Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Adamas vinič stolový modrý veľmi skorý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (32)

ADAMAS Veľmi skorá tmavomodrá odroda dozrievajúca v termíne 105 dní, t.j. prelom júla a augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec je riedky, vyrovnaný, n..

15,00 €

Aladdin vinič stolový veľmi skorý rezistentný C1.5L / 60-80cm

(0)
Objednávky (48)

ALADDIN Atraktívna stolová odroda dozrievajúca prvý augustový týždeň /105 dní/. Jej hlavnou prednosťou je vysoká a spoľahlivá úrodnosť. Bobule sú tvarovo a farebne zaujímavé, vajíčkového tvaru, oranž..

Alfa stolový vinič rezistentný modrý skorý kontajner

(0)
Objednávky (14)

Alfa je skorá tmavo modrá odroda viniča s veľkými strapcami 700-1300g bobuľami, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľnos..

Na dotaz

Alvika stolový vinič modrý skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (7)

Veľmi perspektívna skorá modrá odroda stolového viniča s mimoriadne atraktívnymi elegantnými strapcami vysokej trhovej hodnoty, veľmi veľkými podlhovastými bobuľami výbornej chuti a vysokou rezistenci..

Arkadia vinič stolový biely skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (45)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

13,00 €
Na dotaz

Armani stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (1)

Veľmi skorá červená odroda stolového viniča s veľkými strapcami, veľmi veľkými atraktívnymi bobuľami a vysokou rezistenciou voči hubovým chorobám a mrazu. Cenená pre výbornú chuť, vysokú úrodnosť a do..

Bude za 3 týždne

Arni stolový vinič biely super skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (15)

Vinič stolový rezistentný ARNI je novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlto ružové veľké, oválne až vajcovité usporiadané vo veľkých strapcoch 600-1200 g kónickeho tvaru, s mäsitou šťavnatou dužin..

Na dotaz

Atos vinič stolový rezistentný modrý super skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (23)

ATOS je super skorá tmavo modrá až čierna stolová odroda viniča s veľkými strapcami 700-1500g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám...

Na dotaz

Bažena stolový vinič biely rezistentný kontajner C1.5L/60-80cm

(0)
Objednávky (28)

Vinič stolový rezistentný BAŽENA, novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlté veľmi veľké, predĺžené vajcovité usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700-1500 g kónickeho tvaru, mäsitou šťavnatou du..

Na dotaz

Bianca vinič stolový stredne skorý rezistentný C2L

(0)
Objednávky (16)

Stredne skorá odroda stolového viniča pôvodom z Maďarska. Hmotnosť strapcov môže mať až 350g a jednotlivé bobule do 3g. Dokáže odolaž zime do -24°C a má vysokú odolnosť voči hubovým chorobám...

Na dotaz

Birstaler Muskat vinič biely stolový rezistentný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (12)

Vinič stolový rezistentný Birstaler Muskat je kontajnerovaný, vyznačuje sa veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám. Dokonca aj v rokoch s nepriaznivým počasím a v polohách kde iné sorty už pomaly nem..

Na dotaz

Bogatyr stolový vinič rezistentný skorý tmavomodrý prostokorenný

(0)
Objednávky (12)

Bogatyr vinič je nová skorá tmavo modrá odroda viniča s veľkými strapcami 800-1200g a veľkými bobuľami, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám...

Zobrazenie 1 až 12 z 98 (9 stránok)