Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Vinič stolový rezistentný

Zobrazenie mriežky:
Na sklade

Arkadia vinič stolový biely skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (56)

Vinič stolový Arkadia je veľmi skorá odroda zrejúca v prvej polovici augusta, Strapec je veľmi veľký okolo 500-700g a niekedy až do 2kg, bobule veľmi veľké oválne 7 - 15 g zlatožltej farby skoro bez j..

14,00 €

Bažena stolový vinič biely rezistentný kontajner C2

(0)
Objednávky (57)

Vinič stolový rezistentný BAŽENA, novinka s atraktívnymi plodmi. Bobule sú žlté veľmi veľké, predĺžené vajcovité usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700-1500 g kónickeho tvaru, mäsitou šťavnatou du..

16,00 €

Birstaler Muskat vinič biely stolový rezistentný

(0)
Objednávky (13)

Vinič stolový rezistentný Birstaler Muskat je kontajnerovaný, vyznačuje sa veľmi vysokou rezistenciou voči chorobám. Dokonca aj v rokoch s nepriaznivým počasím a v polohách kde iné sorty už pomaly nem..

14,00 €

Black Magic vinič stolový modrý skorý bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (1)

Black Magic Skorá modrá odroda dozrievajúca v pólke augusta. Guľaté bobule veľkosti 12-14g majú jemnú šupku, sú sladké a chrumkavé. Strapec dorastajú do 500g. Odroda má silný rast, no napriek tomu ne..

18,00 €
Nie je skladom

Boskoop Glory vinič stolový rezistentný stredne skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (14)

Vinič stolový rezistentný Boskoop Glory je kontajnerovaný. Populárna a kvalitná odroda s vysokou úrodnosťou výborná na výrobu vína. Pestovať sa dá prakticky bez postrekov aj vo vyššich polohách. Strap..

Černyj Chrustaľ stolový vinič modrý veľmi skorý rezistentný C1,5L

(0)
Objednávky (3)

Veľmi skorá modrá odroda stolového viniča s veľmi atraktívnymi strapcami, veľkými chrumkavými mäkkosemennými bobuľami, vysokou úrodnosťou a vysokou rezistenciou voči chorobám a mrazu. Odroda dozrie..

Chudožník vinič stolový rezistentny obrovsky kontajner C2L

(0)
Objednávky (3)

CHUDOŽNÍK je jeden z nových viničov s obrovskými plodmi. Strapce majú často aj viac ako 3kg. Preto je pri tejto odrode nevyhnutná regulácia úrody. Dozrieva stredne skoro, na prelome augusta a septembr..

16,00 €
Nie je skladom

Dačnyj vinič rezistentný stolový prostokorenný

(0)
Objednávky (58)

Vinič stolový rezistentný Dačnyj je kontajnerovaný a prostokorenný, s vysokou trhovou hodnotou. Strapec je veľký s veľkými bobulami modrej farby, mierne oválne,  dužina je mäsitá s príjemnou a neutrál..

Dikson stolový vinič rezistentný veľký ružový prostokorenný

(0)
Objednávky (33)

Dikson je ružová odroda viniča s veľkými strapcami 600-800g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladovateľnosť a transp..

Nie je skladom

Dokučajevoj Ustojčivij vinič rezistený biely prostokorenný

(0)
Objednávky (25)

Vinič stolový rezistentný Dokučajevoj Ustojčivij, je prostokorenný. Odroda patrí medzi atraktívne viniče, je to biela veľkoplodá odroda, stredne skoro dozrievajúca /polovica septembra/. Strapec je veľ..

Festivee vinič stolový rezistentný modrý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový rezistentný Festivee je kontajnerovaný, novinkou z Kanady. Je výnimočne úrodná s veľmi veľkými strapcami s veľkými bobuľami modrej farby čerstvej aromatickej sladučkej chuti. Festivee je..

Nie je skladom

Flóra vinič stolový rezistentný skorý C1.5L/60-80cm

(0)
Objednávky (7)

FLÓRA Atraktívna biela odroda hrozna s výbornou chuťou, skorým dozrievaním /110 dní/ , v našich podmienkach dozrieva v prvej polovici augusta. Strapce sú vyrovnané, veľmi pekné, s hmotnosťou 1 kg a v..

Zobrazenie 1 až 12 z 106 (9 stránok)