Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia budleja motýlie kríky

Buddleia alebo aj známe ako motýlie kríky, patrí medzi rýchlo rastúce kríky s krásnymi podlhovastými kvetmi rôznych sfarbení. Od biele, po ľevanduľovú až po tmavo fialovú. Jeho nektár láka motýle, ktoré sa z neho kŕmia. Buddleja kvitne počas letných mesiacov až do jeseni. Je dôležitá úrodná a dobre odvodnená pôda, slnečné stanovište. Vhodné je pestovanie počas jarných a jesenných mesiacov. Sadenie: vykopte diery, ktorá je dvojnásobok priemeru Vašej rastlinky, zamixujte do pôdy kompost, zasaďte do zeme, tak aby vrchná časť koreňovej gule bola v rovine s povrchom pôdy. Buddleje vysádzajte 1 až 3 m od seba. Dôkladne polejte.

Zobrazenie mriežky:

Black Knight buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (5)

Black Knight buddleia davidii buddleja dorastá do výšky 3m a má mohutný vzrast, jeho kvety majú krásne tmavo-fialové až čierne sfarbenie s príjemnou vôňou, ktorým lákajú motýle a včeličky. Jeho veľké ..

10,00€

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Blue Chip Jr. buddleia alternifolia buddleja je vylepšená odroda, patrí medzi výhercov Proven Winners, aj vďaka týmto prednostiam. Kvitne od leta do septembra, jej farba je výraznejšia a odroda je jed..

13,00€

Border Beauty buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (1)

Border Beauty buddleia davidii buddleja patrí medzi nízke kry s kompaktným vzrastom, ktorý dorastá do 2x2 m. Jej kvety majú prijemnú arómu, ktorá láka do Vašich záhrad motýle a včeličky. Sfarbenie je ..

10,00€

Buddleia alternifolia buddleja C2L/ 30-40

(0)
Objednávky (3)

Buddleia alternifolia buddleja pochádza z Číny, je to opadavý ker, sfarbenie listu je šedo zelená, vytvára krásny kontrast s fialovými kvetmi. Kvietky kvitnú od júla do septembra, majú príjemnú vôňu, ..

8,00€

Buddleia globosa buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (6)

Buddleia globasa buddleja je známy pre svoje krásne oranžové kvety guľatého tvaru, vhodná aj do suchých oblastí. Je to vysoký ker, ktorý dorastá do 5m, listy sú šedo zelenkasté. Kvet má príjemnú medov..

9,00€

Empire Blue buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (2)

Empire Blue buddleia davidii buddleja má krásne žiarivé sfarbenie kvetov do tmavo-modra. So svojou vôňou láka do Vašej záhrady včeličky a motýle. Kvitne počas letných mesiacov až do septembra. Ker pat..

10,00€

Flower Power buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (27)

Flower Power buddleia davidii buddleja patrí medzi jedinečné druhy, vďaka svojmu dvojitému sfarbeniu, ide o kombináciu oranžovej a fialovej. Táto odroda patrí medzi hybrid s dvoma odrodami. Kvety kvit..

10,00€

Harlequin buddleia davidii buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (2)

Harlequin buddleia davidii buddleja je známa pre svoje listy, kopijovitého tvaru, zelené a pokrajoch lemované krémovo-bielou. Kvety sú sfarbené do fuksiovej farby až fialovej, kvitnú počas celého roka..

10,00€

Ile de France buddleia buddleja C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (4)

Ile de France buddleia buddleja je to hustý a vysoký ker, ktorý dorastá do výšky a šírky 3.5m. Listy majú kopijovitý tvar, kvety sú sfarbené do jemne fialova a kvitnú počas letných mesiacov až do sept..

10,00€

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Lilac Chip buddleia alternifolia buddleja je kompaktný a husto rozvetvený ker, ktorý má jemne fialové sfarbenie kvetov s príjemnou arómou. S jeho vôňou láka motýle do Vašej záhrady. Je to dlho kvitnúc..

13,00€

Lochinch buddleia globasa buddleja  C3L/ 40-60

(0)
Objednávky (0)

Lochinch buddleia globasa buddleja má podlhovasté kvety sfarbené do krásnej jemne fialovej farby so oranžovým centrom. Kvet má príjemnú vôňu, ktorá láka motýle a včeličky do Vašich záhrad. Kvety kvitn..

10,00€

Miss Ruby buddleia alternifolia buddleja C3L

(0)
Objednávky (0)

Miss Ruby buddleia alternifolia buddleja patrí medzi nové odrody pre svoje žiarivé sfarbenie. Kvety sú tmavo-rúžovu farbu a kvtinú až do septembra. Ker má kompaktný vzrast, vyhovujú mu slnečné polohy,..

13,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 24 (2 stránok)