Černice výpestky beztŕňové

Černice výpestky beztŕňové

Černice majú výbornú sladkokyslú chuť a vysoký obsah anioxidantov. Odrody sú aj bez ostňové, čím sa uľahčuje oberanie celé leto až do jesene. Majú bujný vzrast a je potreba vyvažovať výhonky. Sadia sa pri plote, múru alebo altánku ako opora, vytvárajú aj okrasný dojem. Mladé výhonky sa v máji zrezezávajú na dve očká a odrodené výhonky sa po zbere odrežú, nové mladé výhonky sa zviažu. 

Zobrazenie mriežky:

Arapaho černica beztŕnna samoopelivá kontajner C2 nevažaduje oporu

(0)
Objednávky (20)

Odroda vzpriamenej beztŕňovej černice pôvodom z Ameriky. Vyniká pravidelnou a vysokou úrodou. Zberové obdobie je dlhé, trvá od polovice augusta až do konca októbra. Plody sú veľké, aromatické, sladké,..

8,00 €

Asterina černica skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (32)

Černica Asterina je z černicového šľachtenia zo Švajčiarska. Vyznačuje sa vysokou sladkosťou a vysokým obsahom antioxidantov v ovocí, má výbornú arómu. Nemá kyslú chuť pri nedozretí ako ostatné odrody..

10,00 €

Black Satin černica poloskorá beztŕnna kontajner

(0)
Objednávky (11)

Černica Black Satin je veľmi úrodná odroda so silným až veľmi silný rastom s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľmi veľké podlhovasté, dužina je šťavnatá aromatickej kyslej chuti. Rodí ako všetky černice..

5,00 €

Dima Tiny Black černica zakrpatená beztŕnna kontajner C2L nevyžaduje oporu

(0)
Objednávky (0)

Dima (Tiny Black) je odroda zakrpatenej beztŕňovej černice. Vyniká pravidelnou a vysokou úrodou. Rodí na minuloročných výhonoch, odrodené odstraňujeme.Zberové obdobie je dlhé, trvá  už konca júla. Plo..

8,00 €

Loch Ness (Nessy) černica beztŕnna

(0)
Objednávky (15)

Černica Loch Ness (Nessy) je veľmi úrodná odroda so silným rastom a s výhonkami bez tŕňov. Plody sú veľké eliptické s pevnou dužinou sladko kyslej chuti. Rodí ako všetky černice na dvojročnom dreve. O..

6,50 €

Loch Tay černica stredne skorá beztŕnna

(0)
Objednávky (14)

Černica Loch Tay je beztŕnna, má veľké, podlhovasté plody, sladkej chuti a s výraznou černicovou áromou. Sú pevné a ľahko skladovateľné a dozrievajú stredne skoro od júla do augusta. Odroda má pravide..

10,00 €

Navaho černica beztŕna aromatická mrazuodolná kontajner C2L

(0)
Objednávky (31)

Černica Navaho má veľmi vysoké a pravidelné úrody. Vzrast je slabší ako u ostatných odrôd a je prvou odrodou s vzpriameným rastom. Odpadá u nich pracné vyväzovanie. Výhonky sú bez tŕňov. Plody sú veľk..

9,00 €

Thornfree černica beztŕnna neskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (3)

Černica Thornfree je beztŕnna, dozrieva neskoršie, v druhej polovici augusta. Plody sú veľké, guľaté čierne, sladkokyslej aromatickej chuti. Pre malú odolnosť proti poškodeniu dreva zimnými mrazmi je ..

8,50 €

Thornless Evergreen černica beztŕnná neskorá

(0)
Objednávky (1)

Černica Thornless Evergreen je beztŕnná, má stredne-veľké plody, tupo-kuželovitého tvaru , sfarbené do lesklo čierna  a ich chuť je sladko-kyslá. Dozrievajú neskoršie, od polovice augusta do polovice ..

8,50 €

Triple Crown černica poloskorá úrodná mrazuodolná

(0)
Objednávky (6)

Černica Triple Crown je úrodná odroda, má veľké plody, neskôr v treťom roku veľmi veľké,  výbornej sladko-kyslej chuti a arómy. Dozrievajú v priebehu júla do augusta, výhony sú polovzpriamené až vzpri..

10,00 €
Nie je skladom

Chester Thornless černica beztŕnna kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (10)

Černica Chester Thornless je nová beztŕnna odroda, má vysokú úrodnosť s veľkými plodmi a kvalitnou černicovou arómou. Plody sú pevné, podlhovasto-oválne so sladkou chuťou. Vzrast má polovzpriamený, vy..

Himalaya černica neskorá veľké plody kontajner C2L/50-60cm

(0)
Objednávky (0)

Černica Himalaya má veľké, oválne plody a vysokú úrodnosť. Dozrieva neskoršie koncom augusta, výborné na spracovanie, konzervovanie, má vysoký obsah trieslovín. Stanovište slnko až polotieň, je mrazuo..

Zobrazenie 1 až 12 z 16 (2 stránok)