Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia alebo aj známe ako motýlie kríky, patrí medzi rýchlo rastúce kríky s krásnymi podlhovastými kvetmi rôznych sfarbení. Od biele, po ľevanduľovú až po tmavo fialovú. Jeho nektár láka motýle, ktoré sa z neho kŕmia. Buddleja kvitne počas letných mesiacov až do jeseni. Je dôležitá úrodná a dobre odvodnená pôda, slnečné stanovište. Vhodné je pestovanie počas jarných a jesenných mesiacov. Sadenie: vykopte diery, ktorá je dvojnásobok priemeru Vašej rastlinky, zamixujte do pôdy kompost, zasaďte do zeme, tak aby vrchná časť koreňovej gule bola v rovine s povrchom pôdy. Buddleje vysádzajte 1 až 3 m od seba. Dôkladne polejte.

Zobrazenie mriežky:

Black Knight buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (9)

Black Knight buddleia davidii buddleja dorastá do výšky 3m a má mohutný vzrast, jeho kvety majú krásne tmavo-fialové až čierne sfarbenie s príjemnou vôňou, ktorým lákajú motýle a včeličky. Jeho veľké ..

9,50 €

Butterfly Tower buddleia davidii buddleja C2L/ 25-30cm

(0)
Objednávky (1)

Buddleja Butterfly Tower rastie vzpriamene so stĺpovitým tvarom, kvet je purpurovo fialový až 25 cm veľký, kvitne od júla do septembra. Motýlí ker naozaj priťahuje motýle všetkých druhov. Keď rozkvitn..

9,00 €

Empire Blue buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (7)

Empire Blue buddleia davidii buddleja má krásne žiarivé sfarbenie kvetov do tmavo-modra. So svojou vôňou láka do Vašej záhrady včeličky a motýle. Kvitne počas letných mesiacov až do septembra. Ker pat..

9,50 €

Little Lila Butterfly Candy buddleia davidii budleja nízka C2L/ 15-20cm

(0)
Objednávky (6)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Lila budleja je nízka kompaktná krásna odroda s fialovo-ružovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zlepšuje..

9,00 €

Little Pink Butterfly Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2L

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Pink budleja je nízka kompaktná krásna odroda s jemne ružovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zlepšuje o..

9,00 €

Little Purple Butterfly Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2L/ 15-20cm

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Purple budleja je nízka kompaktná krásna odroda s fialovo-purpurovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zle..

9,00 €

Little Ruby Butterfly Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2L/ 30+cm

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Pink budleja je nízka kompaktná krásna odroda s tmavo ružovými až červenými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a t..

9,00 €

Little Sweetheart Butterfly Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2L/ 20-25cm

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little Sweetheart  budleja je nízka kompaktná krásna odroda s svetlo levandulovými fialovými podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a vč..

9,00 €

Little White Candy buddleia davidii budleja zakrslá C2L

(0)
Objednávky (0)

Buddleia davidii Butterfly Candy Little White budleja je nízka kompaktná krásna odroda s bielymi podlhovastými kvetmi, s príjemnou arómou, ktorá láka do záhrad motýle a včeličky a tým zlepšuje opeľova..

9,00 €

Nanho White buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (3)

Nanho White buddleia davidii buddleja patrí medzi najlepšie biele sfarbené odrody, kvety majú príjemnú arómu a tým lákajú včeličky a motýle. Začínajú kvitnúť počas letných mesiacov do septembra. Ker d..

9,00 €

Royal Red buddleia davidii buddleja C2L/ 35-40

(0)
Objednávky (11)

Royal Red buddleia davidii buddleja má krásne žiarivé fialovo-červené kvety podlhovastého tvaru, s príjemnou arómou. Tým lákajú do záhrad včeličky a motýle. Začínajú kvitnúť počas letných mesiacov až ..

9,50 €
Na dotaz

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja je vylepšená odroda, patrí medzi výhercov Proven Winners, aj vďaka týmto prednostiam. Kvitne od leta do septembra, jej farba je výraznejšia a odroda je jed..

Zobrazenie 1 až 12 z 29 (3 stránok)