Syringa orgován rôzne farby

Syringa orgován rôzne farby

Opadavý ker vysoký a široký 1 až 1,5 m, farba listov zelená, farba kvetov ružovo fialová biela veľmi voňavé, čas kvitnutia od začiatku mája do konca júna, rast rastliny je pomalý, stanovište slnečné, pôdna vlhkosť mierne suchá až vlhká, pôdna štruktúra normálna až ľahšia, pH pôdy mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobenie živinami normálne až vyššie, vhodnosť výsadby solitér, skupinky, väčšie skalky a trvalkové záhony, nádoby.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Andenken an Ludwig Späth syringa vulgaris orgován C5L/ 50-60

(0)
Objednávky (17)

Andenken an Ludwig Späth syringa vulgaris orgován patrí medzi orgovány s krásnym žiarivým fialovým sfarbením kvetov. Dajú sa využiť aj ako rezané kvety. Je to veľký ker alebo malý stromček, ktorý rast..

Na objednávku

Beauty of Moscow syringa vulgaris orgován C5L/ 50-60

(0)
Objednávky (14)

Beauty of  Moscow syringa vulgaris orgován alebo známa ako aj Krásavica Moskvy je známa pre svoje biele kvety, majú krásnu vôňu. Patrí medzi veľký ker alebo malý strom, ktorý dorastá do výšky 4m, má v..

Na objednávku

Belle de Nancy syringa vulgaris orgován C7,5/ 60-80

(0)
Objednávky (0)

Belle de Nancy syringa vulgaris patrí medzi druhy orgovánov a má francúzsky pôvod, jeho kvety majú krásne jemne fialové sfarbenie, s atraktívnou voňou prilakávajú motýle a včely a tým sa zvyšuje opeli..

Na dotaz

Charles Joly syringa vulgaris orgován C5L/ 50-60

(0)
Objednávky (7)

Charles Joly syringa vulgaris patrí medzi orgovány, má krásne fialovo-červené sfarbenie a so svojou krásnou vôňou Vám priláka do záhrady motýle a včely, tým sa zvyšuje opelivosť v záhrade. Kvitnú v ne..

Na objednávku

Katherine Havemeyer syringa vulgaris orgován C5/ 50-60

(0)
Objednávky (2)

Katherine Havemeyer syringa vulgaris patrí medzi známe orogovány s ocenením Award of Garden Merit. Kvety majú ružovkasté sfarbenie skombinované s fialovou. Kvety majú príjemnú vôňu a prilaká do Vašej ..

Na objednávku

Madam Florent Stepman syringa vulgaris orgován C12L/ 60-80

(0)
Objednávky (4)

Madam Florent Stepman syringa vulgaris patrí medzi orgovány s veľkými a jednoduchými bielymi kvetmi, ktoré začínajú kvitnúť v polovici jarných mesiacov až do konca leta. Kvety majú príjemnú vôňu a lák..

Na objednávku

Madam Lemoine syringa vulgaris orgován C5L/ 50-60

(0)
Objednávky (3)

Madam Lemoine syringa vulgaris patrí medzi stredne veľké orgovány s plnými bielymi kvetmi, ktoré začínajú kvitnúť počas neskorých jarných mesiacov a až do leta. Kvety majú krásnu vôňu a lákajú do záhr..

Na dotaz

Michel Buchner syringa vulgaris orgován C5L/ 50-60

(0)
Objednávky (2)

Michel Buchner syringa vulgaris patrí medzi známe orgovány, jeho sfarbenie je krásne lila, jemne fialové. Kvitnú počas neskorej jari prinášajú do záhrady krásne sfarebenie a vôňu, prilákávajú motýle a..

Na objednávku

Mrs Edward Harding syringa vulgaris orgován C12L/ 100cm

(0)
Objednávky (7)

Mrs Edward Harding syringa vulgaris patrí medzi orgovány s pestrým fialovo-červeným sfarbením, ktoré neskôr menia farbu fuxiovú. Príjemná vôňa láka včeličky a motýle, ktoré pomáhajú v opeľovaní záhrad..

Na objednávku

Primrose syringa vulgaris orgován C5L/ 80-100

(0)
Objednávky (3)

Primrose syringa vulgaris patrí medzi orgovány známe pre svoje krásne krémové sfarbenie kvetov, ktoré kvitnú počas jarných a letných mesiacov. Majú príjemnú vôňu, ktorá láka včely do Vašej záhrady, čí..

Na objednávku

Sensation syringa vulgaris orgován C5L/ 100cm

(0)
Objednávky (11)

Sensation syringa vulgaris orgován má veľmi zaujímavé kvety s fialovým sfarbením a bielym orámovaním. Kvety orgovánu majú krásnu vôňu a tým lákajú včeličky, motýle do záhrad. Táto výhoda zvyšuje opeľo..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)