)

Ringlota Althanova má modravočervené veľké guľové plody. Dužina plodov je nažltá, šťavnatá, chuť je sladká, veľmi dobrá, oddelitelná od kôstky. Odroda ringloty je bohato a pravidelne rodiaca, zreje v ..

začiatok XI. objednávky berieme

Anegat marhuľa odolná neskoro kvitnúca podpník torinel prostokorenná

(0)
Objednávky (134)

Marhula Anegat patrí medzi nové, veľmi kvalitné odrody neskoršie kvitnúca. Je odolná voči šárke, samoopelivá a ma vysoko kvalitné plody. Moníliózou doteraz nebola napádaná. Neskorá odroda, ktorá dozri..

26,00 €

Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien

(0)
Objednávky (25)

Aprimira je kríženec marhule Orangered a mirabelky von Herrenhausen. Má pevnú dužinu oranžovo žltej farby s typickou marhuľovou arómou. Chuť je korenistá, aromatická, sladká. Jadro plodu je malé a bez..

32,00 €
začiatok XI. objednávky berieme

Avalon Pride broskyňa odolná podpník adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (99)

Avalon Pride je nová odroda broskyne z USA, ktorá má vysokú odolnosť voči kučeravosti listov broskýň. Dozrieva skoršie, asi koncom júla, ale záleží tiež na stanovišti. Stredne veľké až veľké plody maj..

24,00 €
Na dotaz

Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L

(0)
Objednávky (17)

Bellamira je veľkoplodá (18g) mirabelka, úrodnosť má vysokú a plody po dozretí nepadajú. Zlatožlté ovocie s červeným líčkom má výbornú, šťavnatú dužinu s veľmi dobrou, sladkou chuťou. Patrí k neskorší..

Benedicte broskyňa neskorá odolná kučeravosti Kontajner C10L podpník St. Julien

(0)
Objednávky (70)

Broskyňa Benedicte je odolná voči kučeravosti listov (pár lístkov čo ju napadne stačí odtrhnúť) , má bujný vzrast, je vysoko úrodná, samoopelivá. Zreje koncom augusta až začiatkom septembra, plody sú ..

32,00 €
začiatok XI. objednávky berieme

Benedicte broskyňa neskorá odolná prostokorenná podpník St. Julien

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Benedicte je odolná voči kučeravosti listov (pár lístkov čo ju napadne stačí odtrhnúť) , má bujný vzrast, je vysoko úrodná, samoopelivá. Zreje koncom augusta až začiatkom septembra, plody sú ..

22,00 €

Bergeron marhuľa kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (22)

Marhuľa Bergeron má oranžovožlté so svetlo červeným líčkom, stredne veľké plody, dužina je oranžová pevná, šťavnatá, nasladlá,aromatická. Marhuľa má vysokú a pravidelnú rodivosť, dozrieva koncom júla,..

32,00 €
začiatok XI. objednávky berieme

Bergeval marhuľa samoopelivá neskoro kvitnúca podpník wavit prostokorenná

(0)
Objednávky (52)

Marhuľa Bergeval vznikla krížením odrôd Bergeron x Orangered. Má väčšie plody ako Orangered jasno červeno oranžovej farby a  vynikajúcej chuti. Vďaka veľmi dobrému pomeru sladko-kyslosti je vhodná na ..

26,00 €

Broskyňa stĺpovitá kontajnerovaná C7,5L

(0)
Objednávky (0)

Stĺpová broskyňa Campanilo R  má žlté zo slnečnej strany silno oranžové veľké plody, priemer plodu 8 cm, dužina je bielomäsá s dobrou aromatickou chuťou, vzrast je stĺpovitý do konečnej výšky okolo 2,..

40,00 €
Na dotaz

Broskyňová ringlota veľmi skorá odolná prostokorenná podpník Myrobalán

(0)
Objednávky (5)

Ringlota červená BROSKYŇOVÁ je veľmi skorá odroda ringlót bujného rastu so vzpriamenou korunou. Dozrieva začiatkom augusta. Plody ringlóty Broskyňovej sú veľké, guľovité, vzhľadom pripomínajúce brosky..

Burlat čerešňa skorá polochrupka kontajner podpník Colt

(0)
Objednávky (19)

Čerešňa Burlat je skorá odroda, má veľké plody srdcovitého tvaru, dužina je tuhšia (polochrupka), sfarbena do červena, veľmi šťavnatá, chuť je aromatická,veľmi dobrá, navinulo sladká. Rodivosť je stre..

27,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 343 (29 stránok)