Černice výpestky beztŕňové

Černice výpestky beztŕňové

Černice majú výbornú sladkokyslú chuť a vysoký obsah anioxidantov. Odrody sú aj bez ostňové, čím sa uľahčuje oberanie celé leto až do jesene. Majú bujný vzrast a je potreba vyvažovať výhonky. Sadia sa pri plote, múru alebo altánku ako opora, vytvárajú aj okrasný dojem. Mladé výhonky sa v máji zrezezávajú na dve očká a odrodené výhonky sa po zbere odrežú, nové mladé výhonky sa zviažu. 

Zobrazenie mriežky:

Arapaho černica beztŕnna samoopelivá kontajner C2 nevažaduje oporu

(0)
Objednávky (28)

Odroda vzpriamenej beztŕňovej černice pôvodom z Ameriky. Vyniká pravidelnou a vysokou úrodou. Zberové obdobie je dlhé, trvá od polovice augusta až do konca októbra. Plody sú veľké, aromatické, sladké,..

8,00 €

Asterina černica skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (33)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

10,00 €

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner

(0)
Objednávky (13)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

5,00 €

Loch Ness (Nessy) černica beztŕnna

(0)
Objednávky (17)

Černica Loch Ness (Nessy) je veľmi úrodná odroda so silným rastom a s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľké eliptické s pevnou dužinou sladko kyslej chuti. Rodí ako všetky černice na dvojročnom dreve. O..

6,50 €

Loch Tay černica stredne skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (14)

Černica Loch Tay je beztŕnna, má veľké, podlhovasté plody, sladkej chuti a s výraznou černicovou áromou. Sú pevné a ľahko skladovateľné a dozrievajú stredne skoro od júla do augusta. Odroda má pravide..

10,00 €

Navaho černica beztŕna aromatická mrazuodolná kontajner C2L

(0)
Objednávky (35)

Černica Navaho má veľmi vysoké a pravidelné úrody. Vzrast je slabší ako u ostatných odrôd a je prvou odrodou s vzpriameným rastom. Odpadá u nich pracné vyväzovanie. Výhonky sú bez tŕňov. Plody sú veľk..

9,00 €

Thornfree černica beztŕnna neskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (4)

Černica Thornfree je beztŕnna, dozrieva neskoršie, v druhej polovici augusta. Plody sú veľké, guľaté čierne, sladkokyslej aromatickej chuti. Pre malú odolnosť proti poškodeniu dreva zimnými mrazmi je ..

8,50 €

Triple Crown černica poloskorá úrodná mrazuodolná

(0)
Objednávky (8)

Černica Triple Crown je úrodná odroda, má veľké plody, neskôr v treťom roku veľmi veľké,  výbornej sladko-kyslej chuti a arómy. Dozrievajú v priebehu júla do augusta, výhony sú polovzpriamené až vzpri..

10,00 €
Nie je skladom

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (10)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

Nie je skladom

Dima Tiny Black černica zakrpatená beztŕnna kontajner C2L nevyžaduje oporu

(0)
Objednávky (2)

Dima (Tiny Black) je odroda zakrpatenej beztŕňovej černice. Vyniká pravidelnou a vysokou úrodou. Rodí na minuloročných výhonoch, odrodené odstraňujeme.Zberové obdobie je dlhé, trvá  už konca júla. Plo..

Himalaya černica neskorá veľké plody kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Himalaya má veľké, oválne plody a vysokú úrodnosť. Dozrieva neskoršie koncom augusta, výborné na spracovanie, konzervovanie, má vysoký obsah trieslovín. Stanovište slnko až polotieň, je mrazuo..

Merton Thornless černica neskorá beztŕna

(0)
Objednávky (14)

Černica Merton Thornless je neskorá, úrodná odroda (15kg plodov). Dozrievajú v auguste - septembri. Plody sú podlhovasté so sladkou chuťou. Vzrast je rýchly, má dlhé plodiace výhonky. Je to beztŕňová ..

Zobrazenie 1 až 12 z 16 (2 stránok)