Hydrangea hortenzia stromčekovitá

Hydrangea hortenzia stromčekovitá

Hydrangea alebo hortenzia je známa pre svoju krásnu korunu kvetov, v rôznych sfarbeniach. Kvety majú jemnú vôňu, listy sú sfarbené do zelena. Začína kvitnúť na začiatku júla až do konca augusta. Patrí medzi mrazuodolné, opadavé kry, dorastajú do 1.5 - 2m výšky aj šírky. Obľubuje kyslú pôdu, s ph 4-6 a pri sadení priepustní substrát podporuje jeho rast. Stanovište je dobrý polotieň a chránené miesta pred silným vetrom.

Zobrazenie mriežky:

Annabelle hydrangea arborescens hortenzia stromčeková C2L/ 30-40

(0)
Objednávky (5)

Annabelle hydrangea arborescens hortenzia stromčeková je veľko kvetá odroda, v priemere rodí 25cm biele kvety. Kvitnú od júla, počas celého leta. Dorastá do 1.5m -2.5m výšky aj šírky. Pri hortenziá..

11,00 €

Bobo hydrangea paniculata nízka hortenzia metlinata C3L / 20-30cm

(0)
Objednávky (0)

Bobo Ilvobo hydrangea paniculata hortenzia metlinatá je nízka forma bledoružovej hortenzie dosahujúcej výšku okolo 100-150 cm. Krík má pevné výhony nesúce množstvo zaguľatených súkvetí počas leta. Cel..

19,50 €

Diamond Rouge "Rendia" hydrangea paniculata hortenzia C3L

(0)
Objednávky (2)

Diamond Rouge "Rendia" hydrangea paniculata hortenzia má veľké koruny kvetov, v priemere 35cm, sfarbené do biela, neskôr menia farbu na žiarivú tmavo-ružovú. Kvitnú počas júla a augusta. Ker dorastá d..

16,00 €

Endless Summer Love Red hydrangea hortenzia kontajner C1,5L

(0)
Objednávky (0)

Endless Summer Love Red hortenzia stálokvitnúca hydrangea hortenzia Hortenzie rodu Endless Summer sú jedinečné svojho druhu. Kvitne na starých aj nových výhonkoch už niekedy od začiatku júna až do ..

21,00 €

Endless Summer The Bride hydrangea hortenzia biela kontajner C1,5L

(0)
Objednávky (0)

Endless Summer The Bride biela stálokvitnúca hydrangea hortenzia Hortenzie rodu Endless Summer sú jedinečné svojho druhu. Kvitne na starých aj nových výhonkoch už niekedy od začiatku júna až do prí..

21,00 €

Endless Summer The Original Blue hydrangea hortenzia kontajner C1,5L

(0)
Objednávky (3)

Endless Summer The Original Blue modrá hydrangea hortenzia Hortenzie rodu Endless Summer sú jedinečné svojho druhu. Kvitne na starých aj nových výhonkoch už niekedy od začiatku júna až do príchodu ..

21,00 €

Endless Summer The Original Blue hydrangea hortenzia kontajner C5L

(0)
Objednávky (6)

Endless Summer The Original Blue modrá hydrangea hortenzia Hortenzie rodu Endless Summer sú jedinečné svojho druhu. Kvitne na starých aj nových výhonkoch už niekedy od začiatku júna až do príchodu ..

45,00 €

Endless Summer The Original Pink hydrangea hortenzia kontajner C5L

(0)
Objednávky (0)

Endless Summer The Original Pink ružová hydrangea hortenzia. Hortenzie rodu Endless Summer sú jedinečné svojho druhu. Kvitne na starých aj nových výhonkoch už niekedy od začiatku júna až do príchod..

21,00 €

Fire Light hydrangea paniculata hortenzia metlinatá obrovské súkvetia C3L

(0)
Objednávky (0)

Hydrangea paniculata Fire Light je nenáročný kultivar krémovo-červenej hortenzie metlinatej. Obrovské súkvetia v kónickom tvare sa objavujú na konárikoch od polovice leta, vzhľadné sú do jesene. Sprvu..

19,00 €

Fraise Melba Renba hydrangea paniculata nízka hortenzia metlinatá C3L

(0)
Objednávky (0)

Fraise Melba Renba hydrangea paniculata hortenzia metlinatá. Jej kvety počas sezóny menia svoju farbu z bielej na ružovú až ružovočervenú. Hortenzia Fraise Melba je kompaktná odroda dorastajúca do výš..

17,00 €

Phantom hydrangea paniculata hortenzia C3L

(0)
Objednávky (25)

Phantom hydrangea hortenzia má krásne, veľké kvety sfarbené do bielo-krémová. Dorastá do 2.5m výšky aj šírky.  Hydrangea paniculate alebo hortenzia metlinatá je druh hortenzie, ktorý má zelené, zub..

16,00 €

Pink Annabelle hydrangea arborescens hortenzia C3L

(0)
Objednávky (24)

Pink Annabelle hydrangea arborescens hortenzia patrí medzi významné nové odrody, jej konáre majú vzpriamený vzrast aj pri horších poveternostných podmienkach. Je to veľko kvetá odroda, v priemere kvet..

24,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 74 (7 stránok)