Gaštan jedlý stromky

Gaštan jedlý stromky

Gaštan jedlý patrí medzi veľmi obľúbený stromček posledné roky, Na to aby dobre rástli je potrebné vytvoriť pre nich vhodné prostredie, vyžadujú si kyslé prostredie a opeľovača. Pestuje sa ako vysokokmeň s voľne rastúcou korunou, dôležitý je prevetľovací rez. .Plody sa zberajú v októbri.

Zobrazenie mriežky:
Na sklade

Bouche de Betizac gaštan jedlý

(0)
Objednávky (8)

Gaštan jedlý Bouche de Betizac má vysokú úrodnosť vysokej kvality (21-40kg na jeden strom). Veľké plody, zafarbenie mahagonovo červené s dobrou chuťou. Odroda má vzpriamený, stredne silný vzrast, potr..

38,00 €

Doree de Lyon gaštan jedlý polokmeň podpník semenáč prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Gaštan jedlý Doree de Lyon má veľké, guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva koncom októbra, kvitne v koncom mája, čiastočne samoopelivá. Vhodná na slnečné stanovište, hlbokú, mierne k..

40,00 €

Kozolupský gaštan jedlý menší vzrast podpník semenáč prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Gaštan jedlý Kozolupský je novší druh s menej bujným rastom ako ostatné druhy. Má stredne  veľké až veľké guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva v priebehu októbra, kvitne v koncom má..

26,00 €
Nie je skladom

Maraval gaštan jedlý čiastočne samoopelivý kontajner C6 120-150cm

(0)
Objednávky (15)

Gaštan jedlý Maraval je pomerne nenáročná, má veľké až veľmi veľké plody s veľmi dobrou chuťou, lesklé, zafarbenie mahagónovo červené, kvytne v lete a dozrieva v októbri, ľahko sa oddeľuje. Je odolná ..

Marigoule gaštan jedlý odolný kontajner C6 120-150cm

(0)
Objednávky (12)

Gaštan jedlý Marigoule je pomerne nenáročná, má veľké až veľmi veľké plody s veľmi dobrou chuťou, lesklé, zafarbenie mahagónovo červené, dozrieva v októbri, ľahko sa oddeľuje. Je odolná voči parazitic..

35,00 €
Na dotaz

Bojar gaštan jedlý odolný kontajner C5

(0)
Objednávky (51)

Gaštan jedlý Bojar patrí medzi obľúbenú odrodu. Je to skorá odroda s veľkými (10,52g) lesklými plodmi, sfarbené do tmavohneda, tvar baňatý, ukončený kratším semeníkom. Má biele sfarbenie na priereze. ..

Nie je skladom

Bouche Rouge gaštan jedlý C10l/125-150cm

(0)
Objednávky (4)

Gaštan jedlý Bouche Rouge obľúbená odroda s veľkými plodmi, sfarbenými do hnedo-červena dobrej chuti. Veľmi dobre na skladovanie. Strom má kompaktný vzrast, kónickú korunu, je nenáročná na polohu a vh..

Nie je skladom

Doree de Lyon gaštan jedlý špičiak podpník semenáč prostokorenný

(0)
Objednávky (17)

Gaštan jedlý Doree de Lyon má veľké, guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva koncom októbra, kvitne v koncom mája, čiastočne samoopelivá. Vhodná na slnečné stanovište, hlbokú, mierne k..

Markus gaštan jedlý štepený prostokorenný 100-150cm

(0)
Objednávky (12)

Gaštan jedlý Markus vyžaduje pôdy so slabo kyslou reakciou, dobre zásobenú živinami, na zabezpečenie dôkladnejšieho opelenia sa odporúča vysádzať viacej odrôd, dá sa pestovať nielen v teplých oblastia..

Nie je skladom

Marlene gaštan jedlý samoopelivý neskorý štepený v bale

(0)
Objednávky (4)

Gaštan jedlý Marlene je nová samoopelivá odroda s veľkými plodmi a je neskoro dozrievajúca, v polovici októbra. Chuť je veľmi dobrá a ľahko sa olupuje. Odroda má vysokú úrodnosť. Vhodný do južných a v..

Na dotaz

Mistral gaštan jedlý štepený kontajner C5

(0)
Objednávky (21)

Gaštan jedlý Mistral má vysokú úrodnosť, veľké plody (9,3g), pretiahnutého tvaru, tmavohnedé, dobre sa olupujú. Strom má guľovitú, redšiu korunu, kvitne neskoro, koncom júna, cudzoopelivá. Dozrieva v ..

Na dotaz

Volou gaštan jedlý štepený prostokorenný 120-150cm

(0)
Objednávky (3)

Jedlý gaštan Volou je samoopelivá odroda so stredne veľkými až veľkými sladkými plodmi vhodný aj do menej priaznivývh podmienok. Zároveň je veľmi dobrým opeľovačom pre ostatné odrody. Volou je pomalo ..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)