karfiol letný jesenný semená predaj

karfiol letný jesenný semená predaj

karfiol letný jesenný osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Karfiol v 1g obsahuje 300 - 350 semien.

Zobrazenie mriežky:

Bora karfiol skorý

(0)
Objednávky (32)

Skorý. Vlastnosti odrody. Veľmi skorá odroda pre najskoršie jarné poľné pestovanie zo sadby. Ružica je stredná, smotanovo biela, čiastočne zakrytá, priemernej hmotnosti 370 g. Je odolná proti fi..

1,26 €

Delta Karfiol letný-jesenný 1 g

(0)
Objednávky (34)

Vlastnosti odrody. Odroda Delta je jesenný karfiol. Balenie: 1 g..

0,80 €

Multi Head F1 karfiol viac hlávkovy 15 semien

(0)
Objednávky (12)

Multi Head F1 je unikátny karfiol, ktory tvorí viac hláviek. Rastlina produkuje množstvo postranných výhonkov s krásnymi ružicami. Má rychly rast, postranné ružice rastú rychlejšie pri rychlom zber ce..

4,60 €

Romanesco karfiol skory 4g

(0)
Objednávky (1)

Vlastnosti odrody. Skorá odroda. Vzpriamená rastlina s predĺženými vonkajšími listami a výrazným rebrovaním. Tvorí veľkú hlavu zelenej farby so špirálovitými kvetmi/karfiolmi v tvare pyramídy...

1,70 €

Snow Lady karfiol letný jesenný

(0)
Objednávky (27)

Letný a jesenný. Vlastnosti odrody. Polo neskorá odroda vhodná predovšetkým k pestovaniu pre jesenné zbery, kedy je menšie nebezpečie rozšírenia bakteriálnych chorôb. Rastliny sú bohato olistené..

1,26 €

Snowball X Karfiol jarný-letný 1 g

(0)
Objednávky (25)

Vlastnosti odrody. Odroda Snowball X  je skorý karfiol vhodný na rýchlenie a aj do voľnej pôdy.  Zberáme po 54 - 59 dní po vysiati. Balenie: 1 g..

0,67 €

Synergy F1 karfiol odolny jarny jesenny profi 40 semien

(0)
Objednávky (27)

Karfiol Synergy F1 je veľmi vhodná odroda pre široké pestovanie od jari do jesene, najmä však pre o niečo teplejšie letá. Má dobré krytie, tvorí krásne veľké hlávky a je odolný aj voči menej priateľsk..

4,60 €

Veronica f1 karfiol romanesco 10 semien

(0)
Objednávky (13)

Romanesco, jesenný. Náhrada Veronica F1. Vlastnosti odrody. AMFORA F1 je odroda typu Romanesco, je pomerne neskorá, vitálneho vzrastu a vytvára klenuté ružice zložené z ružičiek vežičkovitého tv..

2,28 €

Walcheren Winter karfiol ozimný cca 190 semien

(0)
Objednávky (3)

Karfiol Walcheren Winter prezimuje pri miernom mraze. Listy dobre kryjú ružicu. Zber koncom zimy / skoro na jar. Najlepšie vysievať v skleníku priamo do kvetináčov. Udržujte pôdu vlhkú. Potom včas pre..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)