Hrušky odrody štepené

Hrušky odrody štepené

Obľúbenosť hrušiek pre svoju chuť, skladovateľnosť, malú náchylnosť na vážne choroby neustále narastá. Určite by nemali chýbať v žiadnej záhradke. V ponuke máme široký výber odrôd, rodiacich od júla až do neskorej jesene.

Ponúkame ich na dvoch základných podpníkoch, kde dula je slabšie rastúca ale so skorým a bohatým nástupom do rodivosti vhodných aj do menších záhrad a hruškový semenáč silnejšie rastúci.

Prostokorenné výpestky predávame na jeseň a jar, kontajnerované hrušky v kvetináčoch ponúkame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:
Nie je skladom

Condo hruška zakrpatená balkónová kontajner C5L

(0)
Objednávky (3)

Naštepená je na podpníku Dula A. Condo je jesenná hurška, ktorá ma pomalý až stredne silný rast, kvet je diploidný, stredne neskorý až neskorý, iba málo chúlostivý voči mrazu. Plody odrody sú stredné ..

Grosdemange hruška zimná prostokorenná

(0)
Objednávky (11)

Hruška Grosdemange je skorá zimná odroda s veľkými plodmi flaškového tvaru s hnedo-červeným líčkom. Dužina je krémová, jemná a veľmi dobre šťavnatá. Výhodou plodov je aj nízka citlivosť voči otlačaniu..

10,00 €
Nie je skladom

Luisa podzimná hruška zakrpatená kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (2)

Luisa patrí medzi podzimné odrody s kompaktným vzrastom. Má zeleno žlté plody s aromatickou príchuťou a šťavnatou dužinou. Jej vzrast je pomalý, vytvára pyramidálne koruny s krátkym plodným drevom. Po..

Na dotaz

Abate Fetel hruška jesenná

(0)
Objednávky (27)

Hruška Abate Fetel patrí medzi známe a obľúbené jesenné odrody, ktoré nájdete aj v supermarketoch. Plody sú veľmi veľké, flaškového tvaru sfarbené do žlta s hrdzou. Chuť je sladká a lahodne aromatická..

Benita Hruška kríženec

(0)
Objednávky (3)

Hruška Benita je kríženec európskej a ázijskej hrušky Nashi. Hrdzavo škoricové plody sú veľké, veľmi šťavnaté s jemnou dužinou. Pre opelenie potrebuje inú hrušku, vtedy veľmi bohato rodí. Vzrast je st..

Nie je skladom

Bohemica hruška jesenná

(0)
Objednávky (0)

Bohemica je jesenná hruška, odrody sfarbené do žlta s červeným líčkom , stredne veľké typicky hruškovitého tvaru, dužina je stredne pevná, zrnitá, stredne šťavnatá, sladká, chutná. Odroda pravidelne a..

Boscova fľaša hruška jesenná žltá

(0)
Objednávky (12)

Hruška jesenná Boscova fľaša má žlté stredné až veľké plody fľaškového tvaru, dužina je belavo žltá, jemná, šťavnatá, sladká, výbornej chuti. Odroda je pravidelne a bohato rodiaca, vo vlhkých oblastia..

9,00 €
Nie je skladom

Carmen hruška letná podpník dula

(0)
Objednávky (0)

Hruška Carmen patrí medzi nové odrody s aromatickou a šťavnatou chuťou, vhodné na dlhšie skladovanie. Dozrieva koncom júla, má stredne veľké zeleno-žlté plody s červeným líčkom. Dužia je šťavnatá s..

Clappova červená hruška neskoro letná

(0)
Objednávky (0)

Clappova hruška patrí medzi najkvalitnejšie maslovky. Je to neskoro letná až jesenná odroda. Má žltotozelené s červeným líčkom, veľké až veľmi veľké baňaté plody, dužina je žltobiela, rozplývavá, slad..

10,00 €

Clappova hruška neskoro letná

(0)
Objednávky (30)

Clappova hruška patrí medzi najkvalitnejšie maslovky. Je to neskoro letná až jesenná odroda. Má žltotozelené s červeným líčkom, veľké až veľmi veľké baňaté plody, dužina je žltobiela, rozplývavá, slad..

8,00 €

Concorde jesenná hruška stĺpovitá

(0)
Objednávky (12)

Jesenná hruška Concorde prináša veľmi skoré, bohaté a pravidelné úrody. Plody sú veľmi veľké typického hruškového tvaru s atraktívnou žltou farbou pri dozrení. Dužina je jemná, sladká, aromatická a šť..

18,00 €
Nie je skladom

David hruška zimná kontajnerovaná C10

(0)
Objednávky (6)

David zimná hruška je dlhodobo skladovateľná až do apríla. Zberá sa v polovici októbra. Plody sú stredne veľké, predĺžené, hruškového tvaru po skladovaní žlto zelené s pevnou a šťavnatou dužinou s str..

Zobrazenie 1 až 12 z 33 (3 stránok)