hrach siaty osivo semená

hrach siaty osivo semená

hrach siaty záhradný cukrový osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Hrach v 1g obsahuje 4 - 8 semien.

Zobrazenie mriežky:

Akacia hrach kučeravý zber mladých listov 15g

(0)
Objednávky (11)

Kučeravý, zber mladých listov. Vlastnosti odrody. Hrach kučeravý Akacia je špeciálna odroda záhradného hrachu – výhonky Akacie tvoria rozvetvené ružice drobných lístkov. Výhonky sa režú v mladom..

1,26 €

Alderman hrach neskorý vysoký osivo 20g

(0)
Objednávky (129)

ALDERMAN je neskorá tradičná odroda vysokého dreňového hrachu s veľmi veľkým tmavozeleným strukom (10-12 cm) s 9 až 10 veľkými, sladkými, kvalitnými zrnami. Rastlina je veľmi produktívna, dosahuje výš..

1,30 €

Alderman Hrach Pisum sativum 30g

(0)
Objednávky (67)

Neskorý, tyčkový. Veľkozrnný. 30 g. Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Alderman je neskorá odroda hrachu vysokého vzrastu určená predovšetkým na pestovanie s oporou. Ako oporu môžeme použiť drôt,..

1,26 €

Ambrosia hrach cukrový osivo semo

(0)
Objednávky (38)

Cukrový. Pre konzum celých strukov. Vlastnosti odrody. Cukrový hrach stredne skorej odrody Ambrosia má struk ktorý neobsahuje pergamenovú vrstvičku a je určený na konzumáciu celých strukov a aj ..

1,26 €

Avola Hrach veľmi skorý 250g

(0)
Objednávky (191)

Hrach Avola je veľmi skorá odroda, od výsevu do zberu 66 dní. Porast dorastá do výšky 60 - 65 cm, lusk je rovný,  s 7 - 8 zrnami. Vhodný pre mrazenie aj priamy konzum. Balenie: 250 g..

1,70 €

Avola hrach záhradný veľmi skorý

(0)
Objednávky (93)

Veľmi skorý.  Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Avola je veľmi skorá odroda. Pestovanie. Hrach siaty je nenáročný na pôdu, najlepšie sa mu darí v ľahkých hlinitých pôdach. Zaraďujeme ho do..

1,26 €

Carouby hrach cukrový konzum ceých strukov 20 g

(0)
Objednávky (7)

Hrach cukrový. Vlastnosti odrody. Carouby je atraktívna dedičná odroda francúzskeho tzv. „mange tout“ (tj. „ zjedz všetko“) cukrového hrachu z 19. storočia, určená na konzumáciu celých strukov. ..

1,30 €

Carouby hrach cukrový osivo Semo

(0)
Objednávky (22)

Cukrový. Vlastnosti odrody. Skorá odroda cukrového hrachu s fialovými kvetmi. Má veľké, svetlo zelené lusky. Odroda je vhodná na konzum celých luskov, nakladanie i varenie . Pestovanie. Hr..

1,26 €

Cedrik hrach neskorý veľkozrnný rezistentný

(0)
Objednávky (31)

NOVÉ. neskorý, veľkozrnný. Vlastnosti odrody. Hrach záhradný Cedrik je neskorá, veľkozrnná odroda hrachu poskytujúci veľmi lahodné tmavozelené hrášky. Rastliny sú vyššieho vzrastu. Lusk je širok..

0,80 €

Cetris hrach pre mlsné jazýčky 50g

(0)
Objednávky (71)

Stredne skorý. Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Cetris je polo neskorá, drobnozrnná odroda vhodná pre skutočných labužníkov. Rastliny majú pevnú, podklesávajúcu lodyhu, ktorá sa nevetví, listy ..

1,26 €

Dalila hrach neskorý veľkozrnný

(0)
Objednávky (25)

Neskorý. Veľkozrnný. Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Dalila je nová odroda. Svojou skorosťou sa zaraduje k neskorým odrodám firemného sortimentu. Jej využitie v praxi je široké. Je vhodná pre ..

1,03 €

Delikett hrach manžetový sladky 75 g

(0)
Objednávky (10)

Delikett je manžetový hrášok, dorastá do vyšky 90 cm. Struky majú hrubú stenu a sladké hrášky vo vnútri. Pestovanie je na sieti, vyväzovanie je tiež potrebné. Vysev pre skory zber začína v skleníku od..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 50 (5 stránok)