pór letný jesenný ozimný osivo semená

pór letný jesenný ozimný osivo semená

pór letný jesnný ozimný semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Pór v 1g obsahuje 230 - 300 semien.

Zobrazenie mriežky:

Atlanta Bio pór zimny 210 semien

(0)
Objednávky (10)

Atlanta pór je zimná odroda s vysokou mrazuodolnostou, oberá sa koncom zimy. Tvorí 25 cm dlhé póry tmavo-zelenej farby. Má veľmi dobrú rezistenciu a dá sa zbere pomerne dlho skladovať. Najlepšie sa je..

3,50 €

Bystrín pór letný veľmi skorý odolný

(0)
Objednávky (47)

Letný. Vlastnosti odrody. Pór pravý Bystrín F1 je letný pór s dlhou konzumnou časťou. Vegetačná doba je cca 75 dní. Táto odroda je pre skoré júlové zbery. Je vhodný pre prirýchľovanie pod netkan..

1,26 €

Carentan Pór zimný 1g

(0)
Objednávky (72)

Vlastnosti odrody. Odruda Carentan je zimný pór...

0,67 €

Elefant pór osivo starkého joja 2g

(0)
Objednávky (32)

PÓR ELEFANT je rýchlo rastúca, veľmi výnosná neskorá odroda vhodná na jesenný zber aj na prezimovanie na poli a zber od skorej jari. Rastlina vysoká 65 - 85 cm má rozložité tmavozelené, silne srienist..

1,30 €

Elefant pór zimný prezimovanie

(0)
Objednávky (35)

Zimný. Vlastnosti odrody. ELEFANT je rýchlo rastúca odroda vhodná na prezimovanie na poli a zber od skorej jari. Rastlina vysoká 65 - 85 cm má rozložité, tmavo zelené, silno osrienené listy. Kon..

1,03 €

Farinto pór zimny 300 semien

(0)
Objednávky (8)

Farinto pór patrí medzi zimné odrody s vysokou rezistenciou. Dá sa zberať až do konca zimy. Tvorí  25 cm dlhý, tmavozelený pór, ktory sa dá skladovať dlho po zbere. Výsev do skleníku alebo do záhrady ..

2,40 €

Gigante de Inverno 2 pór 6g

(0)
Objednávky (13)

GIGANTE DE INVERNO 2(zimný obor) je neskorá odroda póru. Táto odroda produkuje veľké, dlhé biele stonky. Vhodná na zimný zber s dobrou skladovatelnosťou a odolnosťou voči nízkim teplotám. Výsev: II..

1,70 €

Gigante Suizo pór letný veľmi skorý

(0)
Objednávky (16)

Letný. Vlastnosti odrody. GIGANTE SUIZO - pôvodne Prelina je letný a jesenný je rýchlo rastúca, vzrastná odroda, umožňujúca veľmi skorý zber. Dobre reaguje na prirýchľovanie pod fóliou. Rastliny..

1,86 €

Hannibal pór BIO neskorý 350 semien

(0)
Objednávky (4)

Hannibal je neskorý pór, ktorý je možné zberať až do tuhších mrazov. Tvorí 25 cm dlhé plody, rastlina má dobrú rezistenciu a dá sa po zbere dlhodobo skladovať. Výsev dnu sa začína od februára po apríl..

3,50 €

Moravín pór jesenný odolný stresom

(0)
Objednávky (10)

Vlastnosti odrody. Pór pravý Moravín F1 je jesennná stredne rýchlo rastúca odroda s dlhou konzumnou časťou. Je veľmi odolný k vysokým teplotám i k poliehaniu. Nevyžaduje nahrňovanie a znáša aj mraz..

1,26 €

Odrín pór zimný robustný prezimujúci

(0)
Objednávky (16)

Vlastnosti odrody. Pór pravý Odrín F1 je zimná odroda s nižšou alebo robustnejšou konzumnou časťou. Má veľmi silný koreňový systém a rýchly rast aj pri nízkych teplotách. Zberáme od novembra do apr..

1,26 €

Pór Bio semená na klíčky 15g

(0)
Objednávky (10)

Návod na  vypestovanie klíčkov Semená najprv prepláchneme vo vode izbovej teploty. Do misky alebo pohára pri izbovej teplote nalejeme potrebné množstvo vlažnej už prevarenej vody, nasypeme tam semen..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)