cibuľa semená osiva

cibuľa semená osiva

Cibuľové osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Cibuľa v 1g obsahuje 230 - 270 semien.

Zobrazenie mriežky:

Aeneus F1 cibuľa jarná na skladovanie

(0)
Objednávky (58)

NOVÉ. Jarná, na skladovanie. Vlastnosti odrody. Cibuľa kuchynská Aeneus F1 je poloskorá (vegetačná doba cca 128 dní) hybridná odroda jarnej cibule vyznačujúcou sa mohutným koreňovým systémom. Šu..

1,86 €

Agostana cibuľa biela jarná

(0)
Objednávky (8)

1 g. Vlastnosti odrody. Výnosná neskorá odroda bielej cibule s jasno bielo-striebornou farbou a to ako šupky, tak i vnútri. Udržuje si veľmi jednotný tvar. Pri krájaní zostáva cibuľa kompaktná a..

1,03 €

Ailsa Craig náhrada za The Kelsai cibula žltá obria 175 semien

(0)
Objednávky (86)

The Kelsai partí medzi obrovské druhy cibule, ktoré tvoria velké do 7 kg hmotnosti. Vyborny pre jarny vysev,  má oválny tvar, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

2,40 €

Albienka cibuľa biela

(0)
Objednávky (8)

1,5 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda určená pre jarné výsevy. Listy vzpriamené až polo vzpriamené, stredne zelené, so stredne až silno voskovou vrstvou. Ohnutie špičiek listov nie je a..

1,26 €

Alice Cibuľa jarná semená

(0)
Objednávky (21)

  Vlastnosti odrody. Polo skorá, výnosná odroda. Guľovitá, žlto hnedá, stredne veľká cibuľa je obalená pevnými, dobre priliehajúcimi suknicami. Krček je stredno silný, dobre zaťahuje. Je určená ..

1,03 €

Ambition F1 cibuľa šalotka žltá 50s

(0)
Objednávky (20)

Šalotka. 50s. Vlastnosti odrody. Odroda žltej šalotky určená iba pre množenie semenom. Šalotka má proti cibuli kuchynskej viacej silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je tak isto ..

2,28 €

Apache cibuľka zväzková červená 180 semien

(0)
Objednávky (7)

Apache cibuľka je zväzková jedine ak ju necháte rásť, tvorí lesklé purpurové oválne cibuľky. Dobre derž na poli. Najviac je vhodná do šalátov alebo na prípravu wrapov. Na klíčenie potrebuje tmu a vlhk..

2,40 €

Augusta cibuľa ozimná semeno

(0)
Objednávky (22)

Ozimná. 2 g. Vlastnosti odrody. Ozimná cibuľa krátko denného typu, veľmi dobre prezimujúca, plocho guľovitého tvaru so stredným krčkom. Je veľmi skorá (o desať až štrnásť dní skoršia než HIBERNA..

1,03 €

Bajkál šalotka cibuľa 1 g

(0)
Objednávky (45)

Vlastnosti odrody. Šalotka cibuľa Bajkál Balenie: 1 g..

0,80 €

Barletta cibuľa perlovka

(0)
Objednávky (50)

Vlastnosti odrody. Perlovka cibuľa...

1,00 €

Borettana cibuľa na grilovanie výborná chuť 2g

(0)
Objednávky (45)

Cibuľa Borettana je špeciálna odroda, ktorá produkuje nezvyčajne ploché cibuľky. Cibule sú pomerne malé a vážia v priemere 40 - 50 g. Silne sploštené cibuľky sú slamovožlté. Krémovo žltá dužina je pev..

0,80 €

Brunswijker cibula červená 525 semien

(0)
Objednávky (18)

Brunswijker je červená cibula so sploštenym oválnym tvarom, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm ..

1,90 €
Zobrazenie 1 až 12 z 65 (6 stránok)