špenát baby ozimný celoročný novozélandský

špenát baby ozimný celoročný novozélandský

špenát baby ozimný celoročný novozélandský jarný jesenný semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Špenát v 1g obsahuje 60 - 100 semien.

Zobrazenie mriežky:

Baby listy F1 špenát celoročný 10 g

(0)
Objednávky (53)

Baby špenát je skorá odroda. Vhodný na pestovanie počas celého roka. Veľmi odolný voči vybiehaniu do kvetu. Rastlina s hladkými, hustými a veľkými listami tmavozelenej farby a zaobleným tvarom. Špenát..

2,80 €

Breedblad špenát skorý jarný / neskorý jesenný 100 g

(0)
Objednávky (7)

Breedblad špenát má velké tmavo zelené listy. Pestuje sa skoro na jar alebo neskoro na jesen. Je vyborny na priamy konzum, prípravu smoothies a šalátov. Je vhodná na prípravu omáčok či zapekanie, plná..

3,50 €

Columbia F1 špenát hybrid 65 g

(0)
Objednávky (5)

Columbia F1 špenát je vysoko kvalitná odroda špenátu, tvorí oválne, tmavo zelené listy. Je rezistentny voči Plasmopara viticola (downy mildew) rasy 1 až 10. Vysieva sa na jar a obças aj v lete. Je vyb..

4,60 €

Čtyřboč špenát novozélandský celoročný

(0)
Objednávky (10)

Novozélandský, celoročný. Vlastnosti odrody. Jeho český názov „čtyřboč“ je odvodený od neobvyklého štvorbokého tvaru plodu. Jedno ročná bylina tvori mohutné trsy s rozvetvenými a až 1 meter dlhý..

1,26 €

Harp F1 špenát lahôdkový celoročný

(0)
Objednávky (64)

Celoročný, zber mladých listov, odolný plesni.  Náhrada za Fuji F1. Vlastnosti odrody. Odroda špenátu orientálneho pôvodu, s veľmi rýchlym rastom a výbornou odolnosťou k vysokým teplotám. Je vho..

1,03 €

Hector F1 špenát 12 g

(0)
Objednávky (4)

Špenát Hector F1 je veľmi skorá odroda, môžeme ju vysievať už vo  februári. Tmavozelené okrúhle listy rastú veľmi pomaly, avšak dlhšie si zachovávajú svoje vlastnosti. Stopka je dlhá a rovná. Táto odr..

2,50 €

Hudson F1 špenát jarný aj jesenný

(0)
Objednávky (6)

Hudson F1 špenát jarný aj jesenný semena semo..

1,03 €

Lorelay špenát jarný aj jesenný stredne veľké listy 3 g

(0)
Objednávky (13)

Vlastnosti odrody. Lorelay je náhrada za Herkules. Je tmavolistý so stredne veľkými polo vzpriamenými listami. Je vhodný k jarnému i jesennému výsevu. Dobre prezimuje a je vhodný k mechanizovanému ..

0,70 €

Matador bio semená špenát 5g

(0)
Objednávky (15)

Vlastnosti odrody. MATADOR je osvedčená odroda tmavo listého špenátu. Listy sú stredne veľké, rozkladité a s tupou špičkou. Môžeme použiť pre jesenný i jarný výsev, spoľahlivo prezimuje a je značne..

1,86 €

Matador Špenát

(0)
Objednávky (38)

Vlastnosti odrody. Odroda špenátu Matador...

0,67 €

Matador špenát jarný aj jesenný osivo 10g

(0)
Objednávky (31)

ŠPENÁT MATADOR je poloneskorá výnosná univerzálna odroda vhodná na jarné aj jesenné výsevy. Vytvára stredne veľké rastliny so sýtozelenými stredne veľkými a nepravidelne bublinatými listami. Veľmi dob..

0,80 €

Matador špenát jarný aj jesenný stredne veľké listy

(0)
Objednávky (36)

Vlastnosti odrody. MATADOR je osvedčená odroda tmavo listého špenátu. Listy sú stredne veľké, rozkladité a s tupou špičkou. Môžeme použiť pre jesenný i jarný výsev, spoľahlivo prezimuje a je značne..

0,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 26 (3 stránok)