Kristalon plod a kvet 500 g

Kristalon plod a kvet 500 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
5,00€
Kód produktu: 22022021001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Kristalon je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v praktickom balení. Je špeciálne vytvorení pre plody a kvety vďaka jeho unikátnemu zloženiu a aktivátoru kvetín, udržuje rastliny v intenzívnom rastu, so silnými a dlhými výhonmy. ...

Popis produktu

Kristalon je kryštalické, vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v praktickom balení. Je špeciálne vytvorení pre plody a kvety vďaka jeho unikátnemu zloženiu a aktivátoru kvetín, udržuje rastliny v intenzívnom rastu, so silnými a dlhými výhonmy. Dodáva rastlinám potrebné vitamíny na zdravý koreňový systém, na bohaté kvitnutie, a zintenzívňuje sfarbenie kvietkov, ochraňuje rastliny pred žltnutím listov. Medzi ďalšie výhody patrí jeho nízky obsah soli, vďaka ktorému jeho rodenie je rovnomerné, má antrichlorické účinky, vďaka obsahu horčíka a mikroprvkov. 

Zloženie:  15% N + 5% P + 30% K + 3% Mg + 5% S + mikroprvky

Dávkovanie: Zalievajte na mierne vlhký substrát, alebo do zásobnej misky. Vhodné aj na použitie vo forme postreku, v tomto prípade použitie je v polovičnej koncentrácií, a neprihnojujte listy na priamom slnku. V úvahu pri hnojení zoberte aj pôdu, jej zásobu živín, ​a koľko bude potrebovať. 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Aprimira marhuľa mirabelka  kríženec
Aromas stálerodiaca náhrada Albion multiplat 10ks