Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia alebo aj známe ako motýlie kríky, patrí medzi rýchlo rastúce kríky s krásnymi podlhovastými kvetmi rôznych sfarbení. Od biele, po ľevanduľovú až po tmavo fialovú. Jeho nektár láka motýle, ktoré sa z neho kŕmia. Buddleja kvitne počas letných mesiacov až do jeseni. Je dôležitá úrodná a dobre odvodnená pôda, slnečné stanovište. Vhodné je pestovanie počas jarných a jesenných mesiacov. Sadenie: vykopte diery, ktorá je dvojnásobok priemeru Vašej rastlinky, zamixujte do pôdy kompost, zasaďte do zeme, tak aby vrchná časť koreňovej gule bola v rovine s povrchom pôdy. Buddleje vysádzajte 1 až 3 m od seba. Dôkladne polejte.

Zobrazenie mriežky:

Black Knight buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (9)

Black Knight buddleia davidii buddleja dorastá do výšky 3m a má mohutný vzrast, jeho kvety majú krásne tmavo-fialové až čierne sfarbenie s príjemnou vôňou, ktorým lákajú motýle a včeličky. Jeho veľké ..

9,50 €

Empire Blue buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (6)

Empire Blue buddleia davidii buddleja má krásne žiarivé sfarbenie kvetov do tmavo-modra. So svojou vôňou láka do Vašej záhrady včeličky a motýle. Kvitne počas letných mesiacov až do septembra. Ker pat..

9,50 €

Nanho White buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (3)

Nanho White buddleia davidii buddleja patrí medzi najlepšie biele sfarbené odrody, kvety majú príjemnú arómu a tým lákajú včeličky a motýle. Začínajú kvitnúť počas letných mesiacov do septembra. Ker d..

9,00 €

Royal Red buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (11)

Royal Red buddleia davidii buddleja má krásne žiarivé fialovo-červené kvety podlhovastého tvaru, s príjemnou arómou. Tým lákajú do záhrad včeličky a motýle. Začínajú kvitnúť počas letných mesiacov až ..

9,50 €
Na dotaz

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja je vylepšená odroda, patrí medzi výhercov Proven Winners, aj vďaka týmto prednostiam. Kvitne od leta do septembra, jej farba je výraznejšia a odroda je jed..

Na dotaz

Border Beauty buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (4)

Border Beauty buddleia davidii buddleja patrí medzi nízke kry s kompaktným vzrastom, ktorý dorastá do 2x2 m. Jej kvety majú prijemnú arómu, ktorá láka do Vašich záhrad motýle a včeličky. Sfarbenie je ..

Na dotaz

Flower Power buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (69)

Flower Power buddleia davidii buddleja patrí medzi jedinečné druhy, vďaka svojmu dvojitému sfarbeniu, ide o kombináciu oranžovej a fialovej. Táto odroda patrí medzi hybrid s dvoma odrodami. Kvety kvit..

Na dotaz

Harlequin buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (3)

Harlequin buddleia davidii buddleja je známa pre svoje listy, kopijovitého tvaru, zelené a pokrajoch lemované krémovo-bielou. Kvety sú sfarbené do fuksiovej farby až fialovej, kvitnú počas celého roka..

Na dotaz

Ile de France buddleia buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (4)

Ile de France buddleia buddleja je to hustý a vysoký ker, ktorý dorastá do výšky a šírky 3.5m. Listy majú kopijovitý tvar, kvety sú sfarbené do jemne fialova a kvitnú počas letných mesiacov až do sept..

Na dotaz

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (1)

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja je kompaktný a husto rozvetvený ker, ktorý má jemne fialové sfarbenie kvetov s príjemnou arómou. S jeho vôňou láka motýle do Vašej záhrady. Je to dlho kvitnúc..

Na dotaz

Little Lila Butterfly Candy buddleia davidii budleja nízka C2,5L/ 20-25cm

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Lila budleja je nízka kompaktná krásna odroda s fialovo-ružovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zlepšuje..

Na dotaz

Little Pink Butterfly Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2,5L/ 20-25cm

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Pink budleja je nízka kompaktná krásna odroda s jemne ružovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zlepšuje o..

Zobrazenie 1 až 12 z 27 (3 stránok)