Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Boskoop Glory vinič stolový rezistentný stredne skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový rezistentný Boskoop Glory je kontajnerovaný. Populárna a kvalitná odroda s vysokou úrodnosťou výborná na výrobu vína. Pestovať sa dá prakticky bez postrekov aj vo vyššich polohách. Strap..

12,00€
Na dotaz

Čarli vinič stolový rezistentný modrý skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Čarli je kontajnerovaný, novinka s atraktívnymi plodmi. Má tmavo-modré až čierne veľké, oválne bobule usporiadané vo veľkých strapcoch 600-800 g, s mäsitou šťavnatou dužinou,..

Na dotaz

Chrustík vinič stolový veľmi skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Chrustík je novinka na trhu, ktoré je známa hlavne pre svoje veľmi skoré dozrievanie v druhej polovici júla. Bobule majú odrodovú a chrumkavú chuť. Výhonky sú silno rastúce a..

Dačnyj vinič rezistentný stolový prostokorenný

(0)
Objednávky (8)

Vinič stolový rezistentný Dačnyj je kontajnerovaný a prostokorenný, s vysokou trhovou hodnotou. Strapec je veľký s veľkými bobulami modrej farby, mierne oválne,  dužina je mäsitá s príjemnou a neutrál..

3,50€

Dokučajevoj Ustojčivij vinič rezistený biely prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový rezistentný Dokučajevoj Ustojčivij, je prostokorenný. Odroda patrí medzi atraktívne viniče, je to biela veľkoplodá odroda, stredne skoro dozrievajúca /polovica septembra/. Strapec je veľ..

3,50€
Na dotaz

Jubilej Novočerkaska vinič stolový rezistentný ružový

(0)
Objednávky (1)

Vinič stolový rezistentný Jubilej Novočerkaska je kontajnerovaný. Patrí medzi veľmi úrodné odrody s veľmi veľkými strapcami a bobulami. Veľmi skorá, silno rastúca odroda so strapcami 600-1000g, s veľm..

Na dotaz

Melitopoľskij Krasnyj vinič stolový stredne neskorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Melitopoľskij Krasnyj je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, má červené až rúžové veľké oválne bobule usporiadané vo veľkých strapcoch 800-1200 g, niekedy až s hmotno..

Na dotaz

Monarch vinič stolový rezistentný skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Monarch je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody s vysokou trhovou hodnotou. Má stredne veľké strapce (1 kg) s veľkými (20g), bielymi bobuľami muškatovej chuti a chrumka..

Na dotaz

Nero vinič stolový rezistentný skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Nero, je prostokorenný, má stredne veľké tmavomodré oválne bobule na veľkých kónickych strapcoch, dužina je chrumkavá, šťavnatá, chuť korenistá. Nechávame 6-8 rodiacich púčik..

Na dotaz

Nižina vinič stolový rezistentný mrazuodolný

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Nižina, je kontajnerovaný, má veľké strapce (3kg) i bobule s kyselkavou chuťou. Patrí medzi nové odrody s vysokou trhovou hodnotou. Bobule majú šťavnatú, chrumkavú dužinu prí..

Na dotaz

Novyj Vostorg Krasnyj vinič stolový rezistentný

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný Novyj Vostorg Krasnyj je kontajnerovaný, patrí medzi nové rúžové odrody s veľkými atraktívnymi strapcami a bobuľami. Je vysoko mrazuodolná a rezistentná. Strapce sú konické, ..

Phoenix vinič rezistentný univerzálny C2L/60cm

(0)
Objednávky (2)

Vinič stolový rezistentný Phoenix je kontajnerovaný, má veľké  (200G) strapce, veľké (18mm) guľaté, žlté plody s jemnou muškátovou chuťou a šťavnatou dužinou, dozrieva v prvej polovici septembra. Úrod..

20,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 49 (5 stránok)