Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

VALENTÍNSKA AKCIA OD 11. DO 14. FEBRUÁRA.

Vinič stolový rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Agat Donskij vinič stolový modrý skorý rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (1)

Vinič stolový rezistentný Agat Donskij je kontajnerovaný, patrí medzi skoré odrody s veľkými strapcami. Dozrieva v polovici augusta, úrody má vysoké a silno rastúce výhony, má obojpohlavný kvet a je v..

15,00 €

Ajvaz vinič stolový stredne neskorý tmavo modrý

(0)
Objednávky (23)

Vinič stolový rezistentný Ajvaz. Odroda má veľmi veľké, husté, kuželovité strapce a veľké, oválne tmavo-modré bobule, je stredne skorá odroda. Chuť je neutrálna, harmonická sladko-kyslá s chrumkavou, ..

4,50 €

Aladdin vinič stolový veľmi skorý rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (91)

ALADDIN Atraktívna stolová odroda dozrievajúca prvý augustový týždeň /105 dní/. Jej hlavnou prednosťou je vysoká a spoľahlivá úrodnosť. Bobule sú tvarovo a farebne zaujímavé, vajíčkového tvaru, oranž..

15,00 €

Alexejevič stolový vinič stredne neskorý rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (8)

Nový vinič tmavomodrej farby, so stredne neskorým dozrievaním, koncom augusta až začiatkom septembra. Rastie silno, strapce sú vzhľadné, voľné, s hmotnosťou do 1 kg. Bobule sú veľmi veľké, oválne, atr..

16,00 €
Na sklade

Arkadia vinič stolový biely skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (66)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

14,00 €

Belaja Ledi vinič stolový rezistentný C2L

(0)
Objednávky (9)

Nádherná odroda s dlhými, úzkymi bobuľami s dĺžkou až do 5cm a váhou až do 20g. Tvar bobúľ je mierne hruškovitý a často zahnutý s tupým koncom s jamkou. Má krásnu bielo-žltú farbu a dozrieva v strede ..

16,00 €

Birstaler Muskat vinič biely stolový rezistentný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (19)

Vinič stolový rezistentný Birstaler Muskat je kontajnerovaný, vyznačuje sa veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám. Dokonca aj v rokoch s nepriaznivým počasím a v polohách kde iné sorty už pomaly nem..

14,00 €
Nie je skladom

Black Magic vinič stolový modrý skorý bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (8)

Black Magic Skorá modrá odroda dozrievajúca v pólke augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec dorastajú do 500g. Odroda má silný rast, no napriek tomu ne..

Dašunia vinič stolový rezistentný kontajner C2L

(0)
Objednávky (46)

DAŠUNIA Nádherná odroda, spoľahlivé a chutné úrody. To sú hlavné vlastnosti tejto odrody. Dozrieva v strede augusta 115 dní, v termíne ako odroda Arkadia. Bobule majú krásnu, ružovú, melírovanú farbu..

15,00 €

Festivee vinič stolový rezistentný modrý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (8)

Vinič stolový rezistentný Festivee je kontajnerovaný, novinkou z Kanady. Je výnimočne úrodná s veľmi veľkými strapcami s veľkými bobuľami modrej farby čerstvej aromatickej sladučkej chuti. Festivee je..

14,00 €
Nie je skladom

Galachad vinič stolový rezistentný veľmi skorý kontajner C3L

(0)
Objednávky (86)

Vinič GALACHAD je veľmi skorá odroda 100-110 dní v prvej polovici augusta , mimoriadne atraktívna biela stolová odroda viniča s veľmi veľkými chutnými plodmi a veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám..

Na dotaz

Kvadro stolový vinič skorý rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Kvadro je skorá rezistená odroda stolového viniča ktorá dozrieva v auguste. Dosahuje spoľahlivú úrodu, strapce sú stredne veľké od 600 do 800 g. Oválne veľmi veľké zlatožlté bobule vážia 10 - 14 gramo..

Zobrazenie 1 až 12 z 123 (11 stránok)