Nektarinky ovocné stromy

Nektarinky ovocné stromy

Nektarinky získavajú čím ďalej tým viac na obľube. Oproti broskyniam majú hladkú šupku, obsahujú viac cukru a menej vody ako broskyne a sú veľmi zdravé vysokým obsahom vitamínov. Navyše majú pevnejšiu štruktúru a nie sú až take chúlostivé na otlačenie.
Ponúkame ich na podobných podpníkoch ako broskyne, teda mandľa, GF677, St.Julien a iné.
Predávame ich ako prostokorenné výpestky neskoro na jeseň a na jar. Výpestky v kontajneroch  sú v predaji počas celej sezóny, obzvlášť atraktívne sú v strede leta, keď sú na nich aj plody.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:

Early Platicarpa nektarinka placatá prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (4)

Nektarinka Early Platicarpa je skorá odroda s bielou dužinou s placatým, sendvičovým tvarom. Plody sú stredne veľké (80-100g) a majú jasne červené zafarbenie. Dužina je jemná, aromatická, šťavnatá a c..

22,00 €

Fantasia nektarinka neskorá samoopelivá prostokorenná podpník semenáč

(0)
Objednávky (7)

Nektarinka neskorá samoopelivá Fantasia má plody veľké, oválneho tvaru, šupka je takmer po celom povrchu prekrytá sýtym červeným líčkom výbornej chuti.. Dozrievajú v druhej polovici augusta. Dužina je..

13,00 €

Flavortop nektarinka letná prostokorenna podpník semenáč

(0)
Objednávky (2)

Nektarinka Flavortop má veľké, vajcovité plody tmavočervenej farby so zlatožltou, šťavnatou dužinou, chuť je sladká. Šupka je lesklá, tenká a stredne silná. Kôstka sa ťažšie oddeľuje od dužiny. Vzrast..

13,00 €

Harco nektarinka samoopelivá stredne skorá kontajner C7,5 podpník semenáč

(0)
Objednávky (2)

Samoopelivá nektarinka HARCO pôvodom z Kanady má zvýšenú odolnosť voči mrazu až do -29°C. Plody sú stredne veľké, žlté s tmavo-červeným líčkom. Dužina je svetlo žltá, šťavnatá a sladká. Plody dozrieva..

29,00 €

Independence nektarinka stredne skorá kontajner C7 podpník GF677

(0)
Objednávky (2)

Nektarinka Independence patrí medzi novinky 2017, je to stredne skorá odroda so stredne veľkými plodami. Majú krásne jasno červené sfarbenie so žltou, pevnou dužinou a pri kôstke načervenená. Kôstka s..

32,00 €

Oriola nektarinka neskorá placatá prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (2)

Nektarinka Oriola je nová neskorá, placatá odroda, ktorá dozrieva v polovici septembra. Plody sú tmavočervené, veľké (110-140g) so tmavo-žltou dužinou s veľmi dobrou chuťou. Dužina je šťavnatá, sladká..

24,00 €

Orion nektarinka neskorá samoopelivá podpník Adesoto prostokotrenná

(0)
Objednávky (13)

Nektarinka Orion patrí medzi nové, neskoré odrody veľmi odolná je voči mrazu v dreve a hlavne aj na jar v kvete. Dozrieva až začiatkom septembra, v teplejších oblastiach s dostatkom slnka v druhej pol..

23,00 €

Snow Queen nektarinka letná kontajner C7,5 podpník GF677

(0)
Objednávky (11)

Nektarinka Snow Queen je veľmi aromatická, má bielu dužinu s typickou chuťou divých broskýň. Začína dozrievať koncom júla až začiatkom augusta. Plody tejto nektarinky sú veľké, príjemne sladko  kyslas..

32,00 €

Stark Red Gold nektarinka stredne neskorá kontajner C7 podpník semenáč

(0)
Objednávky (38)

Nektarinka Stark Red Gold patrí medzi naše najlepšie nektarinky- týka sa to hlavne kvality a veľkosti plodov a flexibilItou stromčekov pri pestovaní. Začína zrieť od polovice augusta. Plody sú veľmi v..

29,00 €

Super Queen nektarinka mrazuodolná samoopelivá podpník semenáč prostokorenná

(0)
Objednávky (14)

Známa samoopelivá nektarinka Super Queen, v Európe rozširovaná tiež pod názvom Caldesi 2000 je značne odolná voči mrazom (znesie mrazy až do -29°C), čo značne rozširuje teritórium jej pestovania aj do..

13,00 €

Venus nektarinka neskorá obrie plody kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (46)

Nektarinka Venus je neskorá odroda. Dozrieva koncom augusta až začiatkom septembra. Plody sú veľmi veľké s červenou šupkou a žltou dužinou výbornej chuti. Dužina sa dobre oddeľuje od kôstky. Úrodnosť ..

32,00 €

Venus nektarinka neskorá obrie plody prostokorenná

(0)
Objednávky (6)

Nektarinka Venus je neskorá odroda. Dozrieva koncom augusta až začiatkom septembra. Plody sú veľmi veľké s červenou šupkou a žltou dužinou výbornej chuti. Dužina sa dobre oddeľuje od kôstky. Úrodnosť ..

14,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)