Černice výpestky beztŕňové

Černice výpestky beztŕňové

Černice majú výbornú sladkokyslú chuť a vysoký obsah anioxidantov. Odrody sú aj bez ostňové, čím sa uľahčuje oberanie celé leto až do jesene. Majú bujný vzrast a je potreba vyvažovať výhonky. Sadia sa pri plote, múru alebo altánku ako opora, vytvárajú aj okrasný dojem. Mladé výhonky sa v máji zrezezávajú na dve očká a odrodené výhonky sa po zbere odrežú, nové mladé výhonky sa zviažu. 

Zobrazenie mriežky:

Asterina černica skorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (28)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

10,00€

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (8)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

8,50€

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (6)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

8,50€

Himalaya černica neskorá veľké plody kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Himalaya má veľké, oválne plody a vysokú úrodnosť. Dozrieva neskoršie koncom augusta, výborné na spracovanie, konzervovanie, má vysoký obsah trieslovín. Stanovište slnko až polotieň, je mrazuo..

8,00€

Loch Ness (Nessy) černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (7)

Černica Loch Ness (Nessy) je veľmi úrodná odroda so silným rastom a s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľké eliptické s pevnou dužinou sladko kyslej chuti. Rodí ako všetky černice na dvojročnom dreve. O..

8,00€

Loch Tay černica stredne skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (5)

Černica Loch Tay je beztŕnna, má veľké, podlhovasté plody, sladkej chuti a s výraznou černicovou áromou. Sú pevné a ľahko skladovateľné a dozrievajú stredne skoro od júla do augusta. Odroda má pravide..

8,00€

Merton Thornless černica neskorá beztŕna

(0)
Objednávky (13)

Černica Merton Thornless je neskorá, úrodná odroda (15kg plodov). Dozrievajú v auguste - septembri. Plody sú podlhovasté so sladkou chuťou. Vzrast je rýchly, má dlhé plodiace výhonky. Je to beztŕňová ..

8,00€

Navaho černica beztŕna aromatická mrazuodolná

(0)
Objednávky (19)

Černica Navaho má veľmi vysoké a pravidelné úrody. Vzrast je slabší ako u ostatných odrôd a je prvou odrodou s vzpriameným rastom. Odpadá u nich pracné vyväzovanie. Výhonky sú bez tŕňov. Plody sú veľk..

8,00€
Na dotaz

Orkan černica stredne skorá bez tŕňov

(0)
Objednávky (3)

Černica Orkan patrí medzi novšie beztŕňové odrody, ktorá je vysoko mrazudolná. Plody sú veľké, podlhovasto-oválne s výbornou chuťou, zreje stredne skoro, koncom júla. Úrody sú bohaté, vhodná aj do vyš..

Na dotaz

Reuben černica neskorá veľmi veľké plody

(0)
Objednávky (4)

Černica Reuben je jedinečná novinka, rodí na letných výhonkoch, ktoré vyrástli v tom istom roku.  Plody sú veľmi veľké, podlhovasté a majú sladšiu chuť ako červené maliny, dozrievajú neskoršie, od pol..

Thornfree černica beztŕnna neskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (0)

Černica Thornfree je beztŕnna, dozrieva neskoršie, v druhej polovici augusta. Plody sú veľké, guľaté čierne, sladkokyslej aromatickej chuti. Pre malú odolnosť proti poškodeniu dreva zimnými mrazmi je ..

8,50€

Thornless Evergreen černica beztŕnná neskorá

(0)
Objednávky (1)

Černica Thornless Evergreen je beztŕnná, má stredne-veľké plody, tupo-kuželovitého tvaru , sfarbené do lesklo čierna  a ich chuť je sladko-kyslá. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta do polovice ..

8,50€
Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)