Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia alebo aj známe ako motýlie kríky, patrí medzi rýchlo rastúce kríky s krásnymi podlhovastými kvetmi rôznych sfarbení. Od biele, po ľevanduľovú až po tmavo fialovú. Jeho nektár láka motýle, ktoré sa z neho kŕmia. Buddleja kvitne počas letných mesiacov až do jeseni. Je dôležitá úrodná a dobre odvodnená pôda, slnečné stanovište. Vhodné je pestovanie počas jarných a jesenných mesiacov. Sadenie: vykopte diery, ktorá je dvojnásobok priemeru Vašej rastlinky, zamixujte do pôdy kompost, zasaďte do zeme, tak aby vrchná časť koreňovej gule bola v rovine s povrchom pôdy. Buddleje vysádzajte 1 až 3 m od seba. Dôkladne polejte.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja je vylepšená odroda, patrí medzi výhercov Proven Winners, aj vďaka týmto prednostiam. Kvitne od leta do septembra, jej farba je výraznejšia a odroda je jed..

Na dotaz

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (1)

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja je kompaktný a husto rozvetvený ker, ktorý má jemne fialové sfarbenie kvetov s príjemnou arómou. S jeho vôňou láka motýle do Vašej záhrady. Je to dlho kvitnúc..

Na dotaz

Lochinch buddleia globasa buddleja  C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (0)

Lochinch buddleia globasa buddleja má podlhovasté kvety sfarbené do krásnej jemne fialovej farby so oranžovým centrom. Kvet má príjemnú vôňu, ktorá láka motýle a včeličky do Vašich záhrad. Kvety kvitn..

Na dotaz

Miss Ruby buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (4)

Miss Ruby buddleia alternifolia buddleja patrí medzi nové odrody pre svoje žiarivé sfarbenie. Kvety sú tmavo-rúžovu farbu a kvtinú až do septembra. Ker má kompaktný vzrast, vyhovujú mu slnečné polohy,..

Na dotaz

Miss Violet buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (3)

Miss Violet buddleia alternifolia buddleja je známa pre svoje žiarivé tmavo-fialové sfarbenie, patrí medzi sesterské odrody Miss Ruby. Jeho vôňa láka motýle v nízkom pomere k ostaným odrodám. Kvitne o..

Na dotaz

Pink Chip buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (1)

Pink Chip buddleia alternifolia buddleja má krásne ružové sfarbenie a je vhodná aj na sadenie v kvetináči. Odroda dorastá do 60-80cm. Jej kvety kvitnú počas celého leta až do septembra, majú krásnu vô..

Na dotaz

Pink Delight buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (0)

Pink Delight buddleia davidii buddleja je veľkokvetá odroda, kvety sú podlhovasté až do 37cm, s krásnym jemne ružovým sfarbením a krásnou vôňou, ktorými láka do záhrad motýle a včeličky. Kvitnú už od ..

Na dotaz

Sungold buddleia weyeriana buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (18)

Sungold buddleia weyeriana buddleja je známa pre svoje krásne žlté kvety, s príjemnou arómou, ktorá láka do Vašich záhrad motýle a včeličky. Kvitne od letných mesiacov do prvých mrazov. Ker je nenároč..

Na dotaz

White Ball buddleia weyeriana buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (1)

White Ball buddleia weyeriana buddleja má veľké krásne biele kvety a jeho listy sú sfarbené do sivo-zelena. Kvety majú príjemnú vôňu, ktorá láka do Vašich záhrad motýle a včeličky, tým sa zvyšuje opel..

Na dotaz

White Chip buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

White Chip buddleia alternifolia buddleja patrí medzi nové nízko rastúce kry, dorastá do 65cm. Má krásne biele sfarbenie kvetov a strieborné sfarbenie listov. Kvitne počas celého leta, až do septembra..

Na dotaz

Black Knight buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (9)

Black Knight buddleia davidii buddleja dorastá do výšky 3m a má mohutný vzrast, jeho kvety majú krásne tmavo-fialové až čierne sfarbenie s príjemnou vôňou, ktorým lákajú motýle a včeličky. Jeho veľké ..

Na dotaz

Border Beauty buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (4)

Border Beauty buddleia davidii buddleja patrí medzi nízke kry s kompaktným vzrastom, ktorý dorastá do 2x2 m. Jej kvety majú prijemnú arómu, ktorá láka do Vašich záhrad motýle a včeličky. Sfarbenie je ..

Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)