Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Akademik stolový vinič rezistentný

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový AKADEMIK má tmavomodré veľké zaujímavo tvarované bobule, predĺženéne usporiadané vo veľkých strapcoch (okolo 1000g) cylindricko kónickeho tvaru, šťavnatou mäsitou chrumkavou dužinou, chu..

16,00 €

Aksajskij Manicur vinič stolový

(0)
Objednávky (5)

AKSAJSKIJ MANICUR je skorý vinič. Dozrieva v prvej polovici augusta. Strapce sú veľké, s hmotnosťou do 1kg, vysokej trhovej hodnoty. Bobule sú dlhé, špicaté, žlto-ružovej farby, s hmotnosťou do 12g. D..

16,00 €
Nie je skladom

Arkadia vinič stolový biely skorý

(0)
Objednávky (51)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

Armani stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný

(0)
Objednávky (4)

Veľmi skorá červená odroda stolového viniča s veľkými strapcami, veľmi veľkými atraktívnymi bobuľami a vysokou rezistenciou voči hubovým chorobám a mrazu. Cenená pre výbornú chuť, vysokú úrodnosť a do..

16,00 €

Bažena stolový vinič biely rezistentný

(0)
Objednávky (52)

Vinič stolový rezistentný BAŽENA, novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlté veľmi veľké, predĺžené vajcovité usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700-1500 g kónickeho tvaru, mäsitou šťavnatou du..

8,50 €

Birstaler Muskat vinič biely stolový rezistentný

(0)
Objednávky (13)

Vinič stolový rezistentný Birstaler Muskat je kontajnerovaný, vyznačuje sa veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám. Dokonca aj v rokoch s nepriaznivým počasím a v polohách kde iné sorty už pomaly nem..

14,00 €
Nie je skladom

Boskoop Glory vinič stolový rezistentný stredne skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (14)

Vinič stolový rezistentný Boskoop Glory je kontajnerovaný. Populárna a kvalitná odroda s vysokou úrodnosťou výborná na výrobu vína. Pestovať sa dá prakticky bez postrekov aj vo vyššich polohách. Strap..

Bruno vinič stolový modrý super skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (9)

VINIČ STOLOVÝ BRUNO je super skorá novinka, jedna z najskorších odrôd vôbec. Dozrieva v termíne od polovice júla. Tmavomodré bobule s veľkosťou do 16 gramov majú chrumkavú dužinu s výbornou sladkou ch..

8,50 €

Černyj Chrustaľ stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (3)

Veľmi skorá modrá odroda stolového viniča s veľmi atraktívnymi strapcami, veľkými chrumkavými mäkkosemennými bobuľami, vysokou úrodnosťou a vysokou rezistenciou voči chorobám a mrazu. Odroda dozrie..

Chudožník vinič stolový rezistentny obrovsky kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

CHUDOŽNÍK je jeden z nových viničov s obrovskými plodmi. Strapce majú často aj viac ako 3kg. Preto je pri tejto odrode nevyhnutná regulácia úrody. Dozrieva stredne skoro, na prelome augusta a septembr..

16,00 €
Nie je skladom

Dačnyj vinič rezistentný stolový prostokorenný

(0)
Objednávky (58)

Vinič stolový rezistentný Dačnyj je kontajnerovaný a prostokorenný, s vysokou trhovou hodnotou. Strapec je veľký s veľkými bobulami modrej farby, mierne oválne,  dužina je mäsitá s príjemnou a neutrál..

Dikson stolový vinič rezistentný veľký ružový prostokorenný

(0)
Objednávky (33)

Dikson je ružová odroda viniča s veľkými strapcami 600-800g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľnosť a transp..

Zobrazenie 1 až 12 z 106 (9 stránok)