Hrušky odrody štepené

Hrušky odrody štepené

Obľúbenosť hrušiek pre svoju chuť, skladovateľnosť, malú náchylnosť na vážne choroby neustále narastá. Určite by nemali chýbať v žiadnej záhradke. V ponuke máme široký výber odrôd, rodiacich od júla až do neskorej jesene.

Ponúkame ich na dvoch základných podpníkoch, kde dula je slabšie rastúca ale so skorým a bohatým nástupom do rodivosti vhodných aj do menších záhrad a hruškový semenáč silnejšie rastúci.

Prostokorenné výpestky predávame na jeseň a jar, kontajnerované hrušky v kvetináčoch ponúkame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:

Bohemica hruška jesenná prostokorenná podpník semenáč

(0)
Objednávky (0)

Bohemica je jesenná hruška, odrody sfarbené do žlta s červeným líčkom , stredne veľké typicky hruškovitého tvaru, dužina je stredne pevná, zrnitá, stredne šťavnatá, sladká, chutná. Odroda pravidelne a..

14,00 €

Boscova fľaša hruška jesenná žltá

(0)
Objednávky (14)

Hruška jesenná Boscova fľaša má žlté stredné až veľké plody fľaškového tvaru, dužina je belavo žltá, jemná, šťavnatá, sladká, výbornej chuti. Odroda je pravidelne a bohato rodiaca, vo vlhkých oblastia..

10,00 €

Clappova hruška neskoro letná

(0)
Objednávky (31)

Clappova hruška patrí medzi najkvalitnejšie maslovky. Je to neskoro letná až jesenná odroda. Má žltotozelené s červeným líčkom, veľké až veľmi veľké baňaté plody, dužina je žltobiela, rozplývavá, slad..

10,00 €

Concorde jesenná hruška stĺpovitá

(0)
Objednávky (12)

Jesenná hruška Concorde prináša veľmi skoré, bohaté a pravidelné úrody. Plody sú veľmi veľké typického hruškového tvaru s atraktívnou žltou farbou pri dozrení. Dužina je jemná, sladká, aromatická a šť..

18,00 €
Nie je skladom

Condo hruška zakrpatená balkónová kontajner C5L

(0)
Objednávky (3)

Naštepená je na podpníku Dula A. Condo je jesenná hurška, ktorá ma pomalý až stredne silný rast, kvet je diploidný, stredne neskorý až neskorý, iba málo chúlostivý voči mrazu. Plody odrody sú stredné ..

David hruška zimná prostokorenná podpník hruška planá

(0)
Objednávky (6)

David zimná hruška je dlhodobo skladovateľná až do apríla. Zberá sa v polovici októbra. Plody sú stredne veľké, predĺžené, hruškového tvaru po skladovaní žlto zelené s pevnou a šťavnatou dužinou s str..

12,00 €

Dicolor zimná hruška prostokorenná podpník dula BA29

(0)
Objednávky (32)

Zimná hruška DICOLOR má žlté so žiarivo červeným líčkom stredne veľké plody typicky hruškového tvaru, dužina je biela, jemne zrnistá s harmonickou chuťou, rodivosť je pravidelná, stredne vysoká, výsky..

12,00 €

Erika hruška zimná podpník semenáč prostokorenná

(0)
Objednávky (34)

Erika je zimná hruška, má žltozelené veľké ( 200 - 220g ) plody s červeným líčkom typicky hruškovitého tvaru, dužina je žltobiela, stredne hrubej konzistencie, šťavnatá veľmi dobrej sladkej chuti. Odr..

10,00 €

Grosdemange hruška zimná prostokorenná podpník hruška kaukazská

(0)
Objednávky (13)

Hruška Grosdemange je skorá zimná odroda s veľkými plodmi flaškového tvaru s hnedo-červeným líčkom. Dužina je krémová, jemná a veľmi dobre šťavnatá. Výhodou plodov je aj nízka citlivosť voči otlačaniu..

12,00 €

Isolda hruška letná rezistentná prostokorenná podpník semenáč

(0)
Objednávky (5)

Hruška Isolda letná patrí medzi nové odrody rezistentné voči chorobám, ako chrastavitosti a múčnatke. Prostredníctvom odolnosti je možné ekologické pestovanie, bez chemickej ochrany. Má žlté, stredne ..

12,00 €

Konferencia hruška jesenná žlto zelená

(0)
Objednávky (41)

Hruška Konferencia patrí medzi najviac pestované hrušky vo svete. Je to jesenná hruška, má žltozelené stredne veľké až veľké pretiahle flaškové plody s typickou hrdzavosťou na povrchu šupky. Dužina je..

10,00 €

Krvavnička hruška letná červená dužina

(0)
Objednávky (24)

Krvavnička alebo nazývana aj Cviklovka, je letná hruška s červeno-rúžovou dužinou po dozretí. Chuť je výborne korenistá a sladká. Malé plody, guľato-oválneho tvaru, sú sfarbené do zeleno-žlta a po doz..

10,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 34 (3 stránok)