fazuľa kolíková ťahavá tyčková popínavá

fazuľa kolíková ťahavá tyčková popínavá

fazuľa kolíková ťahavá tyčková popínavá osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Fazuľa v 1g obsahuje 1 - 7 semien.

Zobrazenie mriežky:

Albena fazuľa švábka kolíková biela veľkozrnná

(0)
Objednávky (46)

Veľké biele fazule. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Fazuľa kolíková Albena so svetlo zelenými lúskami dlhé 12 – 19 cm, ktorá dorastá do výšky 3 – 4 m. Vysievame v máji - júni k opore do vyhriatej pôdy ..

1,86 €

Algarve fazuľa ťahavá ploché struky 85 g

(0)
Objednávky (19)

Algarve fazuľa ťahavá s plochymi strukmi, veľmi rezistentná odroda s malou membránou. Struky sú dlhé 25 cm svetlo-zelené. Pre skorý zber výsev do skleníku alebo do kvetináča. Stanovište je vhodné tepl..

4,60 €

Anita fazuľa ťahavá široké lúsky 60 g

(0)
Objednávky (3)

Žltá ťahavá struková fazuľa Anita Fazuľa Anita je stredne neskorá odroda so strukmi približne 12 až 19 cm. Rastliny môžu dosiahnuť výšku približne 3 až 4 metre a produkujú široké mäsité fazule. Chuť ..

3,50 €

Borlotto di Vigevano fazuľa kolíková

(0)
Objednávky (58)

Tyčková. Vlastnosti odrody. Popínavá neskorá odroda s dobrou úrodou, zdravotným stavom a veľmi dobrou kvalitou semien. Struky sú dlhé, na povrchu s početnými červenofialovými škvrnami, vysoko na..

1,26 €

Cobra fazula ťahavá struková 65 g

(0)
Objednávky (13)

Cobra fazula je známa pre svoje 20 cm dlhé, mäsité struky s lahodnou chutou a sfarbená do tmavozelena. Na jednom strapci visí 4-5 strukov. Velmi skorá, ťahavá, húževnatá vysoko rezistentná rastlina s ..

4,60 €

Corona Fazuľa kolíková biela 50 g

(0)
Objednávky (22)

Vlastnosti odrody. Kolíková biela fazuľa. Balenie: 50 g..

1,70 €

Goldmarie fazuľa ťahavá náhrada Anita 60 g

(0)
Objednávky (7)

Goldmaire fazula je skorá odroda, velmi spolahlivá aj pri nepriaznivom počasí. Struky sú velké, do 20 cm, široké, dužinaté, sladké a aromatické a úplne bez fúfov. Musia sa ale oberať načas! Stanovište..

3,50 €

Juliska Fazuľa kolíková náhrada Goldmarie 30 g

(0)
Objednávky (48)

Kolíková žltostruká fazuľa Juliska. Balenie: 30 g..

1,70 €

Lingua de Fuoco Fazuľa kolíková 50 g

(0)
Objednávky (55)

Vlastnosti odrody. Kolíková strakatá fazuľa. Balenie: 50 g..

1,70 €

Meraviglia di Venezia fazuľa kolíková

(0)
Objednávky (6)

Tyčková. 7 g. Vlastnosti odrody. Odroda neskorá, tyčková žlto lusková fazuľa. Lusky dorastajú veľkosti až 21 cm a sú typu Supermarconi. Svojím tvarom sú veľmi ploché, žltej farby. Semená sú biel..

1,26 €
Na dotaz

Metro Vigna čínská fazuľa kolíková

(0)
Objednávky (46)

Tyčková. Vlastnosti odrody. METRO - je botanicky Vigna čínská (V. sinensis,syn. V. unguiculata subsp. sesquipedalis). Lodyha je popínavá. Lusky sú tenké, dlhé až 1 m (odtiaľ i archaický názov "d..

1,26 €

Monte Bello fazuľa kolíková extra jemné lúsky 7 g

(0)
Objednávky (9)

Vlastnosti odrody. Monte Bello je skorá ťahavá fazuľa s extra jemnými a štíhlymi strukmi s výnimočnou chuťou. Struky sú bez pergamenovej blany a majú iba 8 mm v priemere. Ťahavá rastlina má struky ..

1,40 €
Zobrazenie 1 až 12 z 20 (2 stránok)