kvaka koreňová zelenina

kvaka koreňová zelenina
Kvaka je vynikajúca koreňová zelenina, ktorá sa môže upravovať veľa rôznymi spôsobmi – na kašu, variť, pražiť, z nich každá úprava má inú chuť. Je veľmi mrazuvzdorná, vhodná pre zimné mesiace. Kvaka se ľahko pestuje. Vysievame najlepšie na hrobky do sponu 45 x 20 cm do hĺbky 1,5 cm. Zberá sa za 20 až 24 týždňov od výsevu.
Zobrazenie mriežky:

Di Milan a colletto rosa kvaka rúžová 1200 semien

(0)
Objednávky (13)

Di Milan a colletto rosa kvaka je pekná ružová odroda, ploché biele dužinaté hľuzy s červeným vrcholom. Dobré na konzumáciu za surova aj dusené. Treba sledovat, aby hľuzy narástli príliš veľké, inak b..

3,50 €

Goldana kvaka Bio žltá 900 semien

(0)
Objednávky (31)

Goldana kvaka je odroda so žltou dužinou. Oválne hľuzy rastú rýchlo a majú príjemnú miernu korenistú chuť. Konzumovať sa dajú aj listy. Vysev začína v období marca až apríla, čo môže spôsobit vybeh do..

2,40 €

Gowrie kvaka sladká lahodná odolná odroda 1g

(0)
Objednávky (32)

Žltomäsá odroda. Vlastnosti odrody. Kvaka Gowrie je odroda so sladkými chutnými koreňmi s vysokým podielom tvarovo vyrovnaných koreňov a atraktívnou fialovou šupkou. Dužina je mierne tuhšia krém..

1,03 €

Kvaka dvojfarebná 1600 semien

(0)
Objednávky (8)

Odroda je dvojfarebná, má biele kvaky s červeným vrcholom, dá sa konzumovat za surova i dusené. Zber je najlepší keď majú buľvy priemer 6 cm. Nenechajte ich podrást príliš veľké, lebo vyschnú a nebudú..

1,90 €

Magres kvaka profi odroda 1g

(0)
Objednávky (23)

Žltomäsá. Profesionálna odroda. Vlastnosti odrody. Magres je profesionálna odroda kvaky pre kuchynské využitie, má tvarovo vyrovnaný koreň s atraktívnou fialovou farbou a veľmi dobrou skladovate..

1,03 €

Namenia kvaka listová 1250 semien

(0)
Objednávky (7)

Namenia kvaka je odroda listová, plná vitamínov, robustná. Kvaka má vybornú pikantnú špenátovú chuť. Vysev as začína v období marca až mája, nariedko, nepotrebuje pretrhávanie. Zber je možny ak je 15-..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)