pór letný jesenný ozimný osivo semená

pór letný jesenný ozimný osivo semená

pór letný jesnný ozimný semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Pór v 1g obsahuje 230 - 300 semien.

Zobrazenie mriežky:

Atlanta Bio pór zimny 210 semien

(0)
Objednávky (5)

Atlanta pór je zimná odroda s vysokou mrazuodolnostou, oberá sa koncom zimy. Tvorí 25 cm dlhé póry tmavo-zelenej farby. Má veľmi dobrú rezistenciu a dá sa zbere pomerne dlho skladovať. Najlepšie sa je..

3,50 €

Bystrín pór letný veľmi skorý odolný

(0)
Objednávky (32)

Letný. Vlastnosti odrody. Pór pravý Bystrín F1 je letný pór s dlhou konzumnou časťou. Vegetačná doba je cca 75 dní. Táto odroda je pre skoré júlové zbery. Je vhodný pre prirýchľovanie pod netkan..

1,15 €

Elefant náhrada za Carentan Pór zimný 1g

(0)
Objednávky (59)

Vlastnosti odrody. Odruda Carentan je zimný pór...

0,75 €

Elefant pór osivo starkého joja 2g

(0)
Objednávky (29)

PÓR ELEFANT je rýchlo rastúca, veľmi výnosná neskorá odroda vhodná na jesenný zber aj na prezimovanie na poli a zber od skorej jari. Rastlina vysoká 65 - 85 cm má rozložité tmavozelené, silne srienist..

1,30 €

Elefant pór zimný prezimovanie

(0)
Objednávky (29)

Zimný. Vlastnosti odrody. ELEFANT je rýchlo rastúca odroda vhodná na prezimovanie na poli a zber od skorej jari. Rastlina vysoká 65 - 85 cm má rozložité, tmavo zelené, silno osrienené listy. Kon..

0,96 €

Farinto pór zimny 300 semien

(0)
Objednávky (7)

Farinto pór patrí medzi zimné odrody s vysokou rezistenciou. Dá sa zberať až do konca zimy. Tvorí  25 cm dlhý, tmavozelený pór, ktory sa dá skladovať dlho po zbere. Výsev do skleníku alebo do záhrady ..

2,40 €

Giant 2 bio semená pór zimný 100g

(0)
Objednávky (0)

Zimný. Vlastnosti odrody. ELEFANT je rýchlo rastúca odroda vhodná na prezimovanie na poli a zber od skorej jari. Rastlina vysoká 65 - 85 cm má rozložité, tmavo zelené, silno osrienené listy. Kon..

39,50 €

Gigante de Inverno 2 pór 6g

(0)
Objednávky (9)

GIGANTE DE INVERNO 2(zimný obor) je neskorá odroda póru. Táto odroda produkuje veľké, dlhé biele stonky. Vhodná na zimný zber s dobrou skladovatelnosťou a odolnosťou voči nízkim teplotám. Výsev: II..

1,70 €

Gigante Suizo pór letný veľmi skorý

(0)
Objednávky (15)

Letný. Vlastnosti odrody. GIGANTE SUIZO - pôvodne Prelina je letný a jesenný je rýchlo rastúca, vzrastná odroda, umožňujúca veľmi skorý zber. Dobre reaguje na prirýchľovanie pod fóliou. Rastliny..

1,73 €

Hannibal pór BIO neskorý 350 semien

(0)
Objednávky (3)

Hannibal je neskorý pór, ktorý je možné zberať až do tuhších mrazov. Tvorí 25 cm dlhé plody, rastlina má dobrú rezistenciu a dá sa po zbere dlhodobo skladovať. Výsev dnu sa začína od februára po apríl..

3,50 €

Moravín pór jesenný odolný stresom

(0)
Objednávky (8)

Vlastnosti odrody. Pór pravý Moravín F1 je jesennná stredne rýchlo rastúca odroda s dlhou konzumnou časťou. Je veľmi odolný k vysokým teplotám i k poliehaniu. Nevyžaduje nahrňovanie a znáša aj mraz..

1,15 €

Odrín pór zimný robustný prezimujúci

(0)
Objednávky (13)

Vlastnosti odrody. Pór pravý Odrín F1 je zimná odroda s nižšou alebo robustnejšou konzumnou časťou. Má veľmi silný koreňový systém a rýchly rast aj pri nízkych teplotách. Zberáme od novembra do apr..

1,15 €
Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)