šalát hlávkový listový špargľový semená

šalát hlávkový listový špargľový semená

šalát hlávkový listový špargľový semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Šalát v 1g obsahuje 800 - 1000 semien.

Zobrazenie mriežky:

Barcelona šalát ladovy 100 semien

(0)
Objednávky (22)

Barcelona je ladovy šalát, vysoko odolný voči voškám a čiastočne proti falošnej múčnatke. Hlávky sú stredne velke so sviežou chutou, vhodné na dlhodobé skladovanie v chlade. Vysev sa začína do február..

2,40 €

Batavus šalát batávia hlávkový celoročný

(0)
Objednávky (38)

PROFI. Typ Batávia.. Hlávkový celoročný. Vlastnosti odrody. Šalát hlávkový Batavus je skorý šalát typu Batávia s veľmi pevnou hlávkou o hmotnosti 300 až 400 g. Vhodný pre celoročné pestovanie vo..

1,26 €

Bionda e Rossa Ricciolina šalát listový zmes 12 g

(0)
Objednávky (35)

Bionda e Rossa Ricciolina je zmes jarných listových šalátov vhodných k postupnému zberu zbieraním jednotlivých listov. Sú odolné proti vybiehaniu do kvetu, a preto sú vhodné na celoročné pestovanie. P..

1,70 €

Biscia Rossa šalát listový 1 g

(0)
Objednávky (13)

Biscia Rossa je skorá talianska rustikálna odroda listového šalátu. Tvorí veľké otvorené hlávky sviežich nariasených chrumkavých zelených listov s červeným okrajom. Výborne sa hodí ako základ šalátu a..

0,70 €

Bowl šalát listový dubové listy 7 g

(0)
Objednávky (5)

Vlastnosti odrody. Bowl je skorá odroda. Stredne veľká rastlina, ktorá nevytvára hlávky ale listové ružice. Listy svetlo zelenej farby, s chrumkavými rebrami. Počas rozvíjania sa môžu listy postupn..

1,70 €

Bremex šalát hlávkový na rýchlenie celoročný

(0)
Objednávky (47)

Vlastnosti odrody. PROFI ŠALÁT - označenie novej rady šalátov Semo s výborným zdravotným stavom, rezistencia k plesni šalátovej a vysokej odolnosti k vybiehaniu. Bremex je veľmi skorá odroda, skor..

1,26 €

Celtuce šalát špargľový

(0)
Objednávky (17)

Šalát špargľový pre postupný zber listov. Vlastnosti odrody. Celtuce je zelenina ázijského pôvodu. Šalát špargľový je vhodný pre postupný zber listov a taktiež ku konzumácii a k nakladaniu nahor..

1,03 €

Červánek šalát hlávkový jarný načervenalý

(0)
Objednávky (12)

Vlastnosti odrody. ČERVÁNEK je prvá česká červeno hlávková odroda skorého poľného šalátu určená na jarné aj jesenné pestovanie z výsadieb aj priamych výsevov. Vytvára pevné ťažké hlávky strednej ve..

1,03 €

Dark Roden šalát listový kučeravý tmavočervený skorý 5 g

(0)
Objednávky (2)

Skorý, jarný a jesenný. Vlastnosti odrody. Šalát listový Dark Roden je nová odroda šalátu typu Batávia s tmavo červenými listami. Tvorí voľnú hlávku hrubo skučeravených listov s hmotnosťou nad 4..

6,15 €

Deon šalát hlávkový jarný a jesenný

(0)
Objednávky (19)

..

0,70 €

Detenická atrakcia Šalát letný hlávkový 2 g

(0)
Objednávky (20)

Vlastnosti odrody. Odroda Detenická atrakcia je letná odroda šalátu na poľné pestovanie. Balenie: 2 g..

0,67 €

Detenická atrakcia Šalát letný hlávkový stredná hlávka

(0)
Objednávky (15)

Vlastnosti odrody. Odroda Detenická atrakcia je letná odroda šalátu na poľné pestovanie...

0,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 72 (6 stránok)