kapusta hlávková pekingská čínska semeno

kapusta hlávková pekingská čínska semeno

kapusta hlávková pekingská čínska osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Kapusta v 1g obsahuje 200 - 300 semien.

Zobrazenie mriežky:

Amager Kapusta na skladovanie

(0)
Objednávky (24)

Vlastnosti odrody. Odroda Amager je hlávková neskorá kapusta na skladovanie, vhodná na pestovanie vo voľnej pôde. Doba zberu od vysiatia je asi 130 - 150 dní.  ..

0,80 €

Bloemendaalse Gele kapusta Bio špicatá 65 semien

(0)
Objednávky (8)

Bloemendaalse Gele kapusta je odroda špicatá, s jemnou chutou so zlato žltym sfarbením. Je to kulinárska pochúťka, ale nesmie sa príliš dlho variť. Výsev sa začína do skleníka alebo na záhradu do pôdn..

3,50 €

Brunswijker kapusta biela 220 semien

(0)
Objednávky (13)

Brunswijker kapusta je tradičná biela odroda, vyborná na kvasenie a priamy konzum. Vytvára velké, oválne, sploštené hlávky, ktoré dosahujú hmotnosť cca. 3 kg. Výsev začína do skleníka alebo na záhradu..

1,90 €

Cash F1 kapusta čínska pak choy 0,4 g

(0)
Objednávky (19)

Čínska. 0,4 g. Vlastnosti odrody. Listy sú vhodné pre prípravu čerstvých listových šalátov i pre tepelné spracovanie. môžeme ju vysievať hustejšie pre zber mladých, lahôdkových listov na čerstvé..

1,26 €

Eersteling kapusta špicatá 180 semien

(0)
Objednávky (16)

Eersteling kapusta je špicatá odroda, vytvará malé, špicaté hlávky s hmotnosťou do cca. 750 g. Výsev začína do skleníka alebo na záhradu do pôdneho lôžka. V apríly až júni ju môžete presádzat do pôdy,..

1,20 €

Express kapusta špicatá 40 semien

(0)
Objednávky (21)

Express kapusta špicatá vytvára ťažké, veľmi špicaté kapusty s hmotnosťou až 5 kg, velmi lahodné, plné vitamínov. Výsev je možny v skleníku alebo vonku do pôdnych blokov o veľkosti 5 cm. Neskôr vysev ..

1,90 €

Júniusi óriás Júnó kapusta letná

(0)
Objednávky (20)

Vlastnosti odrody. letná kapusta  ..

0,80 €

Kalibos kapusta hlávková červená špicatá 0,80g

(0)
Objednávky (14)

Červená, stredne skorá 0,8 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda červenej kapusty. Vegetačná doba rastliny od výsevu je 135 - 150 dní a vegetačná doba od výsadby vypestovanej priesady je 10..

1,03 €

Kamienna Glowa kapusta hlávková neskorá

(0)
Objednávky (18)

Neskorá, na kvasenie aj skladovanie. Vlastnosti odrody. Kamienna Glowa je univerzálna neskorá odroda bielej hlávkovej kapusty s veľmi dobrými chuťovými vlastnosťami. Obsahuje mnoho vitamínov, mi..

1,03 €

Langedijker Bewaar kapusta červená 275 semien

(0)
Objednávky (9)

Langedijker Bewaar je jesenná červená kapusta. Odroda tvorí hlávky veľké 2-3 kg, s vysokým obsahom vitamínov B a C. Hlávky sú dobre skladovateľné na chladnom mieste. Výsev dnu sa začína v marci až v m..

1,20 €

Manoko F1 kapusta pekingská celoročná

(0)
Objednávky (4)

Pekingská, celoročná. Vlastnosti odrody. Veľmi skorá hybridná odroda s vysokou odolnosťou voči vybiehaniu do kvetu a výborným zdravotným stavom. Je rezistentná voči fusariu. Manoko je vhodná na ..

2,28 €

Mars kapusta hlávková červená letná

(0)
Objednávky (11)

Červená, poloskorá. Vlastnosti odrody. Polo skorá odroda červenej kapusty vhodná na pestovanie z priamych výsevov, určená na letný a jesenný zber. Je odolná voči praskaniu. Hlávka je guľovitá až..

1,03 €
Zobrazenie 1 až 12 z 29 (3 stránok)