Černice výpestky beztŕňové

Černice výpestky beztŕňové

Černice majú výbornú sladkokyslú chuť a vysoký obsah anioxidantov. Odrody sú aj bez ostňové, čím sa uľahčuje oberanie celé leto až do jesene. Majú bujný vzrast a je potreba vyvažovať výhonky. Sadia sa pri plote, múru alebo altánku ako opora, vytvárajú aj okrasný dojem. Mladé výhonky sa v máji zrezezávajú na dve očká a odrodené výhonky sa po zbere odrežú, nové mladé výhonky sa zviažu. 

Zobrazenie mriežky:

Asterina černica skorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (1)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

9,50€

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

8,50€

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (2)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

8,50€

Himalaya černica neskorá veľké plody kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Himalaya má veľké, oválne plody a vysokú úrodnosť. Dozrieva neskoršie koncom augusta, výborné na spracovanie, konzervovanie, má vysoký obsah trieslovín. Stanovište slnko až polotieň, je mrazuo..

8,00€

Loch Ness (Nessy) černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Loch Ness (Nessy) je veľmi úrodná odroda so silným rastom a s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľké eliptické s pevnou dužinou sladko kyslej chuti. Rodí ako všetky černice na dvojročnom dreve. O..

8,00€

Loch Tay černica stredne skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (3)

Černica Loch Tay je beztŕnna, má veľké, podlhovasté plody, sladkej chuti a s výraznou černicovou áromou. Sú pevné a ľahko skladovateľné a dozrievajú stredne skoro od júla do augusta. Odroda má pravide..

8,00€

Merton Thornless černica neskorá beztŕna

(0)
Objednávky (2)

Černica Merton Thornless je neskorá, úrodná odroda (15kg plodov). Dozrievajú v auguste - septembri. Plody sú podlhovasté so sladkou chuťou. Vzrast je rýchly, má dlhé plodiace výhonky. Je to beztŕňová ..

8,00€

Navaho černica beztŕna aromatická mrazuodolná

(0)
Objednávky (2)

Černica Navaho má veľmi vysoké a pravidelné úrody. Vzrast je slabší ako u ostatných odrôd a je prvou odrodou s vzpriameným rastom. Odpadá u nich pracné vyväzovanie. Výhonky sú bez tŕňov. Plody sú veľk..

8,00€

Orkan černica stredne skorá beztŕňov

(0)
Objednávky (3)

Černica Orkan patrí medzi novšie beztŕňové odrody, ktorá je vysoko mrazudolná. Plody sú veľké, podlhovasto-oválne s výbornou chuťou, zreje stredne skoro, koncom júla. Úrody sú bohaté, vhodná aj do vyš..

6,00€

Reuben černica neskorá veľmi veľké plody

(0)
Objednávky (1)

Černica Reuben je jedinečná novinka, rodí na letných výhonkoch, ktoré vyrástli v tom istom roku.  Plody sú veľmi veľké, podlhovasté a majú sladšiu chuť ako červené maliny, dozrievajú neskoršie, od pol..

8,50€

Thornfree černica beztŕnna neskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (0)

Černica Thornfree je beztŕnna, dozrieva neskoršie, v druhej polovici augusta. Plody sú veľké, guľaté čierne, sladkokyslej aromatickej chuti. Pre malú odolnosť proti poškodeniu dreva zimnými mrazmi je ..

8,50€

Thornless Evergreen černica beztŕnná neskorá

(0)
Objednávky (0)

Černica Thornless Evergreen je beztŕnná, má stredne-veľké plody, tupo-kuželovitého tvaru , sfarbené do lesklo čierna  a ich chuť je sladko-kyslá. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta do polovice ..

8,50€
Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)