Gaštan jedlý stromky

Gaštan jedlý stromky

Gaštan jedlý patrí medzi veľmi obľúbený stromček posledné roky, Na to aby dobre rástli je potrebné vytvoriť pre nich vhodné prostredie, vyžadujú si kyslé prostredie a opeľovača. Pestuje sa ako vysokokmeň s voľne rastúcou korunou, dôležitý je prevetľovací rez. .Plody sa zberajú v októbri.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:

Bojar gaštan jedlý odolný kontajner C5L

(0)
Objednávky (60)

Gaštan jedlý Bojar patrí medzi obľúbenú odrodu. Je to skorá odroda s veľkými (10,52g) lesklými plodmi, sfarbené do tmavohneda, tvar baňatý, ukončený kratším semeníkom. Má biele sfarbenie na priereze. ..

30,00 €

Bouche de Betizac gaštan jedlý štepený kontajner C10L / 125-150cm

(0)
Objednávky (8)

Gaštan jedlý Bouche de Betizac má vysokú úrodnosť vysokej kvality (21-40kg na jeden strom). Veľké plody, zafarbenie mahagonovo červené s dobrou chuťou. Odroda má vzpriamený, stredne silný vzrast, potr..

100,00 €

Doree de Lyon gaštan jedlý štepený kontajner C10L / 125-150cm

(0)
Objednávky (17)

Gaštan jedlý Doree de Lyon má veľké, guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva koncom októbra, kvitne v koncom mája, čiastočne samoopelivá. Vhodná na slnečné stanovište, hlbokú, mierne k..

100,00 €
očakávame august 2024

Doree de Lyon gaštan jedlý štepený kontajner C6L

(0)
Objednávky (2)

Gaštan jedlý Doree de Lyon má veľké, guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva koncom októbra, kvitne v koncom mája, čiastočne samoopelivá. Vhodná na slnečné stanovište, hlbokú, mierne k..

65,00 €

Marigoule gaštan jedlý odolný kontajner C10L / 125-150cm

(0)
Objednávky (13)

Gaštan jedlý Marigoule je pomerne nenáročná, má veľké až veľmi veľké plody s veľmi dobrou chuťou, lesklé, zafarbenie mahagónovo červené, dozrieva v októbri, ľahko sa oddeľuje. Je odolná voči parazitic..

100,00 €
očakávame august 2024

Markus gaštan jedlý štepený kontajner C7L

(0)
Objednávky (12)

Gaštan jedlý Markus vyžaduje pôdy so slabo kyslou reakciou, dobre zásobenú živinami, na zabezpečenie dôkladnejšieho opelenia sa odporúča vysádzať viacej odrôd, dá sa pestovať nielen v teplých oblastia..

40,00 €

Marlhac gaštan jedlý štepený kontajner C10L / 125-150cm

(0)
Objednávky (0)

Jedlý gaštan Marlhac je jednou z najlepších francúzskych odrôd s veľkým, sladkým a chutným plodom.  Má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu listov a rakovine kôry. Ovocie skoro dozrieva a dobre sa skladuje...

100,00 €

Mistral gaštan jedlý štepený kontajner C5L

(0)
Objednávky (26)

Gaštan jedlý Mistral má vysokú úrodnosť, veľké plody (9,3g), pretiahnutého tvaru, tmavohnedé, dobre sa olupujú. Strom má guľovitú, redšiu korunu, kvitne neskoro, koncom júna, cudzoopelivá. Dozrieva v ..

30,00 €
Nie je skladom

Bouche Rouge gaštan jedlý C10l/125-150cm

(0)
Objednávky (4)

Gaštan jedlý Bouche Rouge obľúbená odroda s veľkými plodmi, sfarbenými do hnedo-červena dobrej chuti. Veľmi dobre na skladovanie. Strom má kompaktný vzrast, kónickú korunu, je nenáročná na polohu a vh..

Na sklade

Kozolupský gaštan jedlý menší vzrast podpník semenáč prostokorenný

(0)
Objednávky (3)

Gaštan jedlý Kozolupský je novší druh s menej bujným rastom ako ostatné druhy. Má stredne  veľké až veľké guľaté a špicaté plody výbornej sladkej chuti, dozrieva v priebehu októbra, kvitne v koncom má..

Nie je skladom

Maraval gaštan jedlý čiastočne samoopelivý kontajner C6 120-150cm

(0)
Objednávky (19)

Gaštan jedlý Maraval je pomerne nenáročná, má veľké až veľmi veľké plody s veľmi dobrou chuťou, lesklé, zafarbenie mahagónovo červené, kvytne v lete a dozrieva v októbri, ľahko sa oddeľuje. Je odolná ..

Na dotaz

Marlene gaštan jedlý samoopelivý neskorý štepený v bale

(0)
Objednávky (4)

Gaštan jedlý Marlene je nová samoopelivá odroda s veľkými plodmi a je neskoro dozrievajúca, v polovici októbra. Chuť je veľmi dobrá a ľahko sa olupuje. Odroda má vysokú úrodnosť. Vhodný do južných a v..

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)