Nektarinky ovocné stromy

Nektarinky ovocné stromy

Nektarinky získavajú čím ďalej tým viac na obľube. Oproti broskyniam majú hladkú šupku, obsahujú viac cukru a menej vody ako broskyne a sú veľmi zdravé vysokým obsahom vitamínov. Navyše majú pevnejšiu štruktúru a nie sú až take chúlostivé na otlačenie.
Ponúkame ich na podobných podpníkoch ako broskyne, teda mandľa, GF677, St.Julien a iné.
Predávame ich ako prostokorenné výpestky neskoro na jeseň a na jar. Výpestky v kontajneroch  sú v predaji počas celej sezóny, obzvlášť atraktívne sú v strede leta, keď sú na nich aj plody.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:

Early Platicarpa nektarinka placatá prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (2)

Nektarinka Early Platicarpa je skorá odroda s bielou dužinou s placatým, sendvičovým tvarom. Plody sú stredne veľké (80-100g) a majú jasne červené zafarbenie. Dužina je jemná, aromatická, šťavnatá a c..

22,00 €

Oriola nektarinka neskorá placatá prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (0)

Nektarinka Oriola je nová neskorá, placatá odroda, ktorá dozrieva v polovici septembra. Plody sú tmavočervené, veľké (110-140g) so tmavo-žltou dužinou s veľmi dobrou chuťou. Dužina je šťavnatá, sladká..

24,00 €

Orion nektarinka neskorá samoopelivá

(0)
Objednávky (3)

Nektarinka Orion patrí medzi nové, neskoré odrody veľmi odolná je voči mrazu v dreve a hlavne aj na jar v kvete. Dozrieva až začiatkom septembra, v teplejších oblastiach s dostatkom slnka v druhej pol..

12,00 €

Stark Red Gold nektarinka stredne neskorá podpník Adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (1)

Nektarinka Stark Red Gold patrí medzi naše najlepšie nektarinky- týka sa to hlavne kvality a veľkosti plodov a flexibilItou stromčekov pri pestovaní. Začína zrieť od polovice augusta. Plody sú veľmi v..

22,00 €

Stark Red Gold nektarinka stredne neskorá podpník GF677 prostokorenná

(0)
Objednávky (27)

Nektarinka Stark Red Gold patrí medzi naše najlepšie nektarinky- týka sa to hlavne kvality a veľkosti plodov a flexibilItou stromčekov pri pestovaní. Začína zrieť od polovice augusta. Plody sú veľmi v..

13,00 €
Nie je skladom

Big Top nektarinka stredne neskorá podpník adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (19)

Nektarinka Big Top v kvalite plodov je jedna z najlepších žlto mäsých nektariniek vôbec. Ako odroda je najviac vysádzaná nektarinka v dnešnej dobe. Plody má veľmi veľké a veľmi skoro sa farbia do lesk..

Flavortop nektarinka letná tmavo červená

(0)
Objednávky (0)

Nektarinka Flavortop má veľké, vajcovité plody tmavočervenej farby so zlatožltou, šťavnatou dužinou, chuť je sladká. Šupka je lesklá, tenká a stredne silná. Kôstka sa ťažšie oddeľuje od dužiny. Vzrast..

Independence nektarinka stredne skorá

(0)
Objednávky (0)

Nektarinka Independence patrí medzi novinky 2017, je to stredne skorá odroda so stredne veľkými plodami. Majú krásne jasno červené sfarbenie so žltou, pevnou dužinou a pri kôstke načervenená. Kôstka s..

32,00 €

Placatá sendvičová nektarinka tmavočervená

(0)
Objednávky (4)

 Nektarinka Placatá-sendvičová- má bielu dužinu, stredne veľké plody (80-100g), tmavočervené, veľmi sladké a preto sa odporúča hlavne na priamy konzum. Výborný do záhardiek na domáce pestovanie. ..

20,00 €

Snow Queen nektarinka letná

(0)
Objednávky (6)

Nektarinka Snow Queen je veľmi aromatická, má bielu dužinu s typickou chuťou divých broskýň. Začína dozrievať koncom júla až začiatkom augusta. Plody tejto nektarinky sú veľké, príjemne sladko  kyslas..

20,00 €
Nie je skladom

Venus nektarinka neskorá obrie plody

(0)
Objednávky (39)

Nektarinka Venus je neskorá odroda. Dozrieva koncom augusta až začiatkom septembra. Plody sú veľmi veľké s červenou šupkou a žltou dužinou výbornej chuti. Dužina sa dobre oddeľuje od kôstky. Úrodnosť ..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)